Головна сторінка Контакти Усі записи

Врослий ніготь — як уникнути проблем?

Врослий ніготь - як уникнути проблем?

З проблемою врослого нігтя стикаються багато людей. А все чому це відбувається? Існує досить багато причин. В основному, всі проблеми виникають через неправильне обрізання нігтя, коли нігтьова пластина починає врізатися в шкіру і прилеглі тканини пальця.

При ходьбі м’які ділянки біля нігтя запалюються і виникає страшний біль, який посилюється при повторній спробі надіти взуття. Здавалося б, що може трапитися з пальцем? Але ж не все так легко, як може здатися на перший погляд. У ранку, яка утворилася при вростання нігтя, може потрапити бруд або інфекція, що, в свою чергу, дасть запальну реакцію. Палець почне набрякати, а в подальшому може і трохи посиніти.

Деякі замислюються, а чому все це відбувається? Причин може бути декілька: неправильний догляд за нігтями, тісне взуття, гормональний збій в організмі.

Вростає ніготь зазвичай на великому пальці, так як він самий задіяний з усіх пальців.

Наше суспільство звикло до модного взуття, яка в свою чергу виглядає більш елегантною, але, в свою чергу, є дуже незручною. Пальці в ній розташовані дуже щільно один до одного, тому нігтьова пластина починає тиснути на м’які тканини, а потім і зовсім може врости в палець.

Дівчата іноді неправильно роблять манікюр. Щоб ніготь не вростав, потрібно намагатися пилкою або ножиці не закругляти його куточки. Форма нігтя повинна бути квадратної. Тоді проблема з вростанням вас ніколи не зачепить.

Спочатку, коли ніготь вріс в палець і при цьому виникла невелика біль, можна допомогти собі самостійно домашніми методами. Потрібно просто підняти врослий ніготь, заздалегідь гарненько розпарити ноги в теплій воді з сіллю або розчином марганцівки. Під піднятий нігтик покласти ватний тампончик. Він задасть потрібний напрямок для зростання нігтя. Дану процедуру слід проводити регулярно, поки нігтьової край повністю не вирівняні.

Якщо ваш ніготь посинів і почав гноїтися, обов’язково зверніться до лікаря-хірурга або до досвідченого майстра педикюру. Вони поставлять спеціальні скоби, які трохи пізніше приведуть ваш ніготь в повний порядок.

Головне, не затягуйте з проблемою, наслідки можуть бути дуже плачевні.

Бажаємо успіху!

Для того щоб ваші нігті завжди були красивими і здоровими, необхідно просто ретельно за ними стежити, а робити це можна або самостійно, або довіривши цю справу професіоналу. Зараз купити матеріали для нігтів дуже просто, так як вони легкодоступні для кожної жінки. Так що якщо Ви звикли розлучатися тільки з найменшою сумою грошей, то робіть все самі.Перцевий пластир: сім бід — одна відповідь

Такий медикамент зовнішнього застосування, як перцевий пластир ефективний і зручний у використанні. Він містить в своєму складі стручковий перець, сичуаньский перець, настойку арніки, соснову каніфоль, натуральний каучук, вазелінове масло, ланолін і інші компоненти, попередньо нанесені на шматочки натуральної бавовняної основи або іншого матеріалу. Такий медикамент зовнішнього застосування, як перцевий пластир ефективний і зручний у використанні….

Харчове отруєння

Кожна людина за своє життя стикався з отруєннями різного ступеня тяжкості. У кращому випадку розвиток інфекції обмежується лекімі диспептичні явища, але частіше за все має більш серйозні симптоми, основні з яких болю в животі, блювота, діарея. У літній період відбувається сплеск захворюваності харчовими інфекціями, який пов’язаний з оптимальними умовами для розмноження мікроорганізмів. Обсіменіння продуктів харчування…

Особливості метеозалежності

Існує така категорія людей, які навіть на незначні зміни погоди реагують по-особливому. То у них скаче тиск, то болить голова і це все є наслідками метеозалежності. Людей, які чутливі до змін погоди, можна розділити на кілька груп. Так хто ж ненавидить перепади температур, тривалі дощі та різке посилення вітру? Діти. Вони, напевно, вважаються одними з…