Головна сторінка Контакти Усі записи

Все, що потрібно знати про дитячі ходунки

Все, що потрібно знати про дитячі ходунки

Навряд чи можна посперечатися з твердженням, що для будь-якої молодої мами найголовніше — зробити свого малюка щасливим. Правда, не кожна жінка замислюється про те, що радість для дітей полягає не тільки в нескінченному кількості іграшок та солодощів.

Як тільки малюк починає впевнено сидіти, а ця здатність за статистикою виявляється в шість місяців, його просто неможливо утримати на руках. З цього віку одна з найважливіших потреб дитини — це бажання постійно рухатися. Не секрет, що нестача активності може привести до неправильного розвитку опорно-рухового апарату. А якщо згадати, що діти пізнають усі через дотик, стає зрозуміло, що від цього залежить розвиток всіх систем організму, внутрішніх органів і навіть інтелекту і мислення.

Часто трапляється, що матусі закривають очі на потребу в русі. Це легко пояснити: від повсякденних справ жінку ніхто не звільняє. Потрібно нагодувати сім’ю, тримати в чистоті квартиру і ще спробувати підробити.

На допомогу в цій ситуації приходить сучасна і разом з тим проста розробка — дитячі ходунки. Під опис цієї конструкції ідеально підходить відома всім фраза: все геніальне просто. Пристосування являє собою сидіння, обмежене бортами, яке закріплене на платформі з колесами.

Малюк, сидячи в ньому, може вільно перебирати ніжками і пересуватися по квартирі. Його руху ніщо не обмежує. При цьому він не може впасти, а, значить, перебуває в безпеці. Виходить, дитина вільно грає, рухається. А його мама, тим часом, може відпочити або зайнятися справами.
Варто відзначити, що конструкція створена для того, щоб малюк вчився ходити. Знову ж без падінь, саден і подряпин. Дитина радіє, знайомиться зі світом і при цьому правильно розвивається. Що може бути краще?
Краще може бути тільки вартість конструкції. На ходунки дитячі ціна невелика: їх можна придбати навіть дешевше, ніж за півтори тисячі гривень! Для молодих батьків не секрет, що навіть одяг для дитини часом обходиться дорожче в кілька разів.

Вибір ходунків величезний. Можна підібрати будь-який колір, розмір, висоту конструкції. На деяких моделях закріплена музична панель або ігрові елементи, що розвивають дрібну моторику і координацію рухів. Також можуть бути встановлені поворотні колеса, завдяки яким дитина буде легко змінювати напрямок руху.

Мабуть, єдина область, яку не зачіпають ходунки, — це розвиток творчих здібностей. Але і це тепер не проблема. Геть розмальовані стіни і розлиті фарби на підлозі! Спеціально для дітей створені справжні мольберти.Причини поганого сну у грудних дітей

Як говорить відоме прислів’я: «У сім’ї, де народжується дитина, пропадають сон, порядок, гроші, спокій, і поселяється ЩАСТЯ». Це дійсно правда! Ніщо не може зрівнятися з тією радістю, яка переповнює щасливих батьків. Чуйна і турботлива молода мама з особливим трепетом та увагою ставиться до кожної усмішці, кожному плачу свого малюка. І, звичайно ж, якщо ночами немовля…

Грудне вигодовування або суміш — що вибрати?

Кожна молода мама стикається з питанням, яким чином краще налагодити харчування для своєї дитини. Світова медицина однозначно наполягає на тому, що найкраще вигодовування немовляти — грудним молоком. Але чи всім жінкам підходить такий вид харчування? Перш за все треба визнати, що годування грудьми — це дійсно корисно. Користь для дитини величезна: це і становлення імунітету,…

Як вибирати коляску для вашого малюка

Кожні молоді батьки неминуче стикаються з питанням про покупку коляски для свого малюка. Яку краще? Одну або більше? Спробуємо розібратися в цих непростих питаннях. У будь-якому випадку, з вибором поспішати не варто: порадьтеся із знаючими людьми, придивіться, кілька разів сходите в магазин. Адже в колясці дитині доведеться проводити досить багато часу, і керувати нею вам…