Головна сторінка Контакти Усі записи

Хибна вагітність

Хибна вагітність

Більшість жінок мріють мати свою дитину, через те що подібне закладено в них генним шляхом. Хтось здійснює свою мрію, а деякі в силу певних обставин не можуть, часом навіть не хочуть домагатися своєї мети. Незважаючи ні на що, основна маса жінок пестить надію про майбутньої вагітності.

Можливостей народити або взяти на виховання дитину багато, але негативних обставин буває часом ще більше, які, перетворюючись на нерозв’язані проблеми, не дають здійснитися жіночим мріям. У подібному випадку виникають стреси, сімейні непорозуміння та багато іншого.

В основному проблема помилкової вагітності виникають через те, що жінки прагнуть будь-що не стало завести велику сім’ю. Деяким щастить більше і у них все виходить. Тільки не варто забувати про здоров’я дитини. Хоч він і маленький, але рекомендується отримати ДМС для дітей — це зніме просто безліч проблем в майбутньому.

Деякі жінки так бажають народити дитину, що вводять себе в психологічні стреси, повністю «занурюються в свої казкові мрії», які в реальності не можна втілити в силу обставин, що склалися. У них починаються депресії, частішають випадки нервозності, вони готові піти на будь-які кроки, щоб тільки їх мрія здійснилася. Згодом вони перестають відрізняти реальність від вигаданих подій, плутаючись в правдивої та неправдивої інформації. Іноді жінки так «заганяють» себе в рамки свого психологічного світу, що не зможуть без нього жити, якщо відібрати у них «віру», навіть готові заради цього відмовитися від своїх фізіологічних потреб.

Проходить час і у деяких подібні явища можуть загостритися, перетворившись в реальність, тобто їх психологічний світ може опанувати фізіологією і диктувати свої умови розвитку організму. Подібний процес називається «психологічної вагітністю», коли у жіночої статі виявляються всі симптоми, які повинні виявлятися в період вагітності.

Одним словом у жінок довго не приходять місячні, іноді навіть пропадають; вони починають набирати вагу, часто вживають їжу, вживану вагітними жінками, навіть нудота приходить не зрозуміло через що; починаються важкі коліки і біль в спині, попереку, збільшується живіт тощо. І через цих змін організму багато хто вірить в свою вагітність, проходять численні тести і відвідують фахівців, які не можуть пояснити подібну ситуацію, але можуть дати чітке визначення — «помилкова або псевдо вагітність».Який вибрати тест на вагітність?

Тести на вагітність — найпоширеніший вид домашньої діагностики. І від точності його результату, часом, залежить вся наша подальша життя. Як же зорієнтуватися в різноманітті тестів на полицях аптек? Чому одні тести стоять 10рублей, а інші в десятки разів дорожче? Починаючи з перших днів вагітності, відбувається вироблення в організмі майбутньої матері спеціального гормону — хоріонічного гонадотропіну….

Вагітність і сон

Загальновідомим є той факт, що приблизно третину свого життя у людини проходить уві сні. Це об’єктивно необхідно, щоб відновити сили організму. Наука, що вивчає людський сон і можливі його порушення, сомнологія, ставати все більш і більш популярною. Одним з важливих її напрямків — це вивчення сну під час вагітності, його можливі порушення і ступінь їх…

Відродження допологового бандажа

Бандажем називається спеціальна еластична стрічка, яка виконує функцію підтримки живота, яка сприяє правильному положенню плода в матці, допоможе правильно розподілити навантаження на хребет, запобігає появі больових відчуттів в спині і розтяжок. Найбільш поширеними варіантами бандажів є: Труси-бандаж, зі спеціальною підтримуючої вставкою під животом і на спині; Бандаж-пояс, який одягається під одяг і у якого, можна…