Головна сторінка Контакти Усі записи

Худнемо правильно!

Худнемо правильно!

Встаєш на ваги в надії, що не додала за цей тиждень жодного зайвого кілограма. Але ось все примарні мрії зруйновані, до дзеркала навіть не хочеться підходити, і улюблені джинси тепер доведеться прибрати в шафу до кращих часів! Що ж тепер робити?!

Відповідь здається очевидним, потрібно сісти на строгу дієту і дати організму максимальні фізичні навантаження. Але перш ніж приступити до корекції фігури, потрібно з’ясувати кілька питань. Чому люди повніють? Тому що вживають занадто багато калорійної їжі. При постійному переїданні зайві калорії відкладаються в організмі, перевантажуючи його. Організму потрібно все більше і більше енергії, і людина споживає все більше їжі, обтяжуючи своє тіло новими жировими пластами. Звідси і зайву вагу. У такому випадку потрібна «низькокалорійна» дієта, заснована вона на тому, що слід вживати їжу містить в собі невелику кількість калорій.

Буває так, що вся справа зовсім не в кількості їжі, а в рівновазі між надходженням енергії та її витратою. В цьому випадку зовсім не обов’язково скорочувати обсяг їжі, а досить просто збільшити навантаження. І ще один важливий пункт. Як правильно харчуватися, щоб не набрати зайву вагу? Дієтологи до сих пір не прийшли до єдиної думки про те, в який час і скільки разів на день потрібно їсти. Нехай тебе орієнтує твоє відчуття голоду, якщо не хочеться, є, то й не треба. Перекушувати теж не варто, краще дати апетиту гарненько дозріти, їжу потрібно пережовувати повільно, а не ковтати на ходу. Важливо пам’ятати, що відчуття насичення запізнюється на 15-20 хвилин.

Не варто повністю обмежувати себе в тій чи іншій їжі. Це може бути шкідливо для організму. Постарайся не виключати з раціону м’ясо. Ти можеш вживати в їжу, нежирний кефір і молоко, сир і трохи сметани меншої жирності, виключати з раціону ці продукти неприпустимо. Стеж також за тим, щоб організм отримував достатню кількість рідини.

Займайся спортом і харчуйтеся збалансовано, це допоможе тобі тримати себе в хорошій формі. Але найголовніше не варто виснажувати себе дієтами! Люби себе такою, яка ти є!

Дієт дуже-дуже багато, тому не варто відразу кидатися на все підряд. Наприклад, виберіть овочеву дієту і виконаєте її так, як цього вимагає її автор. Головне, це неухильно виконувати і не відходити від наміченого плану.Як нормалізувати травлення?

Проблеми з травленням є одним з головних проблем сучасності. Захворювання шлунково-кишкового тракту і печінки можуть виникнути у людей будь-якого віку. Ці захворювання результат стресів і, звичайно, неправильного харчування. У цій статті я відповім вам на питання про те, як нормалізувати травлення і які продукти здатні в цьому сприяти. За півгодини до прийому їжі або через…

Рослинний білок

Як стверджував Енгельс: «Життя — це форма існування білкових тіл». І це дійсно так. Основним будівельним матеріалом клітини будь-якого живого організму є білок або протеїн. Він бере участь у всіх основних фізіологічних процесах, що відбуваються в організмі людини. Синтез ферментів, гормонів, гемоглобіну, з’єднань, що відповідають за імунітет, засвоєння всіх поживних речовин — все це відбувається…

Як скинути зайву вагу без шкоди для організму?

Сьогодні перед людством гостро постало питання про схуднення. Особливо про цей нюанс переживають жінки, оскільки проблема зайвої ваги стосується не тільки здоров’я, а й естетичного аспекту, який, як відомо, хвилює слабка стать в першу чергу. Зайва вага як проблема оформилася відносно недавно, в 20 столітті. Це було пов’язано в першу чергу, з розвитком економіки і…