Головна сторінка Контакти Усі записи

Як боротися з герпесом

Як боротися з герпесом

Згідно з результатами досліджень, вірус герпесу після зараження залишається в організмі людини на все життя. Але не слід сумувати з цього приводу. Не всі піддаються періодичних загострень цієї інфекції.

Для того, щоб знизити хворобливість відчуттів, необхідно приймати антивірусні ліки. Причому робити це слід при перших ознаках хвороби. Вірусом герпесу можна заразитися на стадії виразок. Найпоширеніший спосіб зараження — це через поцілунки або третій предмет (помаду, зубну щітку чи посуд). Крім цього, якщо ви хворі герпесом, то можете переносити вірус і на здорові ділянки шкіри.

На даному етапі розвитку медицини не існує засобів для повного лікування цього захворювання. Але існують препарати, які дуже допомагають при разовому запаленні. Одні з них використовуються з метою профілактики і послаблюють такі симптоми, як свербіж і печіння. До таких засобів можна віднести анестезуючі речовини, до складу яких входить лідокаїн, тетракаїн, фенол і камфора. Інші засоби створюють середовище для уповільнення розвитку хвороби.

Для пом’якшення герпетичних виразок можна використовувати звичайні бальзами для губ. До складу цих косметичних засобів входить вазелін, який зволожує губи і запобігає поїдання. При шкірній сверблячці можна прикладати лід. Знизивши температуру в хворобливій області, можна уповільнити обмін речовин, а, отже, уповільнити і утворення виразок. Ефективним засобом також виступає чайний пакетик. До складу чаю входить дубильні кислота, яка володіє противірусними властивостями. І якщо при свербінні прикладати чайний пакетик, то можна уповільнити розвиток інфекції.

Також для лікування герпесу застосовують шавлія і масло чайного дерева. Вони мають антисептичні властивості і мають заспокійливі властивості.
Але, пам’ятайте, що народні засоби можна застосовувати після консультації з лікарем.

Люди завжди прагнуть якось поліпшити те місце де вони живуть. Якщо Ви вирішуєте як перед зимою утеплити фасад вашого будинку, то саме час зробити теплотехнічний розрахунок вентильованого фасаду, який покаже як найкраще застосувати високотехнологічні матеріали, щоб отримати від них максимальну віддачу. Можна зробити все самому, але якщо у Вас не так багато часу, то краще довірити цю справу професіоналам..Врослий ніготь — як уникнути проблем?

З проблемою врослого нігтя стикаються багато людей. А все чому це відбувається? Існує досить багато причин. В основному, всі проблеми виникають через неправильне обрізання нігтя, коли нігтьова пластина починає врізатися в шкіру і прилеглі тканини пальця. При ходьбі м’які ділянки біля нігтя запалюються і виникає страшний біль, який посилюється при повторній спробі надіти взуття. Здавалося…

Перцевий пластир: сім бід — одна відповідь

Такий медикамент зовнішнього застосування, як перцевий пластир ефективний і зручний у використанні. Він містить в своєму складі стручковий перець, сичуаньский перець, настойку арніки, соснову каніфоль, натуральний каучук, вазелінове масло, ланолін і інші компоненти, попередньо нанесені на шматочки натуральної бавовняної основи або іншого матеріалу. Такий медикамент зовнішнього застосування, як перцевий пластир ефективний і зручний у використанні….

Харчове отруєння

Кожна людина за своє життя стикався з отруєннями різного ступеня тяжкості. У кращому випадку розвиток інфекції обмежується лекімі диспептичні явища, але частіше за все має більш серйозні симптоми, основні з яких болю в животі, блювота, діарея. У літній період відбувається сплеск захворюваності харчовими інфекціями, який пов’язаний з оптимальними умовами для розмноження мікроорганізмів. Обсіменіння продуктів харчування…