Головна сторінка Контакти Усі записи

Як доглядати за накладним волоссям?

Як доглядати за накладним волоссям?

Кожна жінка хоче бути бажаною і красивою. У гонитві за красою вона готова на багато що: до голодних дієт, виснажливим спортивних занять, багатогодинним маскам для обличчя і ще до багато чому іншому. Чоловікам точно цього не зрозуміти. На цьому, звичайно ж, список жіночих поневірянь не закінчується.

Зачіска для кожної жінки — це важлива складова, яка повинна бути завжди прекрасною і карколомної.

Для цього багато жінок наважуються на відчайдушний крок — накладне волосся. Накладні волосся виглядає дуже красиво і дозволяють за якісь 3-4 години зробити карколомну зачіску, про яку вони мріяли все життя. Але більшість жінок не розуміють всіх труднощів, які їх чекають після цього відчайдушного кроку.

Ось кілька найважливіших моментів по догляду за накладними волоссям, які слід знати заздалегідь до цієї процедури:

 • Кожен раз при митті волосся не слід використовувати кондиціонер або бальзам-ополіскувач. Якщо Ви все таки його використовуєте, то бальзам на накладні пасма слід обережно наносити тільки нижче капсул або клею. Чи не розбавлений шампунь водою не повинен потрапити на нарощене волосся, тому до застосування його слід розбавити в руці водою.
 • Мити своє волосся потрібно якомога рідше, якщо Ви можете їх не помити, то краще не мийте.
 • Слід ретельно промивати волосся від залишків шампуню, так як на загальному тлі накладне волосся будуть виглядати більш твердими, ніж свої.
 • Мокре волосся набагато важче, ніж сухі, тому після виходу з ванни закрутіть рушник на голові. Не варто зайвий раз навмисно піддавати нарощене волосся такої перевірки.
 • Не можна розчісувати накладне волосся в мокрому стані. Слід спочатку висушити, а вже потім братися за гребінець. Мокрі нарощене волосся можуть з’їжджати по вашим пасмам.
 • Щомісяця Вам необхідно відвідувати перукаря, який буде проводити невелику корекцію, яка викликана природним ростом вашого власного волосся.
 • Якщо Ви наростили волосся, то забудьте, що волосся взагалі можна завивати, фарбувати і тонувати. Це для Вас тепер розкіш. Якщо Вам так сильно хочеться пофарбувати волосся в інший колір, то Вам необхідно звернутися до фахівця, який робив Вам нарощування, для їх тимчасового зняття. Після чого накладне волосся надається спеціальним чином потрібний колір, а вже після цього вони знову накладаються.
 • Якщо Ви дуже велика любителька сауни або російської лазні, то з нарощеними волоссям це для Вас тепер теж не мислимо. По кожному стеблу вашого волосся поширюється тепло, через якого накладне волосся можуть трохи з’їхати вниз, що точно зіпсує зовнішній вигляд. Якщо уникнути теплого впливу все ж не можна, то варто використовувати спеціальну шапочку. Тільки не ту, яка видається банщиком, а ту, яка видається в перукарні спеціально для цих цілей.
 • Якщо для Вас ці «невеликі» позбавлення не є чимось з нечуваними, то сміливо робіть нарощування волосся і пам’ятайте, що повернути все назад можна дуже легко. Нарощені волосся — це як і вагітність, тимчасове явище.  Як зміцнити волосся від випадання

  Розкішні, блискучі, живі волосся — що може краще прикрасити жінку. Це подарунок природи і берегти його треба змолоду. Наші волосся — дзеркало здоров’я, загального самопочуття і навіть просто поганого настрою. Французи кажуть: «Якщо ви погано виглядаєте, помийте голову». А вони в питаннях жіночої краси завжди праві. Основним в збереженні здорового волосся є правильний гігієнічний догляд,…

  Відновлюючі маски для сухого і неживого волосся

  Будь-якій жінці хочеться змінити щось в собі. Але найчастіше змінюють зачіску, колір і довжину волосся. Поступово, після шкідливих хімічних завивок, постійних фарбувань, і впливів плойки або прасування, волосся стає сухим, ламким і млявими, втрачають природний блиск. З такою ситуацією можна боротися різними способами. Одні дами відправляються в салон краси, де перукарі проводять курс лікування волосся….

  Догляд за волоссям — легко!

  Волосся можуть зіграти в нашому житті роль прикраси, а можуть — і муки. Деякі думають, волосся даються нам у спадок, і нічого не поробиш, якщо з дитинства у тебе на голові стирчать два щурячих хвостика невизначеного кольору, і без перуки по життю не обійтися. Неправда, дівчата, будь-яку спадковість можна підправити і своїм дочкам передати вже…