Головна сторінка Контакти Усі записи

Як довго годувати малюка материнським молоком

Як довго годувати малюка материнським молоком

Міркувати про те, чи є користь від материнського молока для новонародженої, затія порожня. Цю істину знає кожен. Але щодо тривалості годування материнським молоком точаться суперечки. Одні фахівці рекомендують прикладати малюка до материнських грудей тільки в перший рік його життя. Інші з цим категорично не згодні. Вони впевнені, що при більш тривалому періоді годування в організм дитини потрапить більше необхідних формується організму корисних речовин. Як же бути годуючим матусям?

Протягом перших шести місяців малюки повинні обов’язково отримувати натуральне молоко. Разом з харчуванням малюк буде відчувати і ніжну материнську любов, і теплоту. Прикорм можна вводити, починаючи з сьомого місяця. Але забирати дитину від грудей матері не потрібно.

Треба звернути увагу на правильне смоктання малюком материнського молока. Це важливо для формування прикусу дитини. І це суттєво в перший рік життя малюка. Звернувшись в Дитячу клініку Наші Діти, Ви отримаєте повну консультацію щодо формування прикусу у дитини.

З другого року життя починає формуватися кісткова система і розвиватися психіка. У цей період без грудного молока також не обійтися. Тому треба, якщо є можливість, розтягнути годування материнським молоком якомога довше. Цікаво, що і материнський організм пристосовується до годування. Протягом першого року життя дитини в молоці присутні всі корисні речовини. На другому році в молоці з’являються речовини, які вже вимагає підростаючий організм.

Насильно відривати дитину від грудей дуже небезпечно. Можна нанести незміцнілий організм психологічну травму. Крім того, він буде позбавлений багатьох корисних речовин, а також обірветься тонка зв’язок між мамою і дитинкою. Він відразу відчує, що втратив що — то дуже важливе, виникне некомфортне стан. До речі, це також стосуватиметься і матері. Тому, не побоюючись, годуєте дитину до того моменту, коли він сам втратить інтерес і не буде тягнутися до грудей матері. Це станеться поступово, буде потрібно якийсь час, але зате без нанесення шкоди маленькому організму.

Доведено, що молоко матері сприяє виробленню і підтриманню імунітету дитини. Діти рідко хворіють.

Але треба знати моменти, коли відривати дитину від материнських грудей не слід. Це період, коли малюк хворіє або починає хворіти. В цей час йому грудне молоко допоможе. Організм хворої дитини отримає додатковий фактор захисту.

Закінчувати годування груддю не рекомендується в теплу пору року. Влітку продукти харчування зберегти важко. Буде існувати ймовірність отруєння вашого чада.

Розлука з близькими людьми, поїздка на далеку відстань в транспорті, переїзд на нове місце проживання — це стресові ситуації для маленької дитини. Навіть незначна розлука малюка з матір’ю для нього буде серйозним стресом. Тому в таких ситуаціях про припинення годування груддю малюка і мови йти не може.

Якщо у вас є грудне молоко, то не треба припиняти процес годування дитини. Та й це дуже зручно. Завжди свіже і корисне молочко під рукою, його не потрібно підігрівати. Це найкращий і абсолютно безпечний спосіб харчування малюка. Адже це природа передбачила такий дивовижний спосіб годування новонародженого!Як не зійти з розуму в період прорізування зубів у малюка?

Здається, що діти і справді народжуються, щоб мучитися. Кольки, газики, зуби та інші природні процеси, які змушують мучитися нашого малюка, роблять нас нервовими і агресивними. Як пережити цей час з меншими витратами? Під час таких болів наш дитинка не хоче нічого робити: ні грати, ні їсти. Тому чим швидше ми йому допоможемо, тим більше часу…

Речі в пологовий будинок для малюка

Всі ми дуже любимо своїх малюків, ми завжди дуже довго і з нетерпінням чекаємо, коли ж з’явиться довгоочікуване диво. Ми так ретельно намагаємося розпланувати кожен крок, щоб нічого не забути. І ось, коли вже скоро треба буде наша перша зустріч з нашим малюком, ми починаємо збирати сумки в пологовий будинок. І тут ми задаємося безліччю…

Музика для немовлят

Вчені давно довели, що музика для будь-якої людини є лікарським засобом. Прослуховування її позитивно впливає на психологічний стан людей, заспокоює нервову систему. При прослуховуванні музичних творів загострюються почуття і емоції. Вплив музики поширюється і на немовлят. Але включати для дітей треба певну музику. Що включати? Дітям грудного віку треба включати аудіозаписи з вібраціями високих тонів….