Головна сторінка Контакти Усі записи

Як навчитися економити на покупках?

Як навчитися економити на покупках?

Витрати на їжу становлять більшу частину наших витрат. І кожен раз повертаючись з магазину, ми з жахом хапаємося за голову, не розуміючи чому так багато йде грошей на продукти. Щоб, хоч як — то навчитися економити, слід вибирати продукти з розумом, обходячи пастки хитрих маркетологів.

 • Перевіряйте вагові товари. Все, що продається на вагу потрібно перевіряти на контрольних вагах, які завжди повинні стояти в магазині. Зазвичай недобір у вазі становить 50 або 70 грам, але ви маєте повне право, щоб вам доповіли товар або скинули ціну. Найчастіше, щоб уникнути конфлікту магазин йде назустріч покупцеві. Не купуйте вже розфасовані овочі або фрукта, зазвичай їх фасують, для того щоб швидше збути товар, який починає псуватися.
 • Не ходіть за продуктами з дітьми. Намагайтеся в магазин ходити без дітей, так як на незаплановані цукерки та іграшки йде сила-силенна грошей. Маркетологи спеціально виставляють біля каси улюблені дітьми шоколадки, цукерки і жуйки, щоб поки ви стоїте в черзі, ваше чадо набрало собі ласощів.
 • Відразу йдіть в кінець магазину, саме в самому кінці магазина розташовані всі необхідні продукти, такі як молоко, хліб, цукор, яйця. Знову ж хитрі маркетологи спеціально так роблять, щоб покупець пройшов через весь магазин і розглянув весь асортимент. І, звичайно, по чуть — чуть, а половина візки непотрібного вам товару гарантовані. Зверніть увагу фрукти і овочі розташовані зазвичай на початку магазину. І це теж непросто так, яскравий колір пробуджує апетит.
 • Дивіться нижче і вище. На полицях розташовуються на рівні очей, як правило, виставляють найдорожчі товари. А ті товари, які розташовані нагорі або внизу, анітрохи не гірше. Просто у них простіше упаковка, а якість те ж саме. До речі, вибираючи продукти з невеликим терміном придатності, такі як молоко, сметана і так далі, діставайте з глибини полиці. Там складують найсвіжіший товар.
 • Аналізуйте цінники. Іноді на товар або поруч з ним розташовані два або три цінника, один під іншим. При цьому на нижніх цінниках ціна вище. Це привід перевірити якість товару. Магазин не торгуватиме собі в збиток, і часто таким чином, намагаються позбутися від простроченого товару. І, між іншим, якщо на ціннику вказана ціна менша від тієї, що вам пробили на касі, ви маєте право вимагати продати вам товар за ціною цінника.
 • Зверніть увагу на пакети. Здавалося б, коштують вони не так вже й дорого, можна і в магазині купити. Але якщо порахувати скільки грошей ви витрачаєте в місяць на пакети все — таки розумніше брати їх з дому. А на випадок незапланованих покупок тримайте завжди пакет в сумочці.
 • Не ходіть за продуктами голодними. Голод, це головний друг маркетологів. У продуктовому магазині він змушує купувати все підряд, незважаючи на вартість. Але навіть цілком ситої людини може спокусити аромат свіжої випічки, яку зараз печуть прямо в гіпермаркетах і супермаркетах. Не піддавайтеся на такі хитрощі, на свіжу випічку в таких магазинах ціна дуже завищена.
 • Якщо ви прийшли в магазин з невеликим списком продуктів, візьміть НЕ візок, а маленький кошик. Так, у вас не буде спокуси накупити зайвого. Так як підсвідомо ми завжди намагаємося заповнити візок продуктами, тому набираємо більше ніж потрібно.
 • Не вірте акціях. У магазині часто пропонують купити три за ціною одного, або що — щось на зразок цього. Перш ніж купувати, перевірте, чи не входить ціна безкоштовного товару, вже в вартість того, що вам пропонують купити. Якщо немає, перевірте термін придатності. Часто це товари не першої свіжості.
 • Так що будьте пильними і економніше, відвідуючи магазини. Зараз дійсно величезний достаток товару, і настільки все яскраве і красиве, що дуже складно втриматися від зайвих покупок. І часом ми купуємо абсолютно непотрібні нам речі, тільки з — за того, що вони зі знижкою або добре розрекламовані.  Попереджувальні знаки про те, що ви живете невідповідно до своїх достатків

  В даний час більшість людей намагаються поліпшити своє фінансове становище. Деякі люди відмовляються від непотрібних витрат, в той час як інші шукають нові способи збільшити свої доходи. Життя за коштами насправді кращий спосіб бути фінансово вільним. Перевірте ці попереджувальні знаки, які допоможуть вам зрозуміти, чи живете ви невідповідно до своїх достатків і може бути варто…

  Як навчитися заробляти на своєму хобі?

  Хто з нас не хотів би заробляти не виходячи з дому або хоча б не просиджувати цілий день в офісах, до якого дістатися одна суцільна проблема? У цій статті ви знайдете кілька порад про те, як відкрити свій бізнес в інтернеті і розкрутитися в інтернеті, не докладаючи особливих зусиль. У століття високих технологій і достатку…

  Секрети багатства. Жінка, сім’я і гроші

  Читаючи різні статті і, відвідуючи семінари, на тему: «Як розбагатіти?» Я мимоволі задумалася: «Чому ж відвідувачі семінарів НЕ багатіють так само масово, як відвідують ці заходи? Невже ліньки у цьому винна? « Я відразу відсіваю всю чоловічу частину відвідувачів семінарів про багатство, так само як відкидаю всіх іноземних гуру бізнесу, і звертаюся до жіночої аудиторії…