Головна сторінка Контакти Усі записи

Як навчитися керувати своїми снами

Як навчитися керувати своїми снами

Прокинутися у власному сні, зрозуміти, що ти в країні мрій, і робити все, що душі завгодно, — перемагати ворогів, відриватися від землі і літати, насолоджуватися любов’ю… Тримати свої сни за вуздечку — таке можливо, якщо ви навчитеся мистецтву усвідомлених сновидінь.

Чи є усвідомлення сну чимось новим, ще недослідженим і малозрозумілим явищем? Ще мислителі Стародавньої Греції говорили про те, що своїм сном можна навчитися управляти. Але спершу необхідно, що б ваше свідомість стало «прозорим», тоді воно буде готове до прийняття усвідомленості сновидіння. Часто розуміння того, що те, що з тобою відбувається — всього лише сон, приходить саме по собі: багато хто з нас зустрічався з подібним почуттям, коли тобі сниться кошмар, а ти раптом усвідомлюєш, що все це не реально, але, як правило, за цим усвідомленням тут же приходить пробудження. Дійсно, негативні емоції і стрес, які відчувають людиною при перегляді страшного сну, можуть включити осяяння, що це просто сон. І навіть якщо через секунду після розуміння ви все-таки прокинетеся, варто відзначити, що це був практично усвідомлений сон, а отже наступного разу можна не лякатися і не прокидатися, а спробувати змінити щось в своєму сні за своїм же розсуд.

Подорожі уві сні

А чи варто взагалі входити в свої сновидіння, щоб зрозуміти, що сон це сон, що вам від цього буде, Бо навіщо тоді? Уявіть на хвилинку, що ніби ви мандрівка ті по глибинах своєї підсвідомості, як Аліса по країні чудес: ви стикаєтеся з незрозумілими і незрозумілими речами, по всюди зустрічаються монстри, які насправді є вашим внутрішніми страхами і комплексами. Зазвичай уві сні ви намагаєтеся втекти і сховатися від цих психологічних чудовисько, в результаті ви з жахом прокидаєтеся, а потім намагаєтеся зрозуміти, що ж все це значило, яке тлумачення у цього кошмарного сну. Якщо ж уві сні зрозуміти, що це просто сон, а монстри, від яких ти тікаєш всього-лише карикатурні персонажі сновіденческого фільму жахів, то можна зрозуміти і розібратися в проблемі там же, уві сні.

Аксакали полінезійського народу сігное навчають своїх одноплемінників не тікати від переслідувачів уві сні, а повернутися до них обличчям. В цьому випадку, якщо ви зрозумієте, що перебуваєте у сні, то страшний звір, що біжить завамі, тут же перетвориться у щось миле і пухнасте, зовсім не грізна. Якщо ви володієте методами усвідомленого сну, то з легкістю зможете боротися зі снами-кошмарами і вирішувати свої психологічні проблеми без звернення до сонникам і розшифровує сновидінь.

Кожен сон говорить нам про щось, його дія підказує певні рішення, які ми не можемо знайти в звичайному житті, сон подає нам сигнали про наших думках, психологічному стані, здоров’я, взаємовідносини з іншими людьми або зовнішніми факторами. Якщо навчитися усвідомленому сну, то його сюжет можна використовувати собі на користь. Наприклад, робити те, чого наяву ви боялися або не вміли, спілкуватися з абсолютно будь-якими людьми: знаменитостями, сперечатися з ворогами або викликати давно померлих людей, займатися чим завгодно. Сон і реальність досить тісно переплетені один з одним, тому вирішуючи свої проблеми в світі снів, ви стаєте впевненіше і в реальному житті. Крім сюжетів, заснованих на страхах і кошмарах, є багато чудових і прекрасних речей уві сні, усвідомлення яких може принести чимало задоволення і насолоду, наприклад, самостійний політ. Багато фахівців в області сновидінь сходяться на думці, що стан польоту найбільше здатне спонукати людину на усвідомлення того, що він знаходиться уві сні. Чим більше і частіше ви парите в своїх сновидіннях, тим більше шансів, що ви зрозумієте, що це вам тільки сниться. І якщо це все-таки трапиться, то людина відчуває неймовірний приплив сил і енергії, адже він може керувати своїм тілом в повітрі, летіти туди, куди йому заманеться! Такі нічні сновіденческое польоти досить поширені серед тих людей, хто навчився усвідомлювати свої сни. Адже можна зробити небувалі подорожі в будь-які куточки Землі! Так що якщо ваші мрії про далекі мандри не здійснюються в реальності, то можна виконати мрію уві сні.

Щоденник снів

Перша і основна аксіома для всіх, хто бажає навчитися керувати своїми снами — це зрозуміти, наскільки ваші сни важливі для вас. Багато людей запевняють, що сни їм взагалі не сняться. Однак це не так, все люди бачать сни, але не кожен може їх запам’ятати, тому що не всі вірять в силу своїх сновидінь, не хочуть проникати вглиб своєї підсвідомості. Людина найчастіше усвідомлює свій сон, на думку вчених, приблизно з 4 до 7 ранку, коли мозок уже досить відпочив, але ще не остаточно прокинувся. Однак, щоб навчитися усвідомленому сну, потрібно для початку освоїти деякі техніки.

Спершу варто вести так званий «щоденник снів», адже навіть самий чіткий сон може стертися з пам’яті через кілька хвилин після того, як ви прокинулися, якщо відразу після пробудження не встигнути його перенести на папір. В пам’яті можуть не залишитися важливі дрібниці і якісь моменти, тому корисно поряд з ліжком тримати блокнот і ручку, щоб вчасно встигнути зафіксувати сновидіння. Записувати свій сон потрібно наступним чином: розділіть лист на дві колонки, зліва записуйте сам сон і якісь конкретні деталі (людей, яких ви бачили, предмети, дії), а праворуч — власне трактування вашого сну, як ви самі вважаєте, що б це могло означати. Якщо ви прокидаєтеся самостійно, то шанси на те, що ви запам’ятаєте сон значно підвищуються. Якщо ж ви прокинулися по будильнику, то сновидіння може дуже швидко зникнути з вашої голови і ви не зможете згадати його навіть відразу після пробудження. Як тільки ви станете працювати над своїм сновидіннями, то усвідомлюєте, наскільки важлива ця частина вашого життя в психологічному плані, сни ж будуть взаємні з вами: вони стануть більш яскравими, чіткими, пихатими і позитивними, ви будете частіше їх запам’ятовувати.

Тепер можна переходити до того, щоб освоїти мистецтво усвідомлення сну на практиці. Перед тим, як заснути обов’язково говорите про себе: «Зараз я засну, а уві сні зрозумію, що сплю». Трохи терпіння і тренувань і ви зможете пізнати всю красу контролю над своїми снами.

Але щоб Ваш сон був спокійним, обов’язково подумайте про придбання матраца askona, який забезпечить повний відпочинок за всю ніч.Нічний скрип зубами. Причини і лікування

Бруксизм. Це термін медичний. З грецької мови перекладається як скрип (скрегіт). Це викликається мимовільним скороченням жувальних м’язів. В основному бруксизмом страждають діти. Третина дошкільнят і половина молодших учнів скриплять зубами уві сні. Але і дорослих ця проблема теж не обходить. Треба сказати, що число населення, скрегочучи зубами під час нічного відпочинку, неймовірно зростає. Причини нічного…

Порушення сну. Лікування народними засобами

Порушенням сну страждає величезного кількість людей. Причому, ці порушення стосуються не тільки людей похилого віку, як вважали раніше. Зараз ця недуга торкнувся і дітей. Прийнято вважати, що порушення сну — це безсоння. Це вірно. Але і підвищена сонливість також є порушенням сну. Як правило, лікуванням цих розладів займаються лікарі-сомнологи. Але і терапевт може призначити лікування…

Коли краще спати?

Сон займає одне з найголовніших місць в питанні про здоровий спосіб життя. За повного опису де, як, в який час доби спить людина, можна дуже багато дізнатися про його здоров’я і навіть характері. Хоча сама людина під час сну знаходиться в стані неактивності, в його організмі і підсвідомості відбуваються найважливіші процеси. Мозок обробляє отриману протягом…