Головна сторінка Контакти Усі записи

Як навчитися заробляти на своєму хобі?

Як навчитися заробляти на своєму хобі?

Хто з нас не хотів би заробляти не виходячи з дому або хоча б не просиджувати цілий день в офісах, до якого дістатися одна суцільна проблема? У цій статті ви знайдете кілька порад про те, як відкрити свій бізнес в інтернеті і розкрутитися в інтернеті, не докладаючи особливих зусиль.

У століття високих технологій і достатку на полицях магазинів багато дівчат цікавляться косметикою і макіяжем в цілому. Хто — то цікавиться суто для себе, а хто — то хоче заробляти на цьому, зробити це справою свого життя.

Зараз необов’язково йти навчатися в школу макіяжу, хоча і без сертифікату про закінчення такої школи Вас навряд чи візьмуть на будь — яку роботу в салон. Але я впевнена, що досить надивитися відео тій же самій Олени Кригін і начитатися книжок про ази макіяжу і можна виходити на російський ринок. Куди ж після всього цього влаштовуватися, запитаєте ви? А нікуди! Ви що — небудь чули про таку професію, як фрілансер? Офіційне визначення цієї роботи звучить так: Фрілансер — людина, яка виконує роботу без укладання довгострокового договору з роботодавцем, найманий тільки для виконання певного переліку робіт. Тобто, це людина, яка не має офіційної позначки в трудовій книжці, але тим не менше має стабільний заробіток.

В роботі фрілансера найголовніше це саме — піар. Зараз, за ​​часів активного розвитку соціальних мереж, розкрутитися в інтернеті можна навіть безкоштовно, не докладаючи особливих зусиль, проводячи в інтернеті не набагато більше часу, ніж ви робите це зазвичай. Який же майданчиком для вашого магазину або реклами ваших послуги будете Ви користуватися, вирішувати тільки Вам. Ви можете створити групу ВКонтакте або сторінку в Instagram, а можете зробити це і там і там. Головне, щоб ваша сторінка несла якомога більше інформації про асортимент товарів або повний спектр послуг з переліком цін. Повірте, якщо люди бачать приписку «з приводу цін писати туди — то.. »Або« за повним асортиментом звертатися за адресою.. »Вони швидше закриють цю сторінку, ніж дійсно напишуть власнику сторінки.

Ще один важливий пункт в саме — піарі це відгуки про Ваші товари. Заохочуйте ваших клієнтів за те, що вони виставили куплений у вас продукт або зроблений вами макіяж у себе в соціальних мережах. Таким заохоченням може бути, наприклад, знижка 5% на наступне замовлення. Також, ви можете репоста фото — відгуки клієнтів до себе на сторінку, адже це теж може з’явитися піаром, тільки вже для сторінок клієнтів. А я думаю мало хто відмовиться від такого безкоштовного промоушена.

Наступний пункт це різноманітні розіграші або «giveaway» (від англ. Безкоштовна роздача). Люди добровільно розміщують у себе інформацію про вас, в обмін на шанс виграти товар або послугу з вашого магазину. Повірте, це набагато вигідніше, ніж проста нав’язлива реклама. Це набагато дешевше і виглядає привабливіше з — за своєї інтонації під конкурс. І останній пункт, це підписки на потенційних покупців або взаємний піар у груп, передплатники яких могли б зацікавитися вашим товаром. Але з точки зору самого покупця, це може бути занадто нав’язливим, тому я не вважаю цей пункт найважливішим в своєму списку.

Це лише деякі прості поради, як просунути свій бізнес в інтернеті при мінімальних витратах. Але пам’ятайте, найважливіший критерій — це оригінальність. Придумайте що — щось нове і це приверне увагу до вашого бізнесу завдяки сарафанне радіо! Все у ваших руках! Бажаємо успіхів!Секрети багатства. Жінка, сім’я і гроші

Читаючи різні статті і, відвідуючи семінари, на тему: «Як розбагатіти?» Я мимоволі задумалася: «Чому ж відвідувачі семінарів НЕ багатіють так само масово, як відвідують ці заходи? Невже ліньки у цьому винна? « Я відразу відсіваю всю чоловічу частину відвідувачів семінарів про багатство, так само як відкидаю всіх іноземних гуру бізнесу, і звертаюся до жіночої аудиторії…

Як економити на продуктах без шкоди для здоров’я

Говорячи про здорове харчування, багато хто вважає, що воно вимагає істотних грошових витрат. Однак, це не зовсім так. Дійсно, деякі корисні продукти, такі, як м’ясо кролика, морепродукти, морська риба, свіжі фрукти не в сезон) досить дороги, але існує набагато ширший список різних шкідливих «смакоти», які також коштують недешево. Але це не заважає багатьом сім’ям витрачати…

Вчимося правильно економити гроші

У кожній родині хоч раз наступав момент, коли було необхідно починати економити. Підстави тому можуть бути різноманітними: раптова втрата роботи, декрет дружини, які не заплановані великі покупки. Спочатку економія здається непростим завданням. Але підійшовши до справи з відповідальністю і розумом, виявиться все дуже просто. Основні закони економії: Робіть записи про свої витрати Це відноситься до…