Головна сторінка Контакти Усі записи

Як не почати курити знову

Як не почати курити знову

Багато людей знають про шкоду куріння. Але ось що дивно, від цього сигарет менше не викурюється. Середній вік курців постійно знижується, можливо, скоро палити починатимуть з першого класу школи. Все більше дівчат затягуються сигаретою. Хто кинув, ті знову починають палити.

З екранів телевізорів, плакатів навіюється ідея, що курити — шкідливо. Попередження МОЗ не бачив хіба що сліпий. Але всі ці заходи не допомагають.

Не бачу особливого сенсу говорити, що містить сигарета, який негативний вплив вона несе, у що обходиться ця «звичка». Думаю, Ви самі знаєте про це. Я лише коротко висловлю свою думку.

Я курив 7 років. За цей час кидав курити і не раз, але постійно з непереборним завзятістю повертався до сигарети. Всякий раз, коли таке траплялося, я не міг зрозуміти, чому? Я не курив і відмінно себе відчував, був завжди бадьорий і в хорошому настрої. Зазвичай зривався на третій місяць або трохи більше. Як можна поміняти своє здоров’я на можливість вдихати сигаретний дим, кашляти вранці і за це ще й платити?

Згодом я зрозумів, що метод сили волі — не найкращий варіант і допомагає лише на невеликий термін. Подумайте самі: є бажання закурити і є сила волі. Бажання закурити буде рости, а сила волі залишиться на колишньому рівні, в якийсь момент сила волі виявиться слабшим. Як наслідок — перша затяжка, потім сигарета і знову курите.

Коли я в черговий раз кинув курити, через 2 місяці знову мало не зірвався. Я задумався, чому так відбувається. Ось що я зрозумів.

Сигарета — промисловий товар, зроблений так, щоб Ви до неї постійно поверталися. Неприємні відчуття, які тривають від 3 днів до тижня, проходять досить легко і їм на зміну йде більш складна проблема — надлишок вільного часу. Якщо викурювати пачку в день, витрачаючи на сигарету 5 хвилин, то цією справою Ви зайняті близько півтори години на добу. Їх треба чимось зайняти. Колишніх курців не буває! Куріння — придбаний навик і його не викинеш. Епізодично тягнути до сигарет буде завжди! Більше рухайтеся. Найкраще підтримує в бажанні залишатися і надалі некурящим заняття спортом. Тренування і сигарети просто несумісні. Також дуже допомагає загартовування. Воно не тільки зміцнює тіло, але і заспокоює нерви і ймовірність зірватися через стрес набагато нижче.

Якщо вдалося кинути палити, то завжди пам’ятайте, що не буває однієї сигарети. Навіть одна затяжка може повернути Вас до паління.

Вибираючи нові меблі на кухню завжди потрібно виходити з кількох речей: естетика і зручність. Кухні Певка — це якийсь баланс між красою і функціональністю. Тому перед тим як купувати нову кухню, просто подивіться на меблі цього виробника.Контрастний душ — бадьорість на весь день!

Застосування контрастного душу є закаливающей процедурою, яка допомагає організму виробити стійкий імунітет до простудних захворювань. Завдяки цій процедурі, ваш організм буде легше реагувати на психологічні і фізичні навантаження, додасть вам активності в денний час доби і посприяє здоровому і міцному сну. Контрастний душ — низка зміни гарячої і холодної води — впливає на рецептори, розташовані…

Поради щодо профілактики варикозного розширення вен

Варикозне розширення вен — дуже поширена в даний час хвороба, нею в тій чи іншій мірі страждає мало не половина людства. Однак варикозну хворобу можна попередити і нейтралізувати на ранніх етапах. При виявленні схильності до варикозу, а також при прояві перших симптомів хвороби не слід бігти в магазин Саваж, а необхідно строго слідувати декільком радам…

Як уникнути похмілля або зробити його менш болючим

Дуже мало свят в Україні, які б проходили без міцних напоїв. Алкоголь присутній при кожному застілля. Чи не помилково буде сказати, що у багатьох росіян трапляються в житті ситуації, коли на наступний день після торжества доводиться пошкодувати про випите вчора алкоголі. Більшість відразу ж клянуться вживати його взагалі, а особливо в таких згубних кількостях, і…