Головна сторінка Контакти Усі записи

Як не поправитися після пологів

Як не поправитися після пологів

Кожну жінку мучить це питання, як не поправитися після пологів. Особливо, ті жінки, які після пологів починають годувати малюка грудним молоком. Адже їсти обов’язково потрібно, щоб було молочко для малюка. І ні на які дієти тут вже не сядеш. Інакше дитина залишиться голодним. Так давайте ж розглянемо варіанти, як нормально харчуватися і не набрати вагу після пологів.

 • Частіше гуляйте з малюком, дихайте свіжим повітрям. Це корисно, як для дітей, так і для мам. Намагайтеся більше ходити з коляскою, а не сідати на лавочку. Так у вас більше будуть спалюватися зайві калорії.
 • Намагайтеся відпочивати разом з малюком. Якщо малюк спить, то і ви відпочиньте, поспіть трохи.
 • Щоб не поправитися, намагайтеся вживати продукти, які вам рекомендували їсти під час вагітності. Дотримуйтеся цієї дієти. Не їжте жирної їжі, солодкого, гострого. Це буде корисно, як вам, так і малюкові.
 • Якщо на фітнес немає часу, то на кілька вправ вдома, близько 10-15 хвилин виділити можна. Також корисно крутити обруч, він зміцнює м’язи живота, створює талію і прибирає зайві жири.
 • Не лінуйтеся, а виконуйте домашні справи. Забирайтеся, мийте підлоги, періть, витирайте пил, гладьте. Зрозуміло, що вам це і так все набридло, але чим більше ви будете рухатися, тим більша ймовірність, що ви не наберете зайві кілограми.
 • Не забувайте і про свого коханого чоловіка. Приділяйте йому час, адже він також потребує вашої турботи, як і до народження дитини. Не відмовляйтеся і від інтимної близькості з ним. Навіть якщо вам цього не хочеться, він все таки такий же жива людина.
 • Також не забувайте і про себе кохану. Знаходьте час для салону краси. Робіть гарні зачіски, макіяж, манікюр.
 • Одягайтеся красиво, адже під час вагітності ви намагалися вибрати красиву і зручну одяг, наприклад, дуже стильно виглядали комбінезони для вагітних. Не носіть занадто вільні речі. Так ви не будете бачити своєї фігури. Намагайтеся підбирати одяг вам за розміром. Зрозуміло, що після пологів, перший час хочеться приховати свій животик. Для цього носите обов’язково бандаж і втягування білизни. Так ви швидше від нього позбавитеся.
 • Думаю, ці кілька порад, які допоможуть вам не набрати вагу після пологів або швидко позбутися від зайвих кілограмів. Головне їх виконувати і не лінуватися, тільки тоді все вийде. Гарного вам настрою!  Кесарів розтин

  Найбільш поширеною операцією в сучасному акушерстві. Операція проходить 30-40 хвилин, і малюк з’являється на світ через розріз черевної порожнини і матки. Кесаревого проводять, якщо появи дитини на світ природним шляхом може заподіяти йому або породіллі шкоду. Кесарів розтин, можуть призначити за показаннями, а можуть провести і екстрену операцію, якщо в процесі пологів виникли ускладнення. Операцію…

  Чим харчуватися в пологовому будинку

  У більшості випадків це питання постає перед молодими матусями тоді, коли після народження довгоочікуваного малюка їй дуже хочеться їсти. Але подзвонити чоловіку або подругам немає можливості, вони на роботі. Близькі родичі живуть віддалено, приїхати швидко не зможуть. А значить, подбати про харчування в пологовому будинку треба завчасно. І неодмінно треба взяти приготоване харчування в собою…

  Знеболювання пологів

  Народження малюка це дуже складний процес, він вимагає уваги і відповідальності до кожного етапу. Для того щоб пологи пройшли успішно, майбутній мамі необхідно впоратися з почуттям страху, вона повинна бути впевнена що сильного болю вона не відчує. З точки зору медицини біль підрозділяється на два види: помилкова (вона спровокована страхом) і справжня (викликана порушеннями в…