Головна сторінка Контакти Усі записи

Як не ревнувати чоловіка?

Як не ревнувати чоловіка?

Як кажуть в народі — якщо ревнує, значить любить. Можливо, це так, але ревнощі можуть зруйнувати найміцнішу любов. Чому ж так відбувається?

Існує два види ревнощів: з приводу і без нього. Безумовно, що кожна третя представниця слабкої статі вважає, що її ревнощі викликана з приводу. Одні приховують це почуття, а ось інші так набридають своєму обранцеві, що найчастіше закінчується його зрадою.

Невелика ревнощі лестить чоловікові, але в великому прояві це сильно образить, і навіть принизить вашої коханої людини. Багатьом знайома ситуація, коли дружина дзвонить чоловікові щогодини з питанням: «Де ти»? Якщо у чоловіка роман на стороні, то чесно він не відповість, де він і з ким. А якщо він все-таки визнається, ви впевнені, що морально готові до цього?

Чому з’являється почуття ревнощів? Як не ревнувати чоловіка? Ці питання часто з’являються на жіночих форумах. Давайте зараз поміркуємо на цю тему.

Запорукою успішного шлюбу є довіра. Як ви збираєтеся жити з людиною, з яким не довіряєте? Вчіться майстерності управляти своїми емоціями. Якщо ви бажаєте поскандалити, то слід переключити свої думки на щось більш цікаве.

Щоб перестати ревнувати, ви повинні стати впевненою в собі. Зніміть з себе частину домашніх турбот, влаштуйтеся на високооплачувану роботу, запишіться в басейн і не забувайте відвідувати його хоча б два рази на тиждень.

Поступово ваша ревнощі почне зникати. Вам колись буде думати про дурниці. Регулярні заняття спортом позитивно відіб’ються на вашій фігурі. Тоді ви вже будете думати про те, як аргументувати дружину свої запізнення. У свою чергу ви не будете звітувати, що затримуєтеся в басейні після робочого дня. І вже він почне турбуватися і ревнувати.

Найголовніші суперники ревнощів — відчуття повної впевненості та незалежності. Якщо ви освічена, матеріально незалежна, при цьому цікава співрозмовниця і хороша дружина, то ніхто не займе місце в серце вашого чоловіка.

Якщо ви впевнені, що чоловік вас не цінує, то негайно йдіть і поставте всі крапки в ваших стосунках. Якщо чоловік дійсно вас сильно любить, він не буде давати приводів для ревнощів. Якщо ж йому байдуже, що ви його ревнуєте, то починайте щиро радіти, що вчасно позбулися цього головного болю. Бажаємо успіхів!Що робити, якщо чоловік сильно ревнує?

Навіть у найблагополучніших родинах виникають сварки через ревнощі. Ревнивий чоловік помітно погіршує життя своєї коханої, забороняючи їй спілкуватися з друзями і максимально обмежуючи її свободу. Виникає питання: як продовжувати відносини з ревнивим чоловіком? Ревнощі іноді буває корисною для того, щоб внести щось нове в стосунки, звичайно ж, якщо це в розумних межах. Але буває, що…

Ревнощі і як з ними боротися

Любі жінки, якщо ви часто ревнуєте свого улюбленого і хотіли б позбутися цієї шкідливої ​​звички, то ця стаття саме для Вас. Ми розберемо основні її причини і постараємося розібратися в своїй психології. Так само ми поговоримо про дружню ревнощів: в чому вона проявляється, і чому вона така страшна? Можна сказати, що дівчата діляться на дві…

Ревнощі. Як з ними боротися?

Ревнощі — це дуже суперечливе почуття. Якщо грамотно нею користуватися, то вона може навіть почуття освіжити або сильніше їх розпалити. Але тільки момент і час треба вибрати правильно. Але в житті буває частіше все інакше. Ревнощі з найбільшою силою розпалює почуття недовіри і озлобленості. Хочеться не будувати, а, навпаки, все руйнувати. І в цей критичний…