Головна сторінка Контакти Усі записи

Як не зробити перше побачення останнім

Як не зробити перше побачення останнім

О, це трепетне почуття, коли тебе переповнює хвилювання і надія. Адже кожна з нас, збираючись на перше побачення, вже підсвідомо уявляє собі розвиток подальших відносин і тому дуже хоче показати себе з кращого боку і не злякати свого кавалера. Адже багато що залежить від нас: переросте це побачення в серйозні стосунки або залишиться в пам’яті гірким розчаруванням. Тому намагайтеся дотримуватися кількох наведених нижче порад.

 • Зустрічають по одягу. На перше побачення найкраще надіти що — небудь класичне, щоб напевно не помилитися. А вже, краще довідавшись смаки вашого супутника, ви зможете підбирати вбрання більш підходящі. Ну і, звичайно, одягатися потрібно відповідно тематиці і місця вашого побачення. Адже, погодьтеся, дівчина, яка прийшла на шпильках в ошатному платті на пікнік, буде виглядати безглуздо, точно так же, як і дівчина, яка прийде в ресторан в спортивному одязі.
 • Не перегравати. Намагайтеся вести себе максимально природно і невимушено. Адже важко не помітити натягнуту посмішку і фальшиві компліменти.
 • Не кажіть занадто багато. Така поведінка може налякати і образити молодої людини. Чи намагаєтеся фільтрувати свою промову, не розповідати про нудних деталях свого життя. Так само недоречно на першому побаченні буде навішувати на нього свої проблеми. Навпаки намагайтеся задавати більше запитань, цікавитися про життя, інтереси і навіть дитинстві хлопця. Повірте, це йому буде приємно.
 • Не будьте нудними. Так само як не можна багато говорити, не варто і занадто багато мовчати. Хлопець просто подумає, що він вам не цікавий або що ви занадто сором’язлива і закомплексована. Чи не намагайтеся здатися занадто правильною, адже це його, чи не такого ідеального, може налякати.
 • Чи не нахабний і будьте простіше. Не треба надто багато вимагати на першому побаченні. Наприклад, в ресторані або кафе не варто замовляти надто дороге блюдо. Адже ви ще не знаєте фінансове становище чоловіка і, в кращому випадку такою поведінкою ви просто зіпсуєте йому настрій. А якщо вам пощастило, і молода людина виявилася забезпеченим, скромність в цьому питанні послужить вам додатковим бонусом і допоможе скласти про вас гарне враження.
 • Побільше смійтеся і жартуйте. Зізнайтеся, ні кому не до душі люди — песимісти, які постійно ходять з кислими мінами. І навпаки, веселий, щиро усміхнений чоловік має властивість притягувати до себе людей. Намагайтеся частіше жартувати. Це допоможе привернути до вас людини, згладити незручні моменти і непотрібні паузи.
 • Не будьте занадто напористі. Не наполягайте самі на другому побаченні. Краще буде дати зрозуміти молодій людині, що ви зацікавилися ним. Але залишайтеся при цьому дівчиною, яка знає собі ціну, і нехай наступний крок робить чоловік.
 • Дотримуючись цих порад, головне намагайтеся бути самими собою. Адже рано чи пізно правда завжди спливає назовні, і ви все одно відкриєтеся людині в правдивому світлі. І головна порада — в жодному разі не впадайте у відчай якщо побачення пройшло не так як ви очікували. Може просто це не ваш чоловік. Найкраще буде витягти науку з цієї ситуації і з обертанням досвідом вирушати далі на пошуки другої половинки.  Як жінки приваблюють чоловіків

  Поговоримо про сигнали, які використовуються жінками для залучення потенційних сексуальних партнерів. Одні ознаки залицяння вважаються раніше отриманими від предків, інші — відбуваються абсолютно спонтанно. Жіноча поведінка і сексуальні сигнали спочатку закладені природою і найчастіше непідвладні представниці прекрасної статі: тіло її як ніби живе в цей момент саме по собі. За допомогою жестів, пози і поведінки…

  Поради як пережити розлучення з чоловіком?

  Розлучення, це, безсумнівно, дуже важкий період для кожного члена сім’ї, що розпалася. Це величезне випробування, не залежно від того, що послужило причиною розпаду сім’ї. Але, як правило, жінки сильніше і глибше переживають розрив відносин і навіть в цей період схильні до депресії. Звичайно, почуття і переживання притупиться, але цей процес забере багато часу і сил….

  Причини, через які потрібно розлучатися з коханою людиною

  Пам’ятайте, як співається в пісні про те, що люди в житті зустрічаються, закохуються, одружуються? Кожній жінці належить зробити свій вибір. І це не вибір косметики в фірмовому бутіку… Ви познайомилися з привабливим чоловіком, і ваші стосунки поступово розвиваються. Але часом виходить, що вже на початковому етапі починаєш сумніватися, чи варто надалі зустрічатися з цією людиною….