Головна сторінка Контакти Усі записи

Як перетворити мрію в реальність

Як перетворити мрію в реальність

Деякі вважають, що мріяти — нерозумно. Куди краще твердо стояти на ногах і задовольнятися тим, що маєш. Так ось, це не так! Мрії прикрашають наше життя, а перетворення кожної з них в реальність стає маленьким святом.

Багато з нас мріють, але деякі роблять це правильно. Можна все життя твердити: «Хочу купити квартиру», і при цьому так і не отримати бажаного. А можна всього лише запустити свою мрію у Всесвіт і чекати, коли вона втілиться в реальність. Звучить заманливо? Ще б!

Визначтеся з мрією

Задайте собі питання: чого я хочу насправді? Серйозно поміркуйте і дайте відповідь на нього щиро. Відокремте свої справжні бажання від надуманих. Наприклад, ви хочете почати займатися йогою, тому що це зараз модно або ж бо ви бажаєте знайти гармонію і поглянути на світ по-новому? Необхідно розібратися з цим, адже тільки наші справжні бажання, що йдуть від нас самих, можуть здійснитися. Нав’язані суспільством або придумані кимось так назавжди і залишаться в стадії зародка, що б ви не робили.

Сформулюйте чітко свою мрію

Всесвіт не розуміє натяків, також як і не вміє зчитувати ваші невизначені цілі. Тому, перш за все, ви самі повинні бути впевнені в своїй мрії, в тому, що можете сказати: «Так, я цього хочу». Формулювання «От би провести відпустку на морі» нікуди не годиться. Виникає безліч питань: коли, на якому морі, з ким, яка погода повинна бути? Відповіді повинні дати ви самі. Правильним буде такий запит: «Хочу відпочити з чоловіком в Єгипті в липні». Якщо можете ще більше його конкретизувати — чудово.

Невпевненість породжує невдачі. А тому, загадуючи своє бажання, ні секунди не сумнівайтеся в тому, що воно збудеться. Більш того, тут же почніть ставитися до нього як до чогось неминучого. Наприклад, хочеться вам, щоб син закінчив школу без трійок. Тоді вже зараз не сумнівайтеся в тому, що так і буде. Як тільки хоч крапля побоювання закрадеться в ваші думки, відразу ж женіть її звідти.

Не розказуйте нікому про свою мрію

Наші мрії — це енергія. Саме її ми посилаємо у Всесвіт з упевненістю, що все вийде. Але будь-який енергії для того, щоб почати працювати, потрібна зосередженість на предметі. Подумайте, що з нею відбувається, коли ви розповідаєте про свою мрію всім підряд. Кожна людина забирає у вас частину енергії, і в підсумку її залишається зовсім мало для реалізації. Уявіть, що ваша мрія — це скляна посудина, доверху наповнений водою. До кінцевої точки ви повинні донести його, не розплескати ні краплі. Часом буває дуже складно не поділитися своїми мріями з оточуючими. Але як тільки вам захочеться це зробити, згадайте про цю метафору. Бережіть свій посудину! Візуалізують Немає нічого більш дієвого в процесі перетворення мрії в реальність, ніж візуалізація. Зробити це можна кількома способами.

 • Написати . Візьміть чистий аркуш паперу і розпишіть на ньому в подробицях свою мрію. Розповідати потрібно в теперішньому часі, як ніби то, що ви бажаєте, вже відбулося. Наприклад: «Я працюю в престижній компанії», «у мене підростає чудова донька».
 • Намалювати. На аркуші паперу (можна взяти навіть ватман) намалюйте свою мрію. Хочете власну квартиру? Прорисуйте, якою має бути обстановка усередині. І неважливо, що ви не художник, не це головне.
 • Зробити колаж . Виріжте з журналів картинки, які у вас асоціюються з вашою мрією. Наклейте їх на аркуш паперу, створивши цілісну картину. Повісьте колаж на стіні своєї кімнати або на роботі. Нехай він весь час буде у вас на увазі і нагадує про мрію.
 • Уявити . Мабуть, найпростіший спосіб візуалізації. Де б ви не знаходилися, закрийте очі і уявіть, як ви вже зараз, в даний момент, «живете» в свою мрію. Наприклад, якщо ваша мета — нова машина, спробуйте уявити, як ви сидите в салоні, заводите двигун, включаєте музику.
 • Відпустіть мрію

  В кінці, коли всі кроки пройдені, відпустіть свою мрію у Всесвіт. Згадуйте про неї тільки в моменти візуалізації. В інший же час не повертайтеся до неї. Щоб зрозуміти, наскільки це важливо, уявіть собі таку ситуацію. Вам доручили виконати складне завдання, і поки ви його робите, вас постійно смикають: «Ще не закінчила? Ну, коли вже? »Так от, не смикайте Всесвіт. Вона краще вас знає, коли прийде час для виконання вашої мрії. А воно обов’язково прийде, будьте впевнені.  Свекруха і невістка — як налагодити стосунки

  Коли син одружується, в будинок приходить ще одна господиня. І від того, як поведуть себе обидві сторони — і свекруха, і невістка, — залежить доля всієї родини. Відносини між свекрухою та невісткою давно стали притчею во язицех. Чому ж дві жінки, які щиро люблять одного чоловіка, раптом стають ворогами? Причини сварок між свекрухою та невісткою…

  Як вирішити проблеми на роботі

  «Я звільняюся!» — заявляєте ви і ефектним жестом кидаєте на стіл шефа заяву за власним бажанням. Стоп! Ви впевнені, що це єдине рішення ваших робочих проблем? Начальник знову на вас накричав, черговий клієнт сам не знає, чого хоче, але вимагає зробити це негайно, а вчора ви взагалі затрималися на роботі до дев’яти — і це…

  Як захиститися від гіпнозу і навіювання

  Кожен день ми спілкуємося з десятками і сотнями людей. Залежно від того, як проходить наше спілкування з оточуючими, залежить наше внутрішній комфорт. Негативні враження від спілкування залишаються у нас на довгий час, якщо хтось із співрозмовників намагається нас переконати, що ми чогось не знаємо, не вміємо, як-то не так виглядаємо або неправильно будуємо своє життя….