Головна сторінка Контакти Усі записи

Як пережити чорну смугу?

Як пережити чорну смугу?

Хто сказав, що життя складається тільки з радісних моментів? Труднощі потрібні для того щоб ми їх долати, і, тим самим ставали ще мудрішими і розумнішими. Адже все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими.

Життя дуже цікава: то вона радує нас щасливими подіями, то змушує плакати. Погані події легко і швидко забуваються, якщо вони плавно чергуються з приємними і хвилюючими ситуаціями. Але, коли настає період невдач, яку ми звикли називати чорною смугою, не те що посміхатися, навіть жити не хочеться.

Правда, існує така категорія людей, які переносять всі життєві перешкоди легко і без особливого напруження. Але, якщо ви до них не належите наші поради для вас!

Хочу допомогти, тим, хто опинився з труднощами один на один. Ось докладна інструкція дій по боротьбі з проблемами.

 • Прийміть ситуацію такою, яка вона є насправді. Тобто, не потрібно бігати від проблем, а просто потрібно від них позбавлятися на місці.
 • Не зациклюйтеся на своїх проблемах. У день визначте кількість часу, який ви збираєтеся витратити на вирішення проблеми. І виконуйте цього пункту.
 • У вільний час намагайтеся відволікатися від проблем різними способами.
 • Якщо не вдається вирішити проблеми, не впадайте у відчай, а навпаки, подивіться на проблему з іншого боку і іншим поглядом. Раптом вона виявиться не такою вже серйозною перешкодою на вашому життєвому шляху. Або взагалі замість проблеми ви побачите приховані нові можливості на майбутнє. Наприклад, якщо ви захворіли перед важливою зустріччю, час проведений в лікарні або вдома в ліжку можна використовувати з користю: ​​вивчати нову мову, читати цікаву книгу або спілкуватися по телефону з подругою, з якою давно не було часу секретничати.
 • Ніколи не забувайте, що безвихідних ситуацій не буває. Навіть коли вас з’їли, у вас є два виходи. Ніколи не втрачайте оптимізм і почуття гумору. Адже удача посміхається тільки тим, хто в неї щиро вірить, і, негайно, відповість взаємністю.
 • Все, що не робиться — на краще. Вірність даного висловлювання ви зможете зрозуміти в наступних ситуаціях: коли запізнилися на автобус і він потрапив в аварію, коли вас звільнили з ненависної роботи і незабаром вам запропонували посаду, про яку ви мріяли все своє життя. У реальному житті також: навіть якщо ви не змогли влаштуватися на роботу або вступити до університету, то ви можете поїхати в інше місто і почати історію своєї долі спочатку.
 • Пам’ятайте: життя одна і ніякі чорні смуги не повинні стояти на шляху до заповітної мрії, з упевненістю крокуйте назустріч новим перспективам, адже навіть найбільше розчарування може перетворитися в довгоочікувану знахідку.

  Чорна смуга — це всього лише випробування на шляху до щастя. І тільки від людини залежить яким буде це випробування: довгим і болісним або ж коротким і непомітним. Завжди пам’ятайте про те, що щастя любить бажаним і довгоочікуваним — воно дістається сміливим і терпілівим. Не пропустіть свій шанс!  Як впоратися зі стресом

  Все частіше останнім часом з екранів телевізорів і обкладинок журналів чуються різноманітні відгуки про стрес. Що ж таке стрес? Чому він так долає людство? Чи можна з ним впоратися? Відповіді на ці питання намагається знайти кожен. Що ж будемо послідовними. Стрес — це збуджено — пригнічений стан організму людини, при якому емоційний рівень останнього базується…

  Як стати багатою

  Як стати багатою? Як домогтися успіху? Дуже багато жінок задають собі ці питання, але далеко не всі з них знаходять відповідь, більшість йдуть з життя, так і не дізнавшись правди. Чому ж це відбувається? Чому в своєму житті одним людям випадає щастя бути багатими, а іншим залишається вести жалюгідне існування, сподіваючись на милість долі? Здавалося…

  Піднімаємо самооцінку!

  Чи вважаєте себе невдахою? Не любите дивитися на себе в дзеркало? Соромитеся вимовити щось в компанії незнайомих людей? Ваш діагноз очевидний — низька самооцінка! Ставлення до самої себе ми складаємо роками, тому різко змінити внутрішнє сприйняття навряд чи вийде. Зазвичай, коріння проблеми йдуть у глибоке дитинство. Коли турботливі батьки в самому ранньому віці свого чада…