Головна сторінка Контакти Усі записи

Як пережити розрив з коханою людиною?

Як пережити розрив з коханою людиною?

«З коханими не розлучайтеся…» На жаль, життя не завжди дозволяє нам керуватися цими рядками.

Улюблені нам люди кидають нас, зраджують, а іноді ми самі усвідомлюємо, що з цією людиною нам не по дорозі, навіть не дивлячись на сильні почуття.

Отже, ви розлучаєтеся. Насправді, причина розриву не так вже й важлива — він змінив, не любить і так далі за списком. Все одно Ви залишаєтеся з одними і тими ж почуттями в душі. Біль, образа, туга і самотність розривають Вам серце. І в цій статті ми поговоримо саме про те, що робити, коли любов є, але рішення про розрив відносин вже прийнято і назад шляху немає.

 • Крок 1. Дозвольте всієї Вашої болю вилитися назовні, не накопичуйте образу. Плачте ночами в подушку, кричіть, бийте посуд, пишіть вірші. Знайдіть будь-який інший відповідний для Вас спосіб. Не замикайтеся в собі. Знайдіть вихід для свого горя, не дайте йому залишитися назавжди в Вашому серці і на Вашій душі важким тягарем, а головне, щоб в подальшому не довелося вдатися до лікування гострого психозу.
 • Крок 2. Переконайте себе, що все робиться на краще, що це єдине правильне рішення для Вас. Постарайтеся усвідомити, що Ви залишилися у виграші, що він не гідний, що більш пізніше розставання було б болючіше. Вишукуйте всі плюси вашого розриву і повторюйте їх подумки знову і знову. І не дайте навіть закрадатися в голову думкам, що без нього життя немає. А якщо такі думки все-таки з’явилися, повторюйте, що це явище тимчасове і що це скоро пройде. Згадайте всі його недоліки, думайте про них постійно, не бійтеся щось перебільшити. Це саме те, що зараз може допомогти Вам. А коли кількість його гріхів стане величезним, дякуйте долі за те, що так вчасно позбавила Вас від цієї людини.
 • Крок 3. Підіть з головою в роботу. Нехай у Вас залишаються сили тільки на те, щоб доповзти до ліжка. Робота не залишить часу на тугу і сльози, на непотрібні дзвінки, сльози, вмовляння або звинувачення, про які пізніше Ви могли б пожаліти, а значить, тим самим збереже Ваші гідність, гордість і самоповагу.
 • Крок 4. Знайдіть і використовуйте всі переваги самотності. Повірте, їх не так вже й мало. Переконайте себе в тому, що тепер Ви не самотні, Ви вільні. І тепер доріг життєвого шляху перед Вами більше. Любіть себе, балуйте, дозвольте собі все те, в чому раніше відмовляли з якихось причин: одяг, масаж, відпочинок на морі, дискотеки. Нехай він бачить, що ви не тільки можете прожити і без нього, але і стаєте більш красивою, цікавою і, що найголовніше, щасливою!
 • Але найголовніше — постарайтеся на озлобитися на весь навколишній світ. Повірте: за смугою чорної обов’язково піде смуга біла, несучи з собою нове щастя, нову любов і нове життя!  Чому нас кидають чоловіки

  Ще вранці ви приємно спілкувалися, будували плани на майбутнє. І зовсім несподівано сталося те, чого ви найменше очікували. Він вас покинув. А, можливо, все було інакше. Щоденні сварки, докори, нерозуміння. Результат той же — ви тепер самотні. Причин для розлучення можна знайти дуже багато. Але усвідомити, що тебе покинув коханий чоловік, дуже складно. У цей…

  Як пояснити дитині, що батьки розлучаються

  Розлучення батьків це сильне психологічне потрясіння для дитини будь-якого віку. І далеко не завжди у батьків перебувають слова, щоб правильно пояснити ситуацію дитині. Головне завдання батьків допомогти дитині якомога легше пережити цей етап його життя. Які б напружені відносини між подружжям були дитина в будь-якому випадку не повинен страждати. Дайте зрозуміти своїй дитині, що перестаєте…

  Як пережити розставання? Топ-7 рад

  Розставання з людиною, який був для Вас особливим, який продовжує займати місце у Вашому серці, якщо, звичайно, ваші почуття до нього були щирими, — завжди болісно. І пережити розрив важко не тільки тим, кому запропонували розлучитися, але і тим, хто став ініціатором розлучення. Ймовірно, Вас будуть благати повернутися, і Ви самі будете коливатися в вірності…