Головна сторінка Контакти Усі записи

Як пережити розставання? Топ-7 рад

Як пережити розставання? Топ-7 рад

Розставання з людиною, який був для Вас особливим, який продовжує займати місце у Вашому серці, якщо, звичайно, ваші почуття до нього були щирими, — завжди болісно. І пережити розрив важко не тільки тим, кому запропонували розлучитися, але і тим, хто став ініціатором розлучення. Ймовірно, Вас будуть благати повернутися, і Ви самі будете коливатися в вірності свого рішення, проте на рівному місці люди не розлучаються — не варто забувати про це. Ми пропонуємо топ-7 рад, які допоможуть пережити перші тижні після розставання.

 • Йдучи йди. Твердо вирішіть — чи дійсно Ви хочете розлучитися назавжди або це лише тимчасова розлука. Якщо, зваживши всі плюси і мінуси Вашого екс — обранця, Ви все ж прийшли до висновку, що він був чудовим і Ви готові боротися за відносини, боріться. Якщо — ні, то думайте про те, чому Ви розлучилися, нагадуйте собі про причини свого рішення. Уявіть, що недоліки, з якими Ви не змогли змиритися зараз, будуть дратувати Вас з часом ще більше. Радійте, що позбавили себе від цього роздратування.
 • Спілкуйтеся. З коханим Ви проводили багато часу, після розставання в Вашому житті утворилася порожнеча — вечора, ймовірно, стали менш насиченими, спілкування може не вистачати, і Ви будете почувати себе самотньою. Саме час почати приділяти більше часу друзям, відновлювати старі приятельські зв’язки, ходити в гості і влаштовувати у себе дівич-вечори. У перші дні після розставання можна попросити сестру або близьку подругу пожити у вас, нехай вона буде як ваш особистий психіатр на деякий час. А присутність рідної людини поруч, необхідність піклуватися про те, щоб йому було комфортно, відверне вас від сумних думок.
 • Змініть обстановку. Якщо є можливість — їдьте на вихідні в інше місто. Подивіться нові місця. Подорожувати краще з групою туристів — так веселіше.
 • Пориньте в роботу. Цікавий проект стане гарною підмогою при виході з депресії. Робота допоможе відволіктися, тільки не йдіть в неї з головою безповоротно.
 • Займіться собою. Один з популярних афоризмів сучасності — «Худни, вчи мови, відрощувати волосся, а не розпускай соплі по своєму минулому». Напевно тепер після роботи з’явилося багато вільного часу. Його можна з користю провести в спортзалі, або, наприклад, роблячи маски для обличчя або ванночки для ніг у себе вдома. Турбота про своє здоров’я, красу не буде зайвою — хто знає, раптом зовсім скоро у Вас з’явиться новий об’єкт уваги.
 • Вчіться. Складіть для себе план, в якому пропишіть, чому б хотіли навчитися і що для цього потрібно зробити. Запишіться на курси флористики або скретчинга. Найміть репетитора і здолайте, врешті-решт, цей англійську мову, а якщо здолали його — скоряйте новий.
 • Допомагайте іншим. Турбота про інших людей допоможе відволіктися і поглянути на свої проблеми під іншим кутом. Ймовірно, кому — то зараз набагато гірше, ніж Вам. Дізнайтеся, хто у Вашому місті потребує допомоги: може, це будуть діти з дитячого будинку, яким не завадять нові іграшки, солодощі і увагу. А, може, Ви підете в місцеву нічліжку і поцікавитеся у її директора, ніж допомогти людям без певного місця проживання. А, може, Ваша самотня сусідка — пенсіонерка потребує спілкування, і ви з нею прекрасно проведете вечір за чашкою чаю і переглядом старих радянських кінокомедій.
 • Тут перераховані лише 7 рад, які, ймовірно, допоможуть Вам знову відчути грунт під ногами після розставання. Головне, пам’ятайте — пройде час, і все стане на свої місця. Після дощу на небі з’явиться веселка.



  Дитина після розлучення

  Діти — це невід’ємна частина життя кожного повноцінного сімейства. Але часом трапляється так, що відносини між чоловіком і дружиною починають розладжуватися, залишаючи найдорожчих і безпорадних членів сім’ї під опікою одного з дорослого. Дитині дуже важко прийняти рішення з ким він або вона залишиться жити після розлучення. Бо часом малюк не в змозі промовити і слова….

  Вернись, мій коханий!

  Життя наше сповнене несподіванок. І найближчі нам люди раптово стають чужими. Куди йде любов? Добре б заздалегідь знати, як не допустити розлучення з коханим. А якщо це сталося, то, як повернути його? Як знову стати щасливою? Траплялося з вами подібне? Напевно багато хто відповість позитивно. Розлучена жінка в суспільстві набуває статусу приниженою, проблематичною жінки. Це…

  Як відпустити довгі відносини, які зайшли в глухий кут

  Існують такі відносини, які тримаються тільки на прихильності один одному або це просто хворобливі стосунки, де може, якщо і залишилися почуття любові, вони давно загрузли в сварках і нерозумінні. Якщо у вас схожа ситуація — ця стаття про те, як відпустити минуле і рухатися далі. Ви багато років були разом, сходилися, розлучалися і знову сходилися….