Головна сторінка Контакти Усі записи

Як підняти ранковий настрій?

Як підняти ранковий настрій?

Вченими було давно доведено, що ранковий настрій — це наш настрій на весь день. З яким настроєм ми прокинулися вранці, з таким же настроєм нам жити весь день.

Тому щоб у нас було якомога більше яскравих і позитивних днів, необхідно зберігати і культивувати в собі це саме ранковий настрій. А як виявляється, зробити це не так вже й складно.

Тут наведено лише кілька основних порад, які допомагаю особисто мені знайти гармонію з самого ранку і зберегти її на весь день.

 • Зробіть що-небудь добре рідному для Вас людині. Як прийнято вважати: все добро, зроблене вами, — завжди повертається, тому вранці необхідно зробити кому-небудь що-небудь приємне: приготувати каву в ліжко, сказати приємні слова і т. Д. Радість інших людей завжди дуже добре заряджає.
 • Вранці потрібно з’їсти трохи солодкого. Ваша улюблена цукерка, з’їдена на сніданок, наповнить Ваш організм ендорфінами, а це гормон радості.
 • Робіть прості фізичні вправи щоранку. Зарядка щоранку також додасть Вам ендорфінів. Тому всі лікарі рекомендують легку ранкову пробіжку як профілактичний засіб від синдрому втоми.
 • Якщо Вас турбують цілком конкретні проблеми: дитина погано вчиться, «на килим» начальник викликає і т. Д., То найдієвішим способом буде приділити 2-3 хвилини і написати на папері детальний список цих проблем. Після цього скласти з цього листа літачок і запустити його у вікно. Це дасть Вам усвідомлення того, що в даний конкретний момент Ви не можете вплинути на рішення проблем, що склалися і все що зараз Вам потрібно — це не думати про це вранці.
 • Чашка міцної чорної кави вранці дуже швидко бадьорить і додає відчуття радості. Поки допиваєте свою каву можна подумати про майбутній день або згадати що-небудь добре зі свого життя.
 • Прийміть душ. Душ допоможе повністю позбутися від сну і зарядить Вас цілющими силами.
 • Як виявляється підняти ранковий настрій не так вже й складно. Але не варто забувати, що гарне ранковий настрій — це запорука щасливого життя. Головне, щоб на всі ці ранкові процедури по підвищенню настрою вистачило Вашого часу. Якщо вставати за 10 хвилин до початку робочого дня, то ні про яке гарному настрої навіть і думати не доведеться.

  Від чого з’являються розтяжки на шкірі? Це питання хвилює, напевно, більшу частину людства і чоловіків і жінок. Найчастіше розтяжки на шкірі з’являються в слідстві швидкого збільшення м’язів, через це шкіра розтягуючись, не встигає за м’язами. Це нормально і боятися цього не варто.  Боротьба зі стресом або виживає геніальний

  Щодня ви стикаєтеся з величезною кількістю негативу. Вас оточують вороже налаштовані люди, не влаштовує атмосфера на роботі, дратують чвари в сім’ї. Стреси, стреси і знову стреси! І боротися начебто з ними безглуздо, все одно прийдеш на роботу / додому / до друзів, а там знову проблеми. Однак ці звичні, хоч і неприємні для нас «дрібниці»…

  Реакція організму на стрес

  Наше життя насичене найрізноманітнішими подіями — очікуваними і несподіваними, приємними і не дуже. Саме неприємності часто вибивають нас з колії. Непідготовленість до випадкових різких змін в навколишньому нас обстановці викликає в організмі бурхливу реакцію, звану стресом. Навіть позитивна подія може викликати стрес, якщо воно супроводжується бурхливим емоційним напруженням. Здавалося б, стрес — виключно психологічна проблема….

  Прості правила хорошого настрою

  Прийшла весна, все навколо перетворюється, сонце світить веселіше. Все прокидається після зимової сплячки. Всім хочеться виглядати краще, бути привабливіше, ловити на собі погляди. Але часто це бажання так і залишається здійсненним. Всьому виною лінь. Ніхто не говорить, звичайно, що можна скинути 20 кілограм за 3 дні, або змінити форму носа, або зробити ноги прямими. Але…