Головна сторінка Контакти Усі записи

Як побудувати відносини з новим чоловіком після розлучення

Як побудувати відносини з новим чоловіком після розлучення

Не секрет, що для більшості жінок пережити розлучення — це велике випробування. Виникає відчуття непотрібності, внутрішньої порожнечі, з’являється невпевненість у власній привабливості. Здається, що весь світ звалився, і майбутнього більше немає. Але все це з часом проходить, і жінка зустрічає іншого чоловіка. Тут виникає проблема: як необхідно будувати відносини з новим чоловіком; як не повторити своїх минулих помилок?

 • Перш за все, згадайте колишні відносини: які промахи Ви робили, живучи зі своїм колишнім чоловіком, на які поступки не хотіли йти. Не повторюйте подібного в нових відносинах! Адже не настільки принципово те, що він в черговий раз не вимкнув за собою світло на кухні, не закрив тюбик із зубною пастою або розкидав свої шкарпетки по різних кутах кімнати. Напевно більшість жінок не залишать без уваги подібні випадки і обов’язково висловляться з цього приводу. Постійне «пиляння» в таких ситуаціях починає дратувати чоловіка, в ньому наростає внутрішня напруга. Так не треба уподібнюватися більшості — будьте для свого чоловіка ОСОБЛИВОЮ! Чи не бурчіть на нього, а краще переведіть в жарт.
 • До речі, про жарти… Одне з найголовніших правил у нових стосунках з чоловіком — це усміхненість. Навіть якщо Вам це не властиво, привчіть себе бути з ним веселою і бадьорою. Чоловікам подобаються жінки, з якими легко. З подальшим розвитком Ваших відносин потрібно докласти зусиль, щоб постаратися не розгубити цей навик. Жінці властиво розслаблятися в ті моменти, коли вона відчуває, що її зв’язок з чоловіком зміцнилася і стала більш-менш стабільною. Це велика помилка! Саме тому і склався відомий стереотип: «Дівчина до весілля — це принцеса, а після весілля — відьма». Необхідно стежити за своєю поведінкою, щоб у чоловіка не розсіявся Ваш світлий образ, який закарбувався у нього в пам’яті на самому початку Ваших з ним відносин.
 • Шукайте теми для розмов, які будуть цікаві не тільки йому, але і Вам самій. Наприклад, якщо Ви керуєте автомобіль, і Він теж є автолюбителем, то вам двом обов’язково буде що обговорити. Можна у нього попросити рада: яке масло краще заливати в двигун; на яких автозаправках, на його думку, якісніше бензин; або, врешті-решт, нехай просто покаже, де у Вашій машині знаходиться бачок з омивачем або з охолоджувальною рідиною! І тому подібне… Чоловікові подобається відчувати себе знавцем, а ще йому буде безсумнівно приємно бачити, що Ви не належите до того типу жінок, які цікавляться виключно «новими кофточками» і «красивими бусиками».
 • Таким чином, очевидно, що побудова нових відносин — це перш за все, робота над собою з урахуванням аналізу попередніх помилок. Минулі відносини слід розглядати як хороший урок, як необхідний досвід. Не потрібно шкодувати про минуле, адже попереду нове життя! Тільки на цей раз Ви озброєні необхідними знаннями: як можна і треба чинити, а як взагалі не варто, тому що це зашкодило попереднім відносинам. Все у ваших руках.

  Не зайвим буде сказати, що нову любов можна зустріти на відпочинку, як би банально це не звучало. Сміливо вирушайте в найближчий санаторій Росіянка в Анапі Ви зможете поправити своє здоров’я і нове життя не змусить себе довго чекати!  Чи можна утримати чоловіка дитиною?

  Коли в родині назріває розмову про розлучення, то багато хто з жінок намагаються зберегти сім’ю чого б це не коштувало. Хтось намагається працювати над собою, а хтось своїми вчинками лише погіршує ситуацію. Одним з таких вчинків є прив’язування чоловіки за допомогою дитини. Чим же загрожує цей метод? Якщо ініціатором розлучення виступає чоловік, то в переважній…

  Причини, через які вас може кинути чоловік

  Напевно всі жінки, і навіть маленькі дівчатка знають — що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Так, це абсолютно так! І якщо ви до сих пір не вмієте готувати нічого, крім звичайної яєчні і бутербродів — варто задуматися над цим. А що далі? Багато, вийшовши заміж — перестають стежити за собою. Банально перестають доглядати…

  Відносини після розлучення. А чи потрібно?

  Відносини після розлучення або розставання з колишнім чоловіком можуть бути різні. Все залежить від того, як відбулося розлучення і з яких причин. Але незважаючи ні на що, виходячи з досвіду більшості пар, колишні відносини не проходять безслідно. Почуття власності переслідує багатьох людей дуже довгий час, а часом і все життя. Це почуття може зберегтися, навіть…