Головна сторінка Контакти Усі записи

Як подобатися людям

Як подобатися людям

Переважній більшості людей хочеться, щоб їх любили. Причому любили не тільки родичі і друзі, але часом навіть малознайомі люди. Звідки береться це бажання і чи можливо його здійснити?

Американський психолог Вільям Джеймс стверджував, що бажання бути визнаним є однією з головних потреб людини. І він мав рацію! Всі ми живемо в соціумі, і нам не все одно, яку роль ми в ньому займаємо. Якщо вам теж не чуже бажання подобатися оточуючим людям, спробуйте використовувати в спілкуванні з ними кілька золотих правил.

Навіщо звертати уваги на дрібниці

Знайомлячись, ми називаємо своє ім’я і чуємо у відповідь ім’я співрозмовника. Тільки ось запам’ятовуємо його? На жаль немає. Ми недооцінюємо його значення, а даремно. Ім’я — мало не найсолодший звук для людини. Коли до нього звертаються по імені, він реагує моментально, тут же виділяє для себе співрозмовника, для якого він не просто «колега», «жінка в синій кофтині», «чоловік з дитиною», а Олег, Тетяна, Кирило.

Якщо знайомство зайшло далі, і ви часто спілкуєтеся, варто дізнатися, коли у людини день народження. Приготуйте в цей день невеличкий подарунок або просто привітайте — і ось на вас дивляться вже зовсім іншими очима. Щоб нічого не забути, заведіть невеликий блокнотик. Нехай кожна сторінка в ньому буде присвячена конкретній людині. Відзначайте будь-які дрібниці про людей, які вам важливі. Наприклад, якщо ви одного разу скажете колезі: «Пам’ятаю, у вас з чоловіком скоро річниця. Як збираєтеся відзначати? », Вона буде здивована і задоволена тим, що ви пам’ятаєте про це.

Чому не можна бути песимістом

У кожної людини повно власних проблем, і він не хоче слухати подробиці чужих негараздів. Зіткнувшись з співрозмовником, який намагається звалити на нього весь вантаж своїх сімейних катаклізмів або робочих завалів, він в майбутньому намагатиметься менше контактувати з ним. Знаючи це, не будьте таким згустком негативу! Залиште свої труднощі при собі, а до оточуючих виходите з незмінною посмішкою. Ви повинні асоціюватися у них з промінцем світла в цьому непростому світі.

Будьте відкритими, доброзичливими — робіть все можливе, щоб людям було комфортно поряд з вами. Тільки в цьому випадку вони будуть хотіти знову і знову опинитися поруч.

Полюбити себе і людей

Кажуть, люди, які люблять себе, ніколи не залишаться непоміченими для оточуючих. Такі індивіди навіть підносять себе по-особливому, розуміючи, наскільки вони унікальні. Так що для того, щоб успішно спілкуватися з людьми і викликати у них симпатію, варто попрацювати зі ставленням до самого себе. Але це тільки перший крок!

Другий — полюбити самих людей. Якщо натягнуто посміхатися співрозмовнику, солоденьким голосом питаючи у нього: «Як справи?», Він неодмінно зрозуміє, що перед ним нещирий людина, що має свої приховані цілі. Полюбити людей — це непросто. Вони бувають різними — приємними і не дуже, злих і добрих, що несуть негатив і позитивними. Але тільки навчившись приймати їх такими, якими вони є, і любити, хоча б крапельку, можна почати їм подобатися. Тому що щире доброзичливе ставлення співрозмовник відчуває за версту.

Потрібно проявляти інтерес

Психологи помітили: у розмові ми часто не слухаємо співрозмовника, а просто чекаємо своєї черги висловитися. Чи не занадто втішні висновки, але вони вірні. Найбільше людині хочеться бути почутим, і це знання необхідно враховувати в процесі спілкування. У розмові зі співрозмовником більше слухайте, задавайте навідні запитання, всім своїм виглядом показуйте зацікавленість. Намагайтеся робити це щиро, насправді вникаючи в ситуацію.

Не забудьте зайвий раз запитати, як у людини справи, як вирішилося питання, який його хвилювало. Така увага нікого не залишить байдужим!

Шукайте в людях найкраще

У кожної людини є свої позитивні і негативні сторони. Він як монета — повертається до нас то одним, то іншим ребром. Спробуйте знайти в кожному старому або новому знайомому позитивні якості. Може, він завжди готовий прийти на допомогу, або з’являється з посмішкою, або вміє розсмішити. Щоб полегшити собі завдання, можете виписувати плюси на окремий листок. А про мінуси забудьте! Жодна людина не захоче, щоб його негативні сторони обговорювалися і критикувалися. Так що варто запам’ятати непорушне правило: «Не суди, та не судимий будеш!»Чому не варто слухати чужу думку

Прислухаючись до чужої думки і ставлячи його на чільне місце, людина ризикує прожити не своє життя, а чиєсь чуже. Але, на жаль, це лякає небагатьох. Ви йдете по вулиці і не знаєте, куди себе подіти. Вам здається, що оточуючі дивляться на вас осудливо. Ваша спідниця занадто коротка, каблуки занадто високі. «Що скажуть люди?» — думаєте…

Як правильно брехати на роботі

Ми всі знаємо, що брехати негарно. Але іноді у нас просто немає іншого вибору. Що робити, якщо начальство або колеги змушують говорити неправду? Брехня на роботі — явище нерідке. За даними компанії Хедхантер, 53% працівників час від часу брешуть своєму начальнику, 43% обманюють колег і клієнтів, а 64% брехунів абсолютно не шкодують про скоєне. При…

Що дратує колег?

Фахівці склали список звичок, які найчастіше дратують мешканців офісу. Серед них виявилися цікаві і досить несподівані пункти! Коли люди проводять по вісім годин на день, працюючи пліч-о-пліч, вони часто починають діяти один одному на нерви. Так що, якщо ви хочете жити з колегами в мирі та злагоді, не робіть перерахованих нижче «смертних офісних гріхів». Телефонні…