Головна сторінка Контакти Усі записи

Як полюбити своє тіло

Як полюбити своє тіло

Раніше в моді були пишні форми, зараз же кожна друга жінка намагається позбутися від зайвих кілограмів. Наздогнати стандартами краси неможливо, та й чи треба? ..

З яким інтересом малюки милуються своїми пухкими ніжками, розглядають пальчики. А потім, років через 10-15, хтось говорить їм, що їх ноги насправді криві, некрасиві, недостатньо довгі. І все, людину немов підмінили. З такою правдою йому треба щось робити і жити далі.

Причини проблеми

Визнати існування проблеми — перший крок до того, щоб розв’язати цю проблему. Те ж саме можна сказати і про коріння питання: як тільки людина розбереться, хто і коли сказав йому, що він негарний і з ним щось не так, тоді і зможе скинути з себе це мана. Найчастіше наші комплекси приходять з дитинства. Ось високий хлопчисько — успішний гравець баскетбольної команди. А ось жорстокі однокласники, прозвали його «дилдою» і «шостому». А поруч дівчинка, завжди пишалася своїми кучерявими волоссям. Пишалася до тих пір, поки образливе прізвисько «вівця» не приклеїлося до неї.

Подорослішавши, ми стаємо вразливими для зауважень близьких людей. Скаже улюблений одного разу, що «не завадило б тобі сходити в спортзал», і все — найближчі роки жінка проведе в безрезультатних спробах схуднути. Хоч би хто навчив вас, що в вас щось не так, будь то батьки, чоловіки, подруги, згадайте, що сказав з цього приводу Чацький в «Лихо з розуму»: «А судді хто?» Зверніть увагу на свого кривдника, розгляньте його уважніше, і ви зрозумієте, що і він далеко не ідеальний. Подумки скажіть йому: «Мені все одно, що ти думаєш!»

Краса коштує грошей

Згадайте Саманту, героїню «Сексу у великому місті». В одній із серій подруга Міранда запитала її, що б вона хотіла змінити в своїй зовнішності. Жінка відповіла «нічого». На що Міранда їдко помітила: «Ще б пак! Ти ж стільки за неї заплатила! »

Ця сцена ілюструє просту істину: ми любимо те і дорожимо тим, у що вклали гроші, сили, час. Це правило працює безвідмовно, така вже людська природа. Уявіть, що ви витратили на відбілювання зубів велику суму грошей. Немає сумнівів, після цього ви будете регулярно розглядати їх в дзеркалі, милуватися результатом, підбирати тони помади, які підкреслять їх білизну. Так ось, для того щоб полюбити своє тіло, почніть робити в нього вкладення.

Звичайно, матеріальний достаток у всіх різний, але від вас і не потрібно нічого надприродного. Наприклад, з цього дня три рази в тиждень приймайте гарячу ванну з ароматичними маслами, горою піни і смачним гелем для душу. Після неї обов’язково намажте тіло зволожуючим кремом, помилуйтеся, яка оксамитова після нього стає шкіра. Сходіть до перукаря і нерозважливо скажіть йому: «Хочу чогось нового!», І нехай він сам вирішує, що зробити з вашими волоссям.

Що поганого в наготі?

Дивно, але соціологи з’ясували, що багато жінок взагалі вважають за краще не дивитися на себе в дзеркало в голому вигляді. «Що там розглядати?» — напевно скажуть вони.

Неприйняття власного тіла, своєї конституції, форм породжує в нас страх. А зі страхами треба боротися. Хочете ви цього чи ні, але сьогодні ж увечері зайдіть в ванну, закрийте двері, зніміть одяг і чесно подивіться на своє відображення в дзеркалі. Так, можливо, у вас не плоский живіт і груди не ідеальної форми, але вони — ваші. Вас такий створила природа, а вже вона ніколи не помиляється. Подивіться своєму відображенню в очі і скажіть: «Я люблю тебе». Поговоріть зі своїм тілом, погладьте його. Дотики творять чудеса — це не раз було доведено вченими. Спробуйте подивитися на себе поглядом сторонньої людини, але не критика, а знайти в собі принади. Вони є у кожної людини, не сумнівайтеся.

Полюбіть себе!

Загальноприйняті хибні уявлення: якщо я прийму і полюблю своє тіло таким, яким воно є на даний момент, значить, нехай воно таким і залишається — з зайвою вагою, прищами і тьмяним волоссям. Ні і ще раз ні! Якщо ви почнете щось міняти в собі, при цьому не прийнявши себе, все буде марно.

Зовсім інша справа — полюбити своє тіло, але при цьому бажати зробити його ще краще, ще прекрасніше. Складіть на папері список тих речей, які ви хотіли б у собі змінити. Навпроти кожного пункту напишіть, що саме потрібно зробити для досягнення цієї мети. І починайте діяти! Смакуйте кожне мало бодай незначна зміна, пишаєтеся їм і пам’ятайте: ви самі вирішуєте, наскільки ви гарні.Як розбагатіти в кризу

У китайській мові слово «криза» позначається двома ієрогліфами: «небезпечний час» і «час можливостей». Яким часом криза стане для вас, залежить тільки від вашого до нього відношення! Ціни в магазинах кусаються, про відпочинок за кордоном можна забути, а начальство на роботі не тільки не піднімає зарплату, але ще і загрожує скороченнями… Криза торкнулася кожного. Але, виявляється,…

Критика на роботі: як витягти з неї користь

Один мудрий чоловік сказав: «Чому ми боїмося критики? Адже критика, по суті, навчає нас, та ще й безкоштовно », замість того щоб засмучуватися через критичних зауважень на роботі, спробуйте використовувати їх в якості стимулу для самовдосконалення. Легко сказати: «Використовуйте критику собі на благо». Але що робити, якщо від образи вас — душать сльози, хочеться закритися…

10 простих способів підняти собі настрій

За вікном холодно, вітряно, похмуро — природа ніби спеціально робить все можливе, щоб зіпсувати нам настрій. Не піддавайтеся! Порадуйте себе приємними дрібницями, які вмить піднімуть вам настрій. На дворі мало того що погана погода, так ще й криза, тому ми постаралися підібрати для вас такі радості життя, які стоять сущі дрібниці. Приймайте ванну Влаштуйте собі…