Головна сторінка Контакти Усі записи

Як повинна одягатися жінка, щоб зацікавити чоловіка?

Як повинна одягатися жінка, щоб зацікавити чоловіка?

Звичайно, зацікавити чоловіка по — справжньому за допомогою одягу не вийде: для цього потрібно бути цікавим співрозмовником і мати глибокий внутрішній світ. Але як зробити так, щоб чоловік захотів дізнатися вас краще, щоб ви як жінка його зацікавили? Здавалося б, в цьому немає нічого складного: спідниця коротше, каблуки вище, декольте глибше… Але не все так просто!

Образ дівчини за викликом, звичайно, приверне увагу чоловіка на частку секунди, але викликати справжній його інтерес таким чином навряд чи вийде.

Більшість чоловіків відзначають, що сексуальність образу жінки не стільки в відвертості наряду, скільки в створенні якої — то загадки, інтриги… Та сама загадка, яка повинна бути в кожній жінці, може бути трохи просвічує сукнею тілесного відтінку, яке змусить чоловіка розглядати вас, гадаючи: чи є під цим платтям нижню білизну? Образ, який буде весь вечір тримати чоловіка в напрузі, — безпрограшний варіант.

Здавалося б, найбільш жіночно дозволяють виглядати виключно сукні та спідниці. Це дійсно так, але і за допомогою брюк можна привернути увагу чоловіка. Важливо при цьому, щоб штани були «правильного» фасону. Вони повинні максимально щільно обтягувати вашу фігуру, особливо — області сідниць і стегон. Тому, вибираючи в магазині штани або джинси, зупиніть свій вибір на тих, в які ледве можете втиснутися.

Також допоможуть розбурхати чоловічу фантазію сорочки, бажано, щоб вони максимально облягали вашу фігуру. Додати образу сексуальності можна, розстебнувши пару верхніх гудзиків. Напівпрозора блуза також навряд чи залишить чоловіка байдужим.

Вибирайте взуття на стійкому каблуці або на шпильці, щоб виглядати максимально жіночно. Висота каблука не повинна бути більше 10-12 см, інакше з красуні — модниці ви перетворитеся на монстра на ходулях. Пам’ятайте про те, що уявлення про жіночої привабливості у чоловіка і у жінки не завжди збігаються, і інший раз спідниця — олівець виглядає куди соблазнительнее, ніж відверте міні.

Це основні рекомендації, в іншому покладайтеся на свій смак і жіночу інтуїцію. Пам’ятайте, що кожен чоловік індивідуальний, і для кожного способу є свій час і місце.10 способів як привернути увагу чоловіків

Сподобався чоловік, а він не звертає на вас ніякої уваги. Проявимо трішки фантазії і перемкнемо його увагу на себе. Будемо його дивувати, інтригувати, спокушати і можливо теж не звертати увагу. Інтригуючи його — подивіться йому в очі з — під опущених вій, а потім опустіть очі вниз і так кілька разів. Звернути на себе увагу…

Що зводить чоловіка з розуму

Жіночі ніжки — це об’єкт, здатний звести з розуму будь-якого чоловіка. Дуже часто процес підкорення потенційної жертви зовсім не задумувався і не продумували заздалегідь: сильна стать просто небайдужий до красивих ніг привабливих жінок. Свою роль в цьому зіграв той факт, що тривалий час жіночі ноги не перебували у вільному доступі для чоловічого погляду: мода на…

Секрети дівчини, від якої всі без розуму

У кожному колективі, шкільному, робочому, завжди є такі дівчата, від яких все без розуму. Хлопчики, хлопці та чоловіки ходять перед ними, розпушивши хвости, намагаючись чим — небудь догодити красуні. Все решта дівчат дивляться, заздрять і думають: «Ну як же так, я начебто набагато краще її в цьому, в тому, але чому цього ніхто не бачить»….