Головна сторінка Контакти Усі записи

Як позбавиться від ревнощів? Поради психолога

Як позбавиться від ревнощів? Поради психолога

Часто, ревнощі виникає без видимих ​​причин і приносить любовним стосункам чимало проблем. Вона може зруйнувати навіть дуже сильну любов і привести до розпаду стабільну і щасливу сімейну пару. Ревнощі — це серйозна проблема і в боротьбі з нею, не обійтися без порад психолога. Давайте розглянемо деякі поради психологів.

Ревнощі — це важке почуття, яке може викликати порушення сну, втрату апетиту і інші негативні наслідки. Найпростіше позбавить Вас від цього гнітючого почуття консультація психотерапевта в Москві. Так само можна просто виговоритися кому-небудь. Допомагає теж.

По-перше, проясніть свої очікування і, що очікує від цих відносин партнер. Обговоріть з коханою людиною плани на майбутнє і перспективу подальших відносин. Наприклад, якщо ваш хлопець не розглядає даний союз, як щось серйозне, то обтяжувати себе зобов’язаннями він не буде, в тому числі — зберігати вірність. А якщо дівчина при цьому, серйозно сприймає відносини, то не дивно, що вона буде ревнувати.

По-друге, обговоріть з партнером форми поведінки, які для вас прийнятні. Що норма для однієї людини, то для іншого може бути непристойним. Звідси і докори, і підозри, аж до постійних звинувачень у зраді. А у відповідь від партнера — обурення, протестні реакції і подив.

По-третє, надайте партнеру і собі особистий психологічний простір. Дайте можливість коханій людині побути наодинці з собою, займатися своїми улюбленими справами, спілкуватися з іншими людьми. Тоді не буде сильної залежності від партнера, концентрації тільки на почуттях, що є дуже благодатним грунтом для виникнення ревнощів. Таке часто відбувається з молодими мамами, домогосподарками, у яких коло спілкування обмежений.

По-четверте, важлива наявність спільних інтересів і спільних захоплень. Обговорення та бесіди на цікаві для обох партнером теми, дуже зближують, допомагають дізнатися один одного краще, сприяють взаєморозумінню.

По-п’яте, любите, поважайте і цінуйте себе! Ставлення до вас оточують людей залежить від того, як ви ставитеся до себе, як подаєте себе людям. Впевненість в собі, самодостатність, спокій викликають повагу і інтерес у людей. Такі особистості бажані, привабливі, їх не хочеться «втратити». Ті, хто цінує себе невисоко, провокують відповідне ставлення до себе: «Він / вона нікуди від мене не дінеться… Чи зрозуміє, пробачить, дочекається…»

Вдумливе проходження наведених порад допоможе вам позбавитися від ревнощів, або зменшити її негативний вплив. Не забувайте — ревнощі можуть з’явитися знову, тому намагайтеся оцінювати свої рішення і вчинки очима коханої людини. Якщо ви обидва хочете позбутися від ревнощів, то результат не змусить довго себе чекати.

Заради справедливості, варто згадати іншу точку зору ролі і значення ревнощів. Говорячи метафоричним мовою, ревнощі — це приправа. У маленьких «дозах» вона зміцнює відносини, додає в них інтригу, таємницю, іскорку. А у великих — приносить тільки шкоду. Будь-яке блюдо псує велика кількість прянощів.Як не ревнувати чоловіка?

Як кажуть в народі — якщо ревнує, значить любить. Можливо, це так, але ревнощі можуть зруйнувати найміцнішу любов. Чому ж так відбувається? Існує два види ревнощів: з приводу і без нього. Безумовно, що кожна третя представниця слабкої статі вважає, що її ревнощі викликана з приводу. Одні приховують це почуття, а ось інші так набридають своєму…

Що робити, якщо чоловік сильно ревнує?

Навіть у найблагополучніших родинах виникають сварки через ревнощі. Ревнивий чоловік помітно погіршує життя своєї коханої, забороняючи їй спілкуватися з друзями і максимально обмежуючи її свободу. Виникає питання: як продовжувати відносини з ревнивим чоловіком? Ревнощі іноді буває корисною для того, щоб внести щось нове в стосунки, звичайно ж, якщо це в розумних межах. Але буває, що…

Ревнощі і як з ними боротися

Любі жінки, якщо ви часто ревнуєте свого улюбленого і хотіли б позбутися цієї шкідливої ​​звички, то ця стаття саме для Вас. Ми розберемо основні її причини і постараємося розібратися в своїй психології. Так само ми поговоримо про дружню ревнощів: в чому вона проявляється, і чому вона така страшна? Можна сказати, що дівчата діляться на дві…