Головна сторінка Контакти Усі записи

Як позбутися від бідності

Як позбутися від бідності

Бідність — це свого роду звичка. Позбутися від неї і витягнути жереб багатства можна, змінивши своє ставлення до грошей і помінявши психологічні установки.

Мета — бачу, в себе — вірю

Психологами давно було помічено, що у всьому світі багаті стають лише багатшими, а бідні — біднішими. Пояснюється це явище дуже просто: багатії думають про те, як примножити свої статки, тоді як уми людей потребують зайняті в основному питаннями «Як заощадити?» І «Як розрахуватися з боргами?». Саме ці думки і занурюють їх все глибше в болото бідності.

Щоб поліпшити матеріальне становище, почніть думати не «від», а «до», тобто концентруйтеся нема на позбавленні від бідності, а на прагненні до фінансового благополуччя. На перших порах доведеться свідомо фільтрувати думки і направляти їх у потрібне русло. Згодом, коли сформується звичка, ви почнете помічати, як вас відвідують продуктивні ідеї про нові способи заробітку, перед вами відкриваються великі можливості, зав’язуються корисні знайомства, а разом з ними приходять і гроші.

Думати як мільйонер

Проаналізуйте свої переконання, пов’язані з фінансами, — чи немає серед них негативних посилів? Такі думки, як «гроші псують людину» або «від трудів праведних НЕ наживеш палат кам’яних», на підсвідомому рівні гальмують ваше прагнення до успіху. Переконаність у тому, що багатство неможливо отримати чесним і законним чином, змушує наше підсвідомість реалізовувати негативний психологічний сценарій. Виникає парадокс: я чесна людина, а багатим може стати тільки злодій чи аферист, тому я не повинен бути багатим. Це, зрозуміло, ставить хрест на мріях про фінансове благополуччя.

Подумайте, які негативні твердження про багатство вам найчастіше доводилося чути в дитинстві. Ймовірно, саме вони і є неусвідомленими перешкодами для вашого матеріального благополуччя. Вибивайте клин клином: в книгах, газетах, журналах шукайте історії людей, своїм прикладом спростовують ваші негативні установки. Якщо хтось зміг домогтися успіху самостійно і чесно, то це є і вам. Постарайтеся поспілкуватися з такими людьми, зарядитися їх настроєм і перейняти досвід.

Виберіть для себе протилежну негативної установку — наприклад, «хто рано встає, тому Бог подає» або «під лежачий камінь вода не тече», і зробіть її своїм девізом. Це допоможе сконцентруватися на необхідності діяти, добиватися свого і витіснить зі свідомості негативні переконання.

Щоб зрозуміти, чого вам не вистачає сьогодні для досягнення фінансового благополуччя, зробіть невелике психологічну вправу. Уявіть, що ви вже досягли великих матеріальних висот, ви багаті, живете в будинку мрії, подорожуєте і т. д. А тепер вивчіть свої відчуття: як себе почуває багата людина? Якими якостями, яких у вас немає, він володіє? Можливо, серед таких якостей — велика впевненість в своїх силах і здібностях, ентузіазм або готовність брати на себе відповідальність? Це підкаже вам, в якому напрямку рухатися і які якості культивувати в своєму характері.

Ви і гроші: хто кого?

Представники знаків Вогню (Овен, Лев, Стрілець) активні, цілеспрямовані і володіють необхідними лідерськими якостями для того, щоб досягти високих матеріальних статків, проте гроші вони витрачають так само легко, як і заробляють. Ці люди дуже люблять різноманітні розваги та, простіше кажучи, можуть прогуляти свої статки.

Вогненним знакам корисно співпрацювати з представниками стихії Землі, які вгамують їх запал безконтрольним витрат. Земна стихія наділяє своїх підопічних (Телець, Діва, Козеріг) вродженої практичністю і умінням рахувати гроші. Кращих фінансових керуючих і бухгалтерів годі й уявити! Завдяки економності та фінансової прозорливості — ці люди цілком можуть заробити хороший стан і забезпечити собі і своїй родині безбідне життя.

Ключ до багатства для представників стихії Повітря (Близнюки, Терези, Водолії) знаходиться в прагненні до партнерства, співпраці з іншими людьми. Саме в постійному обміні інформацією, ідеями, в активному інтелектуальному діалозі повітряні знаки можуть максимально реалізувати свій творчий хист до заробляння грошей. А ось на терені будь-якої одноманітною і рутинної діяльності цим людям добитися успіху навряд чи вдасться, та й планувати бюджет, розподіляючи, на що витратити кожен рубль, їм навряд чи здасться цікавим заняттям.

Представники водних знаків (Рак, Скорпіон, Риби) рідко бувають розважливими ділками в звичному розумінні цього слова. Їх сильні сторони — це прекрасна інтуїція і гостре чуття, які допомагають добре розбиратися в людях і отримувати вигоду там, де інші її не помічають. Однак через властивих водним знакам мрійливості і заглибленості в свій внутрішній світ гроші від них частенько просто «витікають».Як навчитися прощати образи

Образа — руйнівний почуття. Але як же не ображатися, якщо чоловік в черговий раз забув про річницю вашого весілля, начальник підвищив голос, а улюблена подруга вже другий місяць не може знайти час, щоб зустрітися? Проведемо експеримент: згадайте, скільки разів за останній тиждень ви ображалися. На кого завгодно: на рідних, друзів, колег, начальство, тітоньку з паспортного…

8 способів позбутися стресу

Стрес щодня переслідує нас, і нікуди від цього не подітися. Часом нам необхідно швидко взяти себе в руки і заспокоїтися. У такі моменти варто видихнути і згадати 8 чарівних способів позбутися стресу. Кожна людина індивідуальна. Один заспокоюється за допомогою дихальних практик, іншому необхідно «заїсти» стрес, третій взагалі б’є посуд. Перш ніж зрозуміти, який спосіб підходить…

Психологія хвороб: як наші емоції впливають на самопочуття

Винуватцем наших сезонних застуд часом є не вірус або холод, а… психіка. Ще в давнину було помічено, що думки, емоції і характер людини впливають на його здоров’я: посилюють-послаблюють симптоми хвороби, збільшують-скорочують її тривалість. Відомі випадки, коли люди, спонукувані почуттям боргу (скажімо, лікарі), які не заражалися навіть під час спустошливих епідемій! Сьогодні вивченням впливу психічних факторів…