Головна сторінка Контакти Усі записи

Як позбутися від сірчаної пробки

Як позбутися від сірчаної пробки

З сірчаними пробками знайомі багато. Це надмірно великий згусток сірки у вушних раковинах. Виробляється сірка в сальних залозах слухового апарату. Її мета — закрити шлях бактеріям і вірусам, відмерлі епітелію і пилу.

Слуховий прохід повинен звільнятися від сірки самостійно. А при скупчення у великому обсязі сірки, частинок пилу, епітелію утворюється сірчана пробка.

Видаляти вушні сірчані пробки повинен фахівець. Але зробити це можна і в домашніх умовах.

Спосіб перший. Буде потрібно перекис водню і середнього розміру клізма. Лягти на бік, закапати три краплі перекису в вухо. Пробка почне розм’якшуватися через 5 хвилин. Налити в клізму трохи теплої води і з силою видавити її в слуховий отвір. Разом з водою будуть виходити і частки сірки. Повторювати процедуру треба до зникнення дискомфорту в вушній раковині і відновлення слуху.

Спосіб другий. Можна в аптеці купити вушні свічки. Вони звільнять від неприємної сірчаної пробки, знеболять, знімуть запалення і навіть прогріють вуха. До складу свічок входять прополіс, бджолиний віск, ефірні масла і екстракти цілющих трав.

Для проведення процедури потрібно:

 • За допомогою дитячого (жирного) крему зробити масаж вушної раковини.
 • Лягти на бік, прикривши серветкою голову. В районі вушного проходу зробити невеликий отвір для свічки.
 • Нижній край свічки вставити у вушну раковину, а верхній підпалити на 1-2 хвилини.
 • Свічку витягнути, згасити. Залишки свічки видалити ватною паличкою.
 • Вухо закрити тампоном на 10 хвилин для збереження тепла.
 • Спосіб третій. Можна використовувати фармакологічні препарати. В аптеках продаються краплі, розм’якшуючі пробки. В результаті чого сірчані пробки легко залишають вушні раковини. Користуватися дуже просто: краплі на дві хвилини закопуються в вухо, а залишки змиваються за допомогою фізрозчину. Краплі абсолютно безпечні, рекомендуються навіть дітям. У домашніх умовах альтернативою краплях служить сік ріпчастої цибулі. Закапувати рекомендується по три краплі два рази протягом дня.

  Спосіб четвертий. Буває, що сірчана пробка навіть в розм’якшеному вигляді залишається в вушному проході. Можна глибоко вдихнути, затиснувши пальцями крила носа. З силою зробити видих. Пробка з слухового проходу повинна вийти.

  Спосіб п’ятий. Видалити сірчані пробки домашніми засобами можна наступним чином:

 • Розчинити чайну ложечку кухонної солі в половині чашки теплої води, закапати в вушної прохід, полежати кілька хвилин;
 • Чайну ложку соди (харчовий) розчинити в ½ склянки теплої води, рідина закапати у вухо;
 • Кунжутне або оливкове масло треба злегка підігріти і, закапавши в вухо, полежати до повного охолодження масла.
 • Важливо! Самостійно видаляти пробку можна лише при здоровій барабанної перетинки, відсутності запального процесу у вусі і відсутності цукрового діабету.  Причини постійно холодних рук і ніг

  У 30% населення спостерігається таке явище як постійно холодні руки і ступні ніг. І перш ніж починати боротися з цією проблемою, необхідно з’ясувати причину її виникнення. Бо часом причина може бути куди небезпечніше, ніж її наслідок. А причин холодних кінцівок може бути досить таки багато. Але слід відразу зауважити в більшості причин холодних рук і…

  Лікування грибка нігтів

  Грибкова хвороба найчастіше зустрічається у людей, які ведуть активний спосіб життя — відвідують різного роду місця загального користування, наприклад, басейни або спортивні зали. Що ж являє собою ця хвороба і як її лікувати? Що таке грибок? Грибок грунтовно вражає весь ніготь, поступово руйнуючи його. Ця зараза з легкістю може передаватися від однієї людини до іншої….

  Авітаміноз або як боротися з нудьгою

  Авітаміноз найпоширеніша хвороба нашого з вами суспільства. Нестача вітамінів, свіжого повітря і регулярного харчування зазвичай призводить до авітамінозу, а як наслідок до поганого настрою, апатії і втрати апетиту. І майже кожна людина рано чи пізно задається питанням, так як же все — таки боротися з авітамінозом і надалі не допустити його появи. Авітаміноз в основному…