Головна сторінка Контакти Усі записи

Як правильно мити і сушити голову

Як правильно мити і сушити голову

Для того, щоб ваше волосся виглядали якнайкраще, дуже важливо правильно мити їх. У даній статті ми розповімо про важливість правильного вибору шампуню і про основні правила миття волосся для збереження їх краси і здоров’я.

Вибір шампуню і бальзаму для волосся

Правильний вибір шампуня грає дуже важливу роль в стані вашого волосся, вибирайте засіб для вашого типу волосся, в іншому випадку ви можете погіршити ті проблеми, які у вас є.

Не бійтеся комбінувати!

Щоб при митті голови вирішити відразу кілька проблем з волоссям, спробуйте використовувати шампунь і бальзам різних серій в межах однієї лінійки. Наприклад, якщо волосся у вас сухе і ламке на кінчиках, шампунь для нормального волосся і бальзам для сухих і волосся, що січеться. Практично всі марки вітають такі комбінації.

Розчешіть волосся перед миттям

Це допоможе прибрати відмерлі лусочки волосся, завдяки цієї нескладної процедури ваше волосся після миття будуть більш блискучими і свіжими.

Наносите шампунь 2 рази

Це пов’язано з тим, що в перший раз ви змиваєте з волосся тільки частина шкірного сала, відмерлих частинок і пилу. До того ж, експерти рекомендують наносити шампунь безпосередньо на шкіру голови.

Покваптеся!

Бажано, щоб при намилюванні голови шампунь знаходився на волоссі не більше 2х хвилин. Цього достатньо для повноцінного очищення.

Бальзам на корені не завдавати

Бальзам, кондиціонер та інші аналогічні засоби наносите відступаючи 3 сантиметри від коренів. Тоді досить жирна і щільна структура кошти підживити волосся по довжині, а коріння волосся довше залишаться свіжими.

Не вичавлювати волосся!

У вологому стані волосся дуже тендітні, цілком достатньо промокнути їх і закутати в рушник хвилин на 20-30 для того, щоб воно ввібрало зайву вологу. Також настійно не рекомендується розчісувати вологе волосся, щоб не пошкодити їх структуру.

Правильно розчісуйте волосся

Коротке волосся розчісують від коренів, довге — навпаки, починаючи від кінчиків і поступово просуваючись до коріння.

Сушіть прохолодним повітрям!

Сушка волосся горячит повітрям дуже шкідлива, від неї вони починають сіктися і ламатися. Обов’язково тримайте фен на відстані не менше 40-45 см від голови. Будьте красивими!Причини виникнення захворювань волосся

Я завжди заздрила дівчатам з довгими густими волоссям, блискучими на сонці і розвіваються на вітрі… Моя ж шевелюра, м’яко кажучи, завжди залишала бажати кращого: волосся сухе, ламке, не дуже густі, а після пологів і зовсім перетворилися в солому… Вітаміни і маски, звичайно, дають певний ефект, але явно недостатній. Значить, справа не тільки в нестачі якихось…

Причини випадіння волосся у жінок

На жаль, дуже багато жінок відчувають таку проблему, як випадання волосся. Процеси, що відбуваються в організмі жінки дуже складні і різні збої в їхній роботі можуть привести до рясного випадання волосся або навіть до облисіння. Для жінки необхідно розуміти природні процеси, що відбуваються в її організмі. Таким чином, вона зможе використовувати різні методи, для запобігання…

Причини швидкого забруднення волосся

Напевно, більшість дівчат стикалося з такою проблемою, як швидке забруднення волосся, але ж нам хочеться бути бездоганною в будь-який час доби. Ще вранці вони були чисті, а до вечора втратили обсяг і чистоту. Ми мимоволі замислюємося чому так відбувається? Чому у одних волосся зберігають чистоту і обсяг цілий тиждень, а у інших, зовсім навпаки. Не…