Головна сторінка Контакти Усі записи

Як правильно мріяти?

Як правильно мріяти?

Коли я була зовсім маленькою дівчинкою, то дуже часто чула від дорослих добре: «Фантазерка». Коли трохи підросла, то «Размечталась…». Тепер я рідко, але все ж чую фрази як «Мріяти не шкідливо!» Або «Мрій, мрій…»

Чому ми всі ставимося до наших мрій як до чогось не сьогоденню і дитячому. Що в наших мріях смішного?

Але ж наші з Вами мрії — це не просто швидкоплинні, нічого не значущі думки. Мрії — це набагато більше.

Всі наші мрії і думки матеріалізуються!

Якщо наполегливо про щось мріяти і думати, то наше «бажання» обов’язково збудеться. Тільки чомусь дуже часто ми думаємо про неприємності. Тому неприємності з нами і трапляються. А думали б ми, скажімо, про туфлях з нової колекції, то вони б обов’язково матеріалізувалися. Чи не з повітря звичайно, але мета була б досягнута.

Не дарма ж сказав хтось із великих: «Хто чого боїться, то з тим і станеться». Більше позитиву і різноманітних «мрій» і фантазій.

Абсолютно всі мрії збуваються!

Не слухайте людей, які Вам кажуть, що ваша мрія божевільна і ніколи не збудеться! Вони просто брешуть або не знають про що говорять.

Напевно, Ви зараз заперечите і скажете, що ось я мріяла вийти заміж за багатого і відомого кіноактора, а вийшла за людину, якій вже другий місяць зарплату затримують. Якщо повернуться трохи назад у часі і гарненько подумати, чи дійсно Ви про це мріяли або просто думали, що було б непогано або застосовували на себе роль новоспеченої нареченої вашого улюбленого актора?

Це все подібно до того коли на ваших очах розрізають лимон, а Вам здається, що в роті кисло. Це подібно до того, як подруга купила нове красиве плаття і Вам хочеться абсолютно таке ж. Але ж це не мрія…

Або може просто це були не ваші мрії, а мрії, які нав’язані Вам телебаченням або начиталися гламурних журналів подружок.

Мрія повинна бути детальна!

Ваша мрія повинна стати відчутна. Ви повинні зрозуміти про що саме мрієте. Найкращим вправою в цьому випадку буде зрозуміти як Ви зрозумієте, що мрія збулася. Просто хотіти машину — це не мрія. А хотіти червону BMW X5 за $ 60000 — це мрія. Тут все зрозуміло, щоб мрія здійснилася потрібні $ 60000.

Якщо Ви хочете квартиру, то подумайте яка це буде квартира, в якому районі, яка у неї ціна. Під час цієї вправи більшість бажань здадуться помилковими, так як мріяли кшталт про машину, а в результаті мрієте про $ 60000.

Чим більше детальніше Ви представите свою мрію, тим ближчою і досяжною вона стане.

Завдяки цій вправі Ви зрозумієте, що мрія про красивих волоссі — це всього лише похід до трихолога і правильно підібраний шампунь, а гарна сукня може замінити позбавлення від декількох зайвих кілограмів.

Намагайтеся щодня просунуться до своєї мрії!

Мріючи про струнку фігуру, лежачи на дивані і вживаючи солодкі пончики з нізкозкалорійной Coca-Cola, Ви ні на крок не наблизитися до своєї мрії. Намагайтеся прожити кожен день, щоб цей день хоч трохи, але підсунув Вас до вашої мети.

Двигун вашому житті — це ні якась реклама, а ваші мрії. Саме мрії можуть зрушити ваше життя в потрібну для Вас сторону. Вміти мріяти правильно — це необхідна властивість будь-якого успішного людини. Навчившись правильно мріяти і ефективно розподіляти свої сили Ви зможете стати конструктором свого життя.

Напевно, всі знають, що наша російська медицина дуже далека від західної. Іноді лікування серця в Німеччині обходиться набагато дешевше, ніж в Україні. Якщо до того ж вважати, що наше здоров’я безцінне, то лікування в Україні краще відкласти до кращих часів. Років так на 20.Чому жінки краще за чоловіків?

Ви не разу не задавали самі собі це питання? До якогось часу я про це навіть не замислювалася. Відразу ж на думці тільки одне відмінність, але виявляється через особливості будови нашого тіла і абсолютно різної психіки і роботи головного мозку, ми абсолютно різні. Жінка ніколи не доводить своє розумовий перевага силою. Чоловікам в 3 рази…

Як підняти ранковий настрій?

Вченими було давно доведено, що ранковий настрій — це наш настрій на весь день. З яким настроєм ми прокинулися вранці, з таким же настроєм нам жити весь день. Тому щоб у нас було якомога більше яскравих і позитивних днів, необхідно зберігати і культивувати в собі це саме ранковий настрій. А як виявляється, зробити це не…

Боротьба зі стресом або виживає геніальний

Щодня ви стикаєтеся з величезною кількістю негативу. Вас оточують вороже налаштовані люди, не влаштовує атмосфера на роботі, дратують чвари в сім’ї. Стреси, стреси і знову стреси! І боротися начебто з ними безглуздо, все одно прийдеш на роботу / додому / до друзів, а там знову проблеми. Однак ці звичні, хоч і неприємні для нас «дрібниці»…