Головна сторінка Контакти Усі записи

Як привернути увагу чоловіка

Як привернути увагу чоловіка

Чоловіки і жінки — істоти вкрай протилежні, з одного боку, і неймовірно схожі, з іншого. Чоловіки сильні фізично, жінки — психологічно, чоловіки вважають за краще приховувати свої почуття, жінки ж, навпаки, завжди демонструють свої емоції. Насправді взаємини статей — це чисто психологічні моменти. Однак, серед нас дуже мало професійних психологів, тому оцінити на сто відсотків ту чи іншу ситуацію, яка відбувається між чоловіком і жінкою дуже складно. Для правильного розуміння цих взаємин необхідно вивчити властивості кожного об’єкта.

Багатьом жінкам, яким вдається зрозуміти чоловіка, дізнатися його суть і бажання, випадає щастя бути коханою, насолоджуватися сімейним життям і завжди бути в центрі уваги протилежної статі. Про такому розкладі мріє кожна жінка. Але не всі з них знають, що домогтися чоловічого розташування не так вже й складно, головне знати кілька незаперечних постулатів, і завжди керуватися ними.

Постулат перший.
Жінка завжди повинна залишатися жінкою, а чоловік — чоловіком. Потрібно дати можливість сильній статі відчути себе таким. Нехай чоловік допомагає носити тяжкості, забиває цвяхи, лагодить телевізори, тобто буде опорою, надією, добувачем і кам’яною стіною, за якою тендітній жінці можна сховатися. Жінка, в свою чергу — це легке, беззахисне створіння, яке потребує чоловічому плечі. Якщо чоловік відчуває саме таку картину, перебуваючи наодинці з жінкою, то на 50% він вже завойований.

Постулат другий.
Відсутність критики. Багато жінок про це забувають, і абсолютно даремно. Чоловік, ні в якій формі, нехай навіть самої завуальованою, не переносять критики. Вони, навпаки, люблять захоплення і похвали. Так що з приказкою: «жінка любить вухами» можна посперечатися, на рахунок того, хто більше любить «вухами». Говорити компліменти своєму обранцеві — це спосіб поглибити відносини і завоювати прихильність до себе.

Постулат третій
Чи не нав’язувати свою волю. Цього чоловік також дуже не любить. Якщо навіть він, дійсно, щось робить не так, то на цей недолік йому слід лише тонко натякнути, а ще краще обставити все так, как-будто, він сам про все здогадався.

Постулат четвертий.
Жінці потрібно завжди радувати око чоловіки своїм зовнішнім виглядом. Тому, витратити трохи більше часу на себе не тільки можна, а й потрібно, це обов’язково буде гідно оцінений оточуючими. Слідом така леді отримає масу компліментів від протилежної статі. І, звичайно, варто уникати випадків, коли на очі чоловікові можна здатися тільки без макіяжу і з бігуді.

Постулат п’ятий.
Смачно готувати. Старі способи — найкращі, і той факт, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, навряд чи хтось візьметься заперечувати. Забувати про це жінці не варто, навпаки, слід частіше радувати свого обранця кулінарними шедеврами. І йому буде складно уявити свій обід без смачної страви і десерту.

Постулат шостий.
Мистецтво ревнощів. Ревнощі — це те почуття, яке підігріває любов, навіть якщо остання майже згасла. Майстерно викликана ревнощі можуть розпалити почуття з новою силою. Однак, в цьому питанні головне не переборщити, оскільки ревнощі іноді може привести до небажаних наслідків (наприклад, кровопролиття). Найкращим жіночим прийомом викликати ревнощі потрібного ступеня, є спілкування (тільки спілкування!) З іншими чоловіками. Завжди перебувати в оточенні багатьох чоловіків, але бути для кожного з них однаково недоступною — це дійсно мистецтво. Максимум, що можна дозволити собі — це легкий флірт. Така поведінка жінки відразу приверне увагу об’єкта обожнювання. Чоловік, бачачи велику кількість суперників і залицяльників, зійде на стежку війни (адже інстинкт мисливця у кожного в крові). Надію стати переможцем цього суперництва, йому дасть однакове поведінка жінки з усіма чоловіками, що свідчить про те, що жінка ще не вибрала нікого з них, тому шанси у всіх рівні.

Постулат сьомий.
У жінці повинна бути загадка. Чоловік не любить одноманітності і повсякденності, він усіма силами намагається уникнути цього, тому багато молодих людей так не хочуть одружуватися. Сімейне життя представляється їм нудним і одноманітним. Жінка повинна своєю поведінкою і виглядом дати протилежної статі зрозуміти, що нудьгувати з нею поруч йому ніяк не доведеться. Для цього розкривати про себе всі секрети відразу, жінці не слід. Нехай чоловік розгадує таємниці жінки все життя, і постійно дивується (в хорошому сенсі слова) багатогранністю її натури. Звичайно, статут після роботи і домашніх турбот складно вигадувати щось нове, але, така вже жіноча доля.

Постулат восьмий.
Знайти загальне заняття. Для згуртування душі і серця як не можна краще підходить будь-яке спільний захід, що подобається, природно, чоловікові. Ідеально, коли і жінка і чоловік захоплені якоюсь спільною справою, але так буває дуже рідко. Тому жінці доводиться часто прикидатися, що вона любить займатися тим, що любить чоловік (зауважте, мова про секс не йде). Наприклад: чоловік захоплюється грою в дартс. Жінка цілком може розділити це пристрасть і грати разом з ним. Завдяки чому, час, який пара проводить разом збільшиться, що буде приємно обом партнерам. Головне, знайти захоплення, яке чоловікові до душі, і зробити вигляд, що жінці теж це цікаво, тоді чоловік, можливо навіть, сам запропонує зайнятися цим хобі удвох.

Постулат дев’ятий.
Показати легку зацікавленість. Нехай чоловік і не думає про серйозні стосунки з жінкою, але побачивши її зацікавленість в ньому, буде, щонайменше, заінтригований. Крім того, йому буде приємно знати, що комусь він подобається, це буде зайвим приводом для чоловіка звернути на таку жінку більш пильну увагу, а там, можливо, придивиться, і зрозуміє, що ось вона — та єдина і неповторна…

Якщо жінка дуже хоче привернути до себе увагу чоловіка, шансів у неї для цього мільйон, головне внутрішнє бажання, саме внутрішнє, тому що зовні відкрито кидатися на шию і на все горло кричати «я люблю тебе!» Все ж не варто. Викликати до себе первинний інтерес, а там вже, що буде, головне, викликати, а як викликати, ви вже знаєте.Правильні вчинки розумних жінок

З дитинства чоловікам говорять про те, що вони повинні бути сильними і сміливими, що вони повинні приймати рішення і робити вчинки. Все це добре і правильно, але тільки все забувають про те, що всім чоловічим рішень і вчинків потрібно схвалення і похвала. А ще, що чоловіки можуть дозволити собі бути втомленими і нездатними на вчинки….

Уроки спокушання чоловіків

Кожна жінка прагне бути для свого чоловіка найбажанішою і спокусливою. В першу чергу будь-яка дівчина повинна ретельно стежити за своєю зовнішністю, красиво і зі смаком одягатися. Особливу увагу потрібно приділити і вибору якісного та спокусливого нижньої білизни, перед яким ваш обранець не зможе встояти. Як правило, представниці слабкої статі приділяють особливу увагу своїй зовнішності лише,…

Секрети зваблювання чоловіків

Загальновідомий факт, що перша думка про жінку чоловік формує вже через кілька хвилин після першої зустрічі. Саме тому жінки в усі часи так багато приділяли уваги своєму зовнішньому вигляду, годинами підбираючи наряд і наводячи макіяж. Всі ці деталі повинні бути тонко розраховані на цільову аудиторію: будь — то коханий чоловік, давній друг, просто знайомий або…