Головна сторінка Контакти Усі записи

Як прокидатися вранці самостійно без шкоди для здоров’я?

Як прокидатися вранці самостійно без шкоди для здоров'я?

Що може бути гірше сигналу будильника щоранку? Це маленьке безсердечна «механічне чудовисько» наполегливо будить щоранку і не дає виспатися великій кількості людей в світі. Дуже мало людей, які Прокидаються самостійно без допомоги будильника.

Виявляється прокидатися від дзвінка будильника не зовсім правильно і може завдати шкоди здоров’ю людини. Як завжди, американські вчені провели дослідження і прийшли до шокуючих висновків.

Давайте поговоримо: Як впливає на нас дзвінок будильника і як же швидко прокинутися вранці.

Як впливає на наше здоров’я сигнал будильника щоранку?

Самим серйозним стресом, який згубно впливає на організм людини, є Шумовий стрес. До шумового стресу відносяться будь-які гучні різкі звуки: бавовна дверима, різкий звук будильника, бавовна в долоні і всі інші звуки, які для нас є «гучного» несподіванкою.

Будь-який стрес підвищує в організмі рівень гормону Норадреналіну. Цей гормон ще називають гормоном страху і агресії, який змушує наше серце битися частіше, ніж звичайно, викликаючи тим самим стані тривоги. При невеликому стресі гормон страху в організмі зростає в 2-4 рази, а якщо стрес викликаний різким шумом — в 15-20 разів. При цьому варто враховувати, що вранці наш організм перебуває в розслабленому стані і різке вплив шуму може різко збільшити викид норадреналіну.

Результатом шумового стресу може виступати:

 • Прискорене серцебиття,
 • Різке підвищення артеріального тиску,
 • Задишка,
 • Головний біль (різкий кидок крові в мозок викликає розрив тонких головних судин).
 • При дуже різкому шумовому впливі є загроза зупинки серцебиття, дихання і крововиливи в мозок.

  Після всіх описаних жахів, хочу Вас трохи заспокоїти. Людський організм може пристосуватися практично до всього, що виконується з певною періодичністю. Людина як кішка, може спати в будь-якому положенні і в будь-яких умовах. Якщо Ви, скажімо, на початку тижня завели будильник, то самим згубним впливом буде його дзвінок в понеділок. Через тиждень ваш організм вже повністю пристосуватися і не буде так різко реагувати на нього. До того ж пережити спокійно дзвінок будильника вранці нам допомагає психологічна підготовленість до цього. Засинаючи ми, ставимо його, скажімо, годин на шість, і ранковий дзвін вже не є несподіванкою.

  Як прокидатися вранці самостійно без шкоди для здоров’я?

  Ефективно прокидатися рано вранці скидається на мистецтво і кожна людина повинна знайти щось своє, свої умови пробудження, які будуть ідеально підходити особисто для Вас. І так приступимо. Спробуйте пройтися по кожному пункту і застосувати його до себе.

 • Правильний вибір будильника і його мелодії.

  При виборі будильника варто прислухатися до його сигналу. Якщо для пробудження вранці Ви використовуєте функцію будильника в стільниковому телефоні, то варто серйозно поставитися до вибору мелодії. В обох випадках сигнал повинен бути не різким, плавним і мелодійним. Дуже добре буде, якщо дзвінок будильника буде з наростаючою гучністю.

 • Намагайтеся лягати в певний час.

  Біологічний годинник нашого організму — це найнадійніший механізм, який здатний до саморегулювання. Якщо Ви кілька днів поспіль будете лягати спати, скажімо, о 23.00, то і в наступні дні Ви будете відчувати сонливість ближче до цього часу. Наш організм як вщухнув машина. Щоб зіштовхнути з місця потрібно докласти велике зусилля, але потім йде по інерції досить легко. Але якщо зупиніться і захочете поміняти напрям, доведеться починати все спочатку.

 • Ви повинні спати приблизно 7-8 годин щодня.

  Людський організм дуже «швидко» звикає до сталості. Якщо Ви тривалий час будете спати певну кількість часу, то ваші внутрішні біологічні годинники налаштуються на ритм і будуть самі будити Вас вранці.

 • Чи не зіскакує з ліжка відразу після того як відкрили очі.

  Відразу після відключення вами будильника, відкрийте очі і озирніться по сторонах. Це допомагає повернутися в реальність. Зробіть кілька глибоких вдихів. Так само можна зробити легку ранкову гімнастику: лежачи під ковдрою потрібно по черзі піднімати зігнуті ноги в колінах, пробуючи дотягнутися колінами до підборіддя. Вправа схоже на «дитячий велосипед».

 • Вставайте поступово.

  Серце погано переносить різкий перехід тіла з горизонтального у вертикальне положення. Остаточно прокинутися і прийти в себе допоможуть трохи теплий душ або умивання холодною водою, а так само чашка гарячої кави.

 • Ці нехитрі поради допоможуть Вам без бою прокидатися щоранку і завжди залишатися в гармонії з самим собою і зі своїм тілом.

  Бажаю вам завжди тільки доброго ранку і пам’ятайте, що нічого не може бути краще, ніж поцілунок коханої людини вранці.  Способи боротьби з безсонням

  Кожен, напевно, стикався з проблемою, коли крутишся з боку на бік, при цьому відрізок часу, відведений на сон, стає менше і менше, а ви ще не стулив очей. Наступні кілька порад можливо допоможуть вам усунути цю проблему. Почнемо з «дідівського» методу, перерахунок овець, баранів… Можливо цей спосіб дійсно хороший, раз про нього стільки розмов, але…

  Здоровий сон чи ні безсонню!

  З віком спокійний і безтурботний сон дуже часто змінюється болісної безсонням. Ніч здається вічністю. Але ж вранці ще на роботу треба йти! Пити снодійне щодня теж не можна, та й після 50 дуже шкідливо. Дотримуючись нижче наведені поради можна позбутися від безсоння і зробити сон більш здоровим. Найважливішим моментом є правильний розпорядок дня. Лягати спати…

  Що їсти при безсонні

  Як часто тебе переслідувала безсоння? І кожен раз ти намагалася «задушити» її з за допомогою ліків? Але знай, що багато чого залежить і від того, що ти з’їла напередодні сну. Для того, щоб мати міцний і спокійний сон, мало лише позбудеться перед сном від тривожних думок, потрібно і в цілому правильно харчуватися. Звичайно, що важливо…