Головна сторінка Контакти Усі записи

Як провести свій день щасливо?

Як провести свій день щасливо?

Часто ми люди задаємося питанням як найкраще провести свій день? Повалятися в ліжку до обіду або з ранку піти погуляти в парк. Випити чашечку кави вдома або ж почати свій день з побачення в кафе. Поїхати на природу або зробити «забіг» на магазини. Як почати свій день?

Існує ще сотня способів, крім вищеописаних, але це сильно залежить від людини його характеру, звичок і способу життя.

Але, читаючи рад різних психологів, я виділив, 5 речей які роблять людину щасливою в незалежності від його захоплень. Це прогулянка на свіжому повітрі, занять улюбленою справою, спілкування з дорогими людьми, любов до роботи, улюблена музика. Саме ці речі роблять наше життя щасливим, давайте зупинимося на кожній з них окремо і подивимося, як можна отримати від них максимум задоволення.

Прогулянка на свіжому повітрі — корисне і дуже оздоровляюча заняття. Наші предки постійно проводили час на вулиці. Вони працювали на землі, подорожували на свіжому повітрі. Зараз же машини, метро і час високих технологій зробили, так що ми дуже багато часу проводимо в приміщенні. Хоча б 30 хвилин в день проводите на свіжому повітрі, гуляйте, посміхайтеся, подивіться на світ навколо вас. Як, кожен день міняється ваша вулиця? Що робить ваші сусіди? Як паморочиться листя за вітром. Посміхніться і ви відчуєте себе трошки більше щасливо.

Улюблена справа чи хобі. У будь-якої людини є захоплення, від яких він отримує справжнє задоволення. Для одних це збірка моделей, для інших шахи для третіх це танці. Список можна продовжувати до нескінченності. Але суть в заняття улюбленою справою. Приділяйте кожен день свого хобі, посміхніться і побачити що ви стали трішки щасливішими.

Спілкування з дорогими вам людьми. Це одна з найважливіших речей у житті. Кожен день приділяйте час для улюблених людей: обіймете їх, говорите, поцілуйте, гуляйте з коханими. Пам’ятайте, що спілкування найважливіша річ у житті. Приділяючи час особливим для себе людям, ви стаєте трішки щасливішими.

Любов до роботи — важлива складова щасливого життя. Ми приділяємо роботі більшу частину життя, якщо вам не подобається, ваша робота це може зробити вас глибоко нещасною людиною. Всі ми хочемо бути директорами, відомими співаками та президентами, ну а поки ми працюємо так для грошей. Друзі відкрию вам маленький секрет, змініть своє ставлення до роботи прямо зараз: посміхайтеся, проявіть ініціативу, розвивайтеся, і інтерес до роботи з’явиться прямо зараз. І це зробить вас дуже щасливим, теж прямо зараз!

Музика — одне з найпрекрасніших винаходів людства! Ми постійно наспівуємо улюблені мелодії, слухаємо класні пісні, танцюємо під них. Вони мотивує нас, дозволяють прожити життя в русі. Слухайте улюблену музику, і нехай це зробить вас трішки щасливішими.

Неважливо хто ви дизайнер або безробітний, принц чи жебрак, багатий чи не дуже. Пам’ятайте, дорогі читачі, щоб бути щасливим, потрібно отримувати задоволення від життя зараз, а не в далекому і туманному майбутньому. Робіть все ці чарівні 5 дій і посміхайтеся, і ви обов’язково будете щасливими!

Для того, щоб кожен день у Вас починався в радісних емоціях необхідно зробити найбільш позитивне ранок. Вранці важливо все: що бадьорить зарядка, неголосна мелодія на будильнику, гарячу каву в ліжко. До речі, саме «якість» ліжку не найостанніша справа. Купити Іванівське постільну білизну можна за досить гарною ціною, а якість буде на висоті. Позитивне ранок, як кажуть, дуже сильно збільшує ваші шанси бути щасливим весь день.7 секретів успіху при пошуку роботи

Знайти нову роботу сьогодні дуже непросто, особливо амбітним молодим людям і вчорашнім випускникам. Перші хочуть дуже багато чого, другі — взагалі не знають, чого хочуть. Більш старші досвідчені люди вже знають, куди звертатися, що говорити і що робити. А для менш досвідчених існують свої секрети успіху при пошуку нового місця роботи: Секрет 1. Пошук роботи…

Як пережити чорну смугу?

Хто сказав, що життя складається тільки з радісних моментів? Труднощі потрібні для того щоб ми їх долати, і, тим самим ставали ще мудрішими і розумнішими. Адже все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими. Життя дуже цікава: то вона радує нас щасливими подіями, то змушує плакати. Погані події легко і швидко забуваються, якщо вони плавно…

Як впоратися зі стресом

Все частіше останнім часом з екранів телевізорів і обкладинок журналів чуються різноманітні відгуки про стрес. Що ж таке стрес? Чому він так долає людство? Чи можна з ним впоратися? Відповіді на ці питання намагається знайти кожен. Що ж будемо послідовними. Стрес — це збуджено — пригнічений стан організму людини, при якому емоційний рівень останнього базується…