Головна сторінка Контакти Усі записи

Як розбагатіти в кризу

Як розбагатіти в кризу

У китайській мові слово «криза» позначається двома ієрогліфами: «небезпечний час» і «час можливостей». Яким часом криза стане для вас, залежить тільки від вашого до нього відношення!

Ціни в магазинах кусаються, про відпочинок за кордоном можна забути, а начальство на роботі не тільки не піднімає зарплату, але ще і загрожує скороченнями… Криза торкнулася кожного. Але, виявляється, і в такий непростий час можна знайти хорошу роботу, битися підвищення по службі і навіть розбагатіти. Головне — вірити в свої сили і сприймати кризу як час можливостей, а не катастрофу.

Якщо ви озирнетеся, на кризу початку 1990-х, то згадайте, що в той час, коли одні втрачали роботу і перебивалися з хліба на макарони, інші будували бізнес або влаштовувалися на хороші посади в нові комерційні підприємства. І справа зовсім не в тому, що ці другі були хитріше, «йшли по головах» або опинилися в потрібний час в потрібному місці. У них не було якихось сверхспособностей, але у них було найважливіше — віра в те, що вони можуть досягти успіху. Вони дозволили собі бути успішними. Дозволили собі розбагатіти в той час, коли все навколо убожіли.

Здатність вірити в свій успіх, коли все руйнується, дана не кожному, але її можна тренувати — досить зробити п’ять кроків!

Крок перший. Захистіть себе від негативу Щодня на нас виливається потік негативної інформації: курс національної валюти падає, нафта дешевшає, ціни ростуть. Телебачення залякує нас санкціями, війнами і продуктамі — «вбивцями». Тут вже, як то кажуть, не до жиру — бути б живу. Піддаючись загальній паніці (іноді штучно нагнітається), ви слабшає емоційно і перестаєте вірити в свої сили. Тому перший крок на шляху до успіху — вимкнути телевізор і глибоко зітхнути.

Крок другий. Чи не знижуйте планку. Під час кризи прийнято «затягувати паски тугіше». Погоджуватися на меншу зарплату або на нижчу посаду — зі страху залишитися зовсім без роботи. Переїжджати з центру на периферію, тому що там дешевше житло. Рухатися в цьому напрямку можна нескінченно, тому краще зупинитися відразу. У цьому світі — величезна кількість матеріальних ресурсів. Чому ви думаєте, що саме на вас вони закінчаться? Чи не знижуйте планку і не погоджуйтеся на менше, якщо вважаєте, що заслуговуєте більшого.

Крок третій. Запишіть свої побажання на папір. Візьміть аркуш паперу і напишіть, яку роботу ви хочете виконувати і яку зарплату отримувати. Головне при цьому — відключити логіку. Не потрібно думати: «Фахівці мого рівня не отримують більше» або «Роботу поруч з будинком я все одно не знайду». Записуйте все, що є для вас важливим: і бажаний рівень зарплати, і посаду, на яку ви претендуєте, і навіть можливість йти раніше з роботи, щоб забирати дитину зі школи. Якщо ви змогли точно сформулювати, чого хочете від життя, — ви зробили половину справи. Решта за вас доробить Всесвіт, яка вже почала опрацьовувати ваш «замовлення».

Крок четвертий. Оточіть себе успішними людьми. «Скажи мені, хто твій друг — і я скажу тобі, хто ти». Якщо ви цілими днями вислухуєте скарги сусідки на непрацюючого чоловіка, дітей-двієчників і на те, як вона ледве-ледве зводить кінці з кінцями, то непомітно для себе починаєте приймати таку модель життя за норму. «Люди живуть погано, значить, і я буду жити погано», — вирішує ваша підсвідомість. Це хибний шлях. Краще згадайте, хто з-вашого оточення завжди випромінює впевненість у собі — і намагайтеся більше спілкуватися саме з цією людиною. Не бійтеся також заводити дружбу з новими людьми, які вище вас по статусу і матеріального становища. У психології є незрозумілий феномен: коли в коло людей з певним достатком входить нова людина «з низів», то незабаром він «підтягується» до їх рівня і починає заробляти стільки ж, скільки і вони. Як саме це працює — сказати складно, але це працює! Тільки постарайтеся дружити на рівних, не відчувайте себе бідним родичем при багатому дядькові.

Крок п’ятий. Станьте незамінними. Те, що в кризу неможливо знайти роботу, — міф, вигаданий поганими працівниками. Хороший керівник ніколи не буде рубати курку, яка несе золоті яйця. Він краще звільнить десять неефективних співробітників і прийме на їх місце одного професіонала. Стати таким професіоналом. Знайдіть справу, в якому ви можете досягти успіху, і розвивайте свій професіоналізм. Але навчитеся бачити різницю між незамінним співробітником і безвідмовним працівником. Не звалювати на себе непосильну ношу і не дозволяйте на себе «їздити». Пам’ятайте народну мудрість: більше всіх в колгоспі працювала кінь — але головою вона так і не стала. Незамінний працівник знає собі ціну!

Що кажуть астрологи про кризу 2015 — 2016 років

Пережитий в даний момент криза спровокована напруженим аспектом між Ураном і Плутоном, точніше, їх квадратом. Сварка двох вищих планет відчувається практично повсюдно. Чергове загострення кризи припаде на перший квартал 2016 року, проте після цього економічна ситуація повільно, але впевнено почне поліпшуватися. Повністю преодеолеть кризу вдасться не раніше 2018 року, але не треба забувати, що, «розпавшись», таке з’єднання принесе чимало важливих оновлень в життя і посприяє світовому прогресу.Критика на роботі: як витягти з неї користь

Один мудрий чоловік сказав: «Чому ми боїмося критики? Адже критика, по суті, навчає нас, та ще й безкоштовно », замість того щоб засмучуватися через критичних зауважень на роботі, спробуйте використовувати їх в якості стимулу для самовдосконалення. Легко сказати: «Використовуйте критику собі на благо». Але що робити, якщо від образи вас — душать сльози, хочеться закритися…

10 простих способів підняти собі настрій

За вікном холодно, вітряно, похмуро — природа ніби спеціально робить все можливе, щоб зіпсувати нам настрій. Не піддавайтеся! Порадуйте себе приємними дрібницями, які вмить піднімуть вам настрій. На дворі мало того що погана погода, так ще й криза, тому ми постаралися підібрати для вас такі радості життя, які стоять сущі дрібниці. Приймайте ванну Влаштуйте собі…

7 способів як зробити життя легше

Ми живемо в такому ритмі, що хронічна нестача часу, стрес і втому стали нашими постійними супутниками. Але ж якщо відкинути в сторону все непотрібне і другорядне, то життя здасться набагато простіше і гармонійніше. Ускладнювати собі життя — улюблене хобі багатьох жінок. Ми заправляємо салат домашнім майонезом, хоча покупної нітрохи не гірше. Ми пишемо есемески колишнім…