Головна сторінка Контакти Усі записи

Як розмножити орхідею

Як розмножити орхідею

Орхідея — напрочуд гарне і граціозна рослина. Здатне прикрасити і надати затишок будь-якому простору. Але не всі господині знають, що її розмножувати можна і в домашніх умовах. Оскільки воно дуже примхлива, то вдома розмножувати його слід простими способами.

Розмноження орхідеї дітками

Дітки — бічні пагони, що з’являються на стеблах. Вони виглядають, як маленькі рослини. З’явитися можуть на рослині, яке міститься при високій температурі. З’являться вони і після рясної підгодівлі азотними добривами. Відокремлювати їх від материнського стебла можна після появи повітряних коренів, коли помітно підростуть. У цей період рослина потрібно часто збризкувати.

Втеча для розмноження зрізають гострим ножем. Зріз обробляється для дезінфекції деревним вугіллям. Далі син висаджується в окрему ємність.

Розмноження рослини живцями

Живцювання — поширений спосіб розмноження орхідеї. Зрізають бічні пагони або стебла з уже відцвілими бутонами. Їх довжина не повинна бути менше 15 см. Держак кладеться на пісок або мох, переноситься в теплицю для вкорінення. Ніж перед роботою треба простерилізувати. Деревним вугіллям обробити області зрізів.

Рослина, що містять 2 вузла, для розмноження вважається найкращим варіантом. Квітконоси можна різати на багато частин. Але треба враховувати, що найсильніші нирки квітконосу знаходяться внизу стебла.

Розмноження діленням куща

Отримати з одного куща можна кілька нових. Для вдалого розподілу потрібна наявність паростків з двома нирками. Розмноження проводити треба до початку вегетаційного періоду, (ранньою весною) коли будете пересаджувати цветонос в ємність більшого розміру.

Потрібно витягнути з горщика, відокремити від субстрату і розрізати кореневища на кілька частин. Зрізи обробити деревним вугіллям, висадити кожну частину в горщик, наповнений субстратом. Полив проводиться рідко, але обприскувати потрібно щодня. Якщо з’являться пагони, то рослина вкоренилося.

Розмноження насінням

Цей вид розмноження вважається складним. У насіння відсутня своя поживна тканина. Потрібно створювати сприятливе середовище штучно для пророщування насіння. Вона повинна бути стерильною, т. К. В штучному середовищі можуть з’явитися гриби або бактерії. Строго треба підтримувати нормальну вологість, світло і температуру. Будь-яке порушення необхідних умов призведе до загибелі пагонів. Тому вдома таким способом розмножувати рослини не слід.Як зберегти кімнатні квіти під час відпустки

Відпустка, якого так чекали, настав. Можна поїхати на кілька тижнів на море, в гори або просто на дачу. Але тут постає питання, як бути з кімнатними квітами, щоб вони не пропали за час відсутності? Перше, що можна зробити — звернутися до друзів або сусідів з проханням заходити і поливати квіти на час відсутності, а також…

Вирощуємо пряну зелень на підвіконні

Якщо хочеться зелені, якщо не вистачає вітамінів, якщо необхідно прикрасити блюдо пряними травами, вам пора заводити кухонний міні — садок на підвіконні. У ньому можна вирощувати абсолютно будь-яку пряність. Розмарин Це не тільки ароматна приправа, але ще і лікар, і рослина — косметолог, активно використовується в ароматерапії. Щоб почати вирощувати розмарин, купіть готове рослина або…

Чи приносять гроші справжнє щастя

Багато молодих людей починають завзято сміятися, коли дорослі люди їм кажуть, що щастя полягає не в наявності грошей. Безумовно, люди з маленьким доходом, що живуть в постійному неспокої за завтрашній день часто замислюються над питанням: «Чи приносять гроші щастя людям?». Думайте самі, у більшості успішних людей життя полягає в метушливої ​​роботі і гонитві за величезними…