Головна сторінка Контакти Усі записи

Як розмовляти з чоловіком

Як розмовляти з чоловіком

Всі люди бажають чути на свою адресу ласкаві слова. Але часто це бажання приписується жінкам. Це не вірно! Чоловіки також люблять слухати компліменти на свою адресу. Але слова, що пестять слух жінок, не підійдуть для чоловіків. Їм приємно чути більш мужні порівняння і епітети. Не треба заводити розмову про слабкі місця чоловіки. Не треба підкреслювати його мужність, якщо людина від природи сором’язливий.

Комплімент найкраще приурочити до будь — якого дії. Допоміг донести важку сумку — підкресліть його мускулатуру, швидко і грамотно знайшов вихід з проблемної ситуації — підкресліть його креативний розум. Він зрозуміє, на які моменти ви звертаєте увагу, і буде намагатися їх повторювати.

Комплімент можна завуалювати. Спробуйте видати лестощі за правду. Скажіть, що блюдо, яке він приготував для вас — це шедевр! Підкресліть його знання в кулінарії, попросіть рецепт.

Чи не підкреслюйте його очевидні переваги. Якщо він спортсмен, то йому вже набридли компліменти про його м’язах і силі. Зробіть акцент на його ніжною турботі до вас, творчих здібностях. Якщо це він почує вперше, то буде приємно здивований. Сказали про це йому лише ви.

Чоловіки дуже чуйно відчувають фальш. Тому правильно підбирайте слова. Вони не повинні звучати як насмішка. Якщо він у чомусь — то не сильний, то не говоріть, що він великий «спеціаліст». Належної дії не отримаєте, а розлад у стосунках отримати зможете.

Будь-які спроби негативного характеру щодо його інтелекту приведуть до сильного удару по його самооцінці. Ніколи не кажіть з насмішкою про його фізичні вади. Чоловіки дуже болісно переносять такі зауваження і, відповідно, ваші відносини довго не триватиме. Навряд чи він буде шукати відповідь на питання: як повернути дівчину в Google, а просто знайде нову. Та й подумайте самі, чи буде вам приємно, коли почуєте, що ви товста і страшна?

Чоловікові буде приємно почути з ваших уст слова про його мускулистої фігурі, спортивної поставі, ставний фігурі, добрих, красивих і рідних очах, ніжних губах. Про його розвиненому інтелекті, начитаності, цілеспрямованості і харизмі. Обов’язково треба відзначати його господарські якості. Виправ шкарпетки — молодець! Приготував вечерю — двічі молодець!

Буває, що поведінка чоловіка не дуже подобається жінці. Скорегуйте його поведінку ласкавими словами. Якщо він нагрубіянив, то відразу ж похваліть його на ніжні слова на вашу адресу. Він захоче отримувати такі слова частіше і перестане вам хамити. Якщо чоловік не проявляє ініціативу, то ласкаві слова допоможуть і в цьому випадку. Намагайтеся помітити і підкреслити навіть найменші прояви активності.

Якщо ваша кохана людина має почуття гумору, то придумайте для нього смішне, але дуже м’яке прізвисько. Але воно повинно бути значущим для вас обох. Дізнайтеся, як зверталися до нього друзі в шкільні роки або як його називала в дитинстві мама.

Ніжні, теплі, приємні і багатозначні слова будуть завжди приємні вашому супутнику життя і тільки зміцнять сімейні відносини.Які жінки привертають успішних чоловіків

Безумовно, кожному чоловікові повинна подобатися жінка. Так влаштовано природою. Але що саме приваблює чоловіків? Якою має бути жінка? Помічено, що в одних жінок закохуються всі чоловіки, обожнюють їх, носять на руках. У чому полягає особливість таких жінок? Як себе вести і виглядати, щоб від хлопців не було відбою? Буває, що жінка подобається чоловікові з першого…

Як привернути увагу чоловіка

Чоловіки і жінки — істоти вкрай протилежні, з одного боку, і неймовірно схожі, з іншого. Чоловіки сильні фізично, жінки — психологічно, чоловіки вважають за краще приховувати свої почуття, жінки ж, навпаки, завжди демонструють свої емоції. Насправді взаємини статей — це чисто психологічні моменти. Однак, серед нас дуже мало професійних психологів, тому оцінити на сто відсотків…

Правильні вчинки розумних жінок

З дитинства чоловікам говорять про те, що вони повинні бути сильними і сміливими, що вони повинні приймати рішення і робити вчинки. Все це добре і правильно, але тільки все забувають про те, що всім чоловічим рішень і вчинків потрібно схвалення і похвала. А ще, що чоловіки можуть дозволити собі бути втомленими і нездатними на вчинки….