Головна сторінка Контакти Усі записи

Як розпізнати альфонса

Як розпізнати альфонса

Літо. Море. Спека. На пляжі величезна кількість красивих, струнких і засмаглих людей. Але особливо виділяються з усієї маси молоді чоловіки в супроводі жінок бальзаківського віку.

Так розважаються багаті дами третього віку. Але багато жінок думають не про розвазі під час відпустки, а про сильному і самодостатньому чоловікові, з яким можна довіритися, не побоюючись потрапити в руки альфонса-пройдисвіта. Але як розпізнати таку людину? Пам’ятайте, справжній чоловік ніколи не буде жити за вас рахунок. Він краще візьме додаткову роботу, щоб купити вам красиві туфельки або колечко. І незабаром Вам доведеться пошукати весільного фотографа в Празі.

А визначити альфонса можна дуже швидко. Можливо, все вирішить навіть тільки перша зустріч, а може і більш тривалий період знадобиться. Ваше завдання — не втратити від закоханості свою голову, чітко бачити всі його дії і правильно їх аналізувати.

Фінансова сторона

Зазвичай чоловік на побаченні запрошує жінку в кафе або ресторан, сам за неї розплачується. Але якщо ваш партнер запрошує вас погуляти по парку в осінню дощову погоду, то це може сказати про його натурі романтика. Але на вашу пропозицію помилуватися золотою осінню з вікна кафе він категорично може відмовитися. Ситуації бувають різні, але альфонс витрачати на жінку свої гроші не стане.

Втратив роботу

Є й інший вид альфонсів. Це дуже чарівні чоловіки, які вміють швидко викликати прихильність до себе жінок. Вони дарують цукерки, букети квітів, можуть організувати романтичне побачення в незвичайному місці. Ви починаєте йому повністю довіряти, він це бачить прекрасно. І тут його раптово скорочують з посади. Він залишається без роботи, виникають фінансові труднощі. Ви, звичайно, з радістю запропонуйте йому пожити трохи у своїй квартирі.

Він буде робити все, щоб спільне життя було комфортним і затишним. Увечері приготує вечерю, ванну з пелюстками троянд. Але проблеми з пошуком роботи залишаться. Йому по невизначених причин будуть відмовляти в співбесіді. Він зробить вигляд, що це його пригнічує. І так буде дуже довго. Думка про те, що вас обманюють, виникати не буде. Адже він так для вас намагається по господарству.

Економити треба грамотно

Є ще варіант. Чоловік відмінно одягнений, має дорогий годинник і телефон. Але на зустріч приходить без квітів і цукерок. Вибирає найдешевший ресторанчик або кафе. Ваша перша думка, що він вміє рахувати гроші. Це вам навіть подобається.

При розвитку відносин він прийде до вас з дешевою коробкою цукерок. А про подаруночки і не мрійте. Плануючи свій спільний відпочинок, думаєте, що оплатить його він? І не думайте про це. Він буде тягнути з оплатою так довго, що, не витримавши, заплатите саме ви. Або відпустку доведеться перенести через раптові обставинам.

Краща подруга — чоловік

Такий чоловік може слухати годинами ваші довгі сповіді про особисте життя своєї подруги, про нову придбаної речі. Він стане засипати вас ніжними словами і навіть запропонує вийти за нього заміж, причому дуже швидко після знайомства. Увага! Йому допомагатимуть може в шахрайстві відмінний юрист. Він відсудить половину вашого житла і візьме собі належну частку, заздалегідь обговоривши це з альфонсом.

Людина богеми

Представившись людиною мистецтва, він буде розповідати вам про високе, зуміє вторгнутися в ваш внутрішній світ. Граючи на ваших материнських почуттях, буде говорити про кризу свого внутрішнього світу, про відсутність шанувальників його творчості і тому фінансовій кризі. Просити його змінити вид діяльності на реально оплачувана, а творчість залишити як хобі — марно. Адже його натура дуже тонка і чутлива! Він буде вдячний, якщо приготуєте йому смачний борщ, приведете в належний вигляд його одяг, виперете шкарпетки. Адже геній повинен бути доглянутим. На цьому все і закінчиться.

Колишній бізнесмен

Дуже часто буває так, що новий знайомий розповість вам про скрутних життєвих обставинах, в які він потрапив. Він намагається знову організувати бізнес, але коштів не вистачає. Так він підведе вас взяти на своє ім’я для нього кредит. Ви побачите, що у нього все вийшло. Життя налагодилося. Але через місяць-два він скаже, що вас не вартий, треба розлучитися. Його телефон завжди буде відключений, а рахунки з банку приходити будуть вам регулярно.

Любі жінки! Завжди Будьте коханими!Які питання можна задавати чоловікам?

Жінки, звичайно ж, розумні створіння і ніхто в цьому не повинен сумніватися, але найчастіше ми задаємо дурні питання своєї другої половини. Соціальні дослідження, проведені з цього приводу, виявили основні питання, які чоловіки вважають недоречними і взагалі не хочуть на них відповідати. Адже давно відомо, що чоловіче мислення кардинально відрізняється від жіночої, тому що задаються нами…

Спокушання за допомогою мови жестів і поз

Багато жінок знають і вміють правильно користуватися таким секретною зброєю як спокушання за допомогою жестів і поз. Більшість дам відзначать, що навіть якщо жінка завжди стежить за собою, користується хорошою косметикою, носить дорогий одяг — це не завжди означає, що вона може легко зацікавити і познайомиться з чоловіком. Багато в момент зацікавленості починають мимоволі відводити…

Як розмовляти з чоловіком

Всі люди бажають чути на свою адресу ласкаві слова. Але часто це бажання приписується жінкам. Це не вірно! Чоловіки також люблять слухати компліменти на свою адресу. Але слова, що пестять слух жінок, не підійдуть для чоловіків. Їм приємно чути більш мужні порівняння і епітети. Не треба заводити розмову про слабкі місця чоловіки. Не треба підкреслювати…