Головна сторінка Контакти Усі записи

Як швидко позбутися від другого підборіддя?

Як швидко позбутися від другого підборіддя?

Така проблема зустрічається у багатьох людей і часто побутує міф, що ця проблема стосується тільки чоловіків. Це не так. Багато сучасні жінки страждають проблемою другого підборіддя, але більшість з них не хочуть собі в цьому зізнаватися або вважають, що цю проблему вирішити не можна.

Взагалі в світі дуже мало проблем, які не мають свого рішення. Проблему подвійного підборіддя потрібно вирішувати комплексним підходом, про який піде мова нижче.

Подвійне підборіддя ще іноді називають індюшачий, так як його наявність у людини віддалено нагадує профіль індика.

Щоб позбутися від другого підборіддя потрібно підійти до вирішення цієї проблеми комплексно: дотримуватися невелику дієту (швидше за все не дієту, а кілька рекомендація) і прімененznm масаж, який можна провести самостійно або попросити кого-небудь з близьких.

Загальні рекомендації по швидкому позбавленню від подвійного підборіддя

 • Пийте воду.

  Від нестачі води у людини відбувається її накопичення, яка відкладається в деяких проблемних місцях людини, в тому числі і в підставі підборіддя.

 • Їжте якомога більше овочів і фруктів.

  У фруктах і овочах міститься багато клітковини, яка сприяє швидкому росту клітин і допомагає в схудненні.

 • Їжте продукти з високим вмістом кальцію.

  Достатня кількість кальцію міститься в молочних продуктах, рибі, арахісі і сухофруктах. Тому 800 грам сиру або 3 склянки молока в день дуже добре сприяють схудненню і позбавлення від проблеми подвійного підборіддя.

 • Не пийте алкоголь.

  Алкоголь згубно впливає на весь організм в цілому і сприяє його зневоднення.

 • Їжте якомога менше солі.

  Сіль так само як і алкоголь надає на ваш організм не сприятливий ефект. Хоча б на час дієти Вам потрібно вживати якомога менше кухонної солі. Повністю відмовитися від солоної риби, від різних домашніх солінь і так далі.

 • Масаж для позбавлення від подвійного підборіддя

  Нижче наведено кілька «швидких» вправ, які допоможуть вирішити вашу проблему. Наведені вправи спеціально підбиралися, щоб виконувати їх можна було у вільну хвилинку не тільки вдома і не в спеціально відведений для цього час.

 • Встаньте рівно. Розправте плечі. Починайте обертати головою по максимально можливої ​​амплітуді, торкаючись підборіддям грудей. Вправу потрібно виконувати 10 разів в кожну сторону.
 • Стоячи відкрийте широко рот і растягівающе вимовляєте голосні літери: О, А, У, Е, Ю, Е, І.
 • Сидячи на краю стільця або дивана, витягніть руки вперед, долонями вниз. Починайте робити нахили вперед-назад з максимально можливою амплітудою. Кількість повторів необмежено, але не намагайтеся робити багато в перший день тренувань.
 • Масажувати підборіддя зверху вниз двома пальцями (вказівним і середнім), вертикальними рухами, натискаючи з невеликим зусиллям. Виконувати можна в будь-який зручно для Вас час. Обмеження на кількість повторень також відсутня.
 • Всі ці рекомендації слід виконувати одночасно, але не варто чекати швидких результатів. Щоденні тренування можуть дати результат тільки через один місяць сумлінного виконання. На додаток до цього рекомендується виконувати додатковий курс вправ, на який слід спеціально виділити час.

  Люди, які зібралися робити ремонт — це люди, які самостійно кидаються на амбразуру. Для покриття підлоги оптимальним варіантом є плитка Керама Марацці, яка вже стала загальним ім’ям, таким же як Pampers або Xerox.

  Якщо Вам потрібна плитка для підлоги, то вибирайте Керама Марацці. Жалкувати не доведеться.  Вправи для позбавлення від подвійного підборіддя

  Проблема подвійного підборіддя стосується абсолютно всіх і чоловіків і жінок. Наведені поради раніше — це базові дії, які виступають як фундамент. Але щоб приступити до боротьби з максимальною ефективністю потрібна «важка артилерія», виступати якої спеціальні вправи, які вже точно позбавлять вас від другого підборіддя. Всі наведені тут рекомендації, розіб’ємо на кілька частин для більш наочного…

  Як позбутися від запаху часнику?

  Часник — це, мабуть, найефективніший спосіб, що дозволяє позбавиться від неприємного запаху з рота. Крім цього часник — це найдієвіший спосіб побороти різного роду легкі інфекції та віруси, такі як грип. Як то кажуть: «Хто їсть часник, той здоровий як бульдог». Ось і мій чоловік стежить за своїм здоров’ям, зміцнюючи імунітет рясним поїданням часнику. Цей…

  Красива постава — запорука здоров’я!

  Стояти красиво потрібно вміти. Необхідно тримати голову рівно, разом з тим спина не повинна здаватися натягнутою. Постава — звичайна поза людини, його стиль триматися. Оцінюється вона традиційно в розташуванні стоячи. При класичної поставі голова і корпус, при погляді ззаду, стосуються однієї вертикальної смуги, плечі — на однаковому рівні, лопатки зведені. Заглибленість вигинів хребта не перевищує…