Головна сторінка Контакти Усі записи

Як спокусити чоловіка швидко

Як спокусити чоловіка швидко

Як співається у відомій пісні «Ми вибираємо, нас вибирають, як це часто не збігається…» А чому так? Як чоловік вибирає собі жінку? Інший раз йдеш по вулиці і бачиш — чоловік красивий, а жінка — «сіренька мишка». Чому ж він вибрав саме її, коли поруч сотні інших? Як вона його спокусила? Як домоглася? За статистикою, у нас жінок більше, ніж чоловіків, є з кого вибирати.

Мудрою матінкою природою все «налаштоване» на продовження людського роду. Ми ставимося до тваринного світу, хоч і стоїмо на її вищому щаблі. І багато наших вчинки носять несвідомий характер.

Секрет №1

І секрет перший — запах. Він має важливе значення. У чоловіків в носі, на стику хрящової і кісткової тканини є особлива зона, яка вловлює запах жіночих феромонів, що виділяються саме на 14 день менструального циклу. Жіноча яйцеклітина готова до запліднення. І чуйне чоловіче нюх вловлює цей сигнал і тут же передає його в головний мозок. Саме цю жінку «хоче» чоловік, і неважливо, красуня вона чи ні. Ось і перша відповідь на питання «чому?».

Секрет №2

Секрет другий — це голос жінки. Виявляється, в цей момент голос стає нижчим. І це теж робить жінку бажаною для чоловіка. Так що, якщо хочете спокусити чоловіка, говорите з ним низьким грудним голосом. І ваш обранець не пройде мимо. Ось і другий відповідь на питання «чому?».

Секрет №3

І третій секрет — це вид жінки ззаду. Так вже закладено природою, що чоловіки несвідомо звертають увагу на попку жінки. Чим більше вигин хребта і гостріше нахил сідниць (в ідеалі кут повинен бути 45-60 градусів), тим це більш привабливо для чоловіків. Правильний вигин хребта, і кут нахилу сідниць говорить про те, що жінка може без проблем виносити і народити здорове потомство. Ось і третя відповідь на питання «чому?».

Якщо, вибачте, попка висить, як здутий кульку, то бігом в спортзал, підтягувати сідниці. У дівчат, які займаються бальними танцями, особливо латиноамериканськими і хребет зігнутий як треба, і попка піднята і підтягнута. Можу підтвердити власним прикладом. Мені за 50 років. Пішла займатися бальними танцями заради задоволення, для душі. Теж займаємося латиноамериканськими танцями. Спочатку нічого не виходило, я жартома називала себе «холодильником». Буквально, дві години на тиждень на танцях і півгодини вдома, і то не кожен день. І через рік колеги помітили, що і живіт і попа підтяглася, фігурка стала акуратною, мініатюрної. А тепер наша вчителька хоче, щоб наші попки були як «горіх». Дає нам, в принципі, прості вправи. Роби і не лінуйся і все вийде. Чоловіка, звичайно, я спокушати не збираюся, але як приємно дивитися на своє відображення в дзеркалі!

Підтягнути сідниці можна і в домашніх умовах. В інтернеті багато комплексів вправ, було б тільки бажання що — то поліпшити в свою фігуру.

Все, як завжди, просто. Ось вони, три секрети спокушання чоловіка. Пробуйте, розкажіть потім, що вийшло.Як не зробити перше побачення останнім

О, це трепетне почуття, коли тебе переповнює хвилювання і надія. Адже кожна з нас, збираючись на перше побачення, вже підсвідомо уявляє собі розвиток подальших відносин і тому дуже хоче показати себе з кращого боку і не злякати свого кавалера. Адже багато що залежить від нас: переросте це побачення в серйозні стосунки або залишиться в пам’яті…

Як жінки приваблюють чоловіків

Поговоримо про сигнали, які використовуються жінками для залучення потенційних сексуальних партнерів. Одні ознаки залицяння вважаються раніше отриманими від предків, інші — відбуваються абсолютно спонтанно. Жіноча поведінка і сексуальні сигнали спочатку закладені природою і найчастіше непідвладні представниці прекрасної статі: тіло її як ніби живе в цей момент саме по собі. За допомогою жестів, пози і поведінки…

Поради як пережити розлучення з чоловіком?

Розлучення, це, безсумнівно, дуже важкий період для кожного члена сім’ї, що розпалася. Це величезне випробування, не залежно від того, що послужило причиною розпаду сім’ї. Але, як правило, жінки сильніше і глибше переживають розрив відносин і навіть в цей період схильні до депресії. Звичайно, почуття і переживання притупиться, але цей процес забере багато часу і сил….