Головна сторінка Контакти Усі записи

Як стати багатою

Як стати багатою

Як стати багатою? Як домогтися успіху? Дуже багато жінок задають собі ці питання, але далеко не всі з них знаходять відповідь, більшість йдуть з життя, так і не дізнавшись правди.

Чому ж це відбувається? Чому в своєму житті одним людям випадає щастя бути багатими, а іншим залишається вести жалюгідне існування, сподіваючись на милість долі? Здавалося б, відповідь проста, одні люди більш щасливі, ніж інші, але це невірно. Кожен може стати багатим і домогтися успіху, якщо сам того побажає.

Мало хто здогадується, але між багатством і бідністю лежать психологічні властивості людини, які у одних спрямовані на успіх, а у інших на покірність і невдачі. Як відомо, думки людини матеріальні і це дійсно так. Бідний завжди нарікає на незавидну свого становища, повторюючи одну й ту ж фразу: «Де вже нам, простим смертним, бути багатими, кому ми потрібні, все одно нічого у нас не вийде, і намагатися не варто». Такими настроями людина сама відштовхує свій успіх, закриваючи перед собою двері в кращу багате життя. Якщо звичайні двері можна відкрити за допомогою послуги розтин дверей цілодобово, то закривши перед собою двері в безтурботне гідне життя, тому можна і не повернутися

Вихід з безвиході простий, і полягає в корінний зміні психології і менталітету бідняка. Розправити плечі і повірити в себе — ось найкращі ліки від бідності.

Для початку необхідно залишити в минулому всі, що нагадує, і як би тягне в злидні. Родичі і друзі, які відмовляють від нових ідей, нарікаючи на їх неспроможність, повинні залишитися за межею минулого. Багаті і успішні люди — ось, хто є друзями багатого (або бажає стати таким) людини. Брати приклад з таких людей, кращий спосіб увійти в їхній світ і зайняти там свою нішу.

Поганий настрій і ненависна робота — вороги успіху. Від них також варто позбуватися. Працювати потрібно в ім’я своєї справи, в ім’я своєї ідеї, а не на бездушну компанію, що належить багатому босові, процвітаючому завдяки зусиллям будинків. Вибрати свій напрямок руху, заняття улюбленою справою — вірний шлях до багатства.

Друзі

У заможної людини завжди багато друзів, велике коло спілкування, завдяки якому цей стан і нажито. Тому побудова зв’язків і взаємин дуже важливо. Необхідно робити речі корисні не тільки собі, а й іншим, що оточують завжди цінували і будуть цінувати таке ставлення.

Економія грошей

Економія і раціональне витрачання коштів — також невід’ємна риса всіх мільйонерів. Адже мільйонери не стали б такими, якби не економили навіть найменші кошти. Не варто про це забувати.

Лінь і пасивність — це не ті якості, які характеризують багатія, їх часто вибирає жебрак. А ось, енергійність, працездатність, невгамовний ентузіазм, постійне прагнення до чогось нового — ось якості заможної людини.

Планування

Планування — теж важлива складова успіху. Життя не повинна йти на самоплив. Це шлях до краху. Розробка плану та контроль за його виконанням повинні стати для «початківця багатія» настільною книгою. Планувати можна не тільки кар’єру, а й інші сфери життя, так домогтися успіху у всіх областях буде набагато простіше.

Богач — це менеджер своїх бажань, який чітко знає, чого він хоче від життя, має конкретну мету, і знає шлях до її досягнення. Завжди дивиться вперед і думає про майбутнє кожен мільйонер. Життя не стоїть на місці, розвиваючись кожен день, вона вдосконалюється, разом з нею повинен розвиватися і людина. Поглиблюючи свої знання і удосконалюючи вміння, домогтися успіху набагато легше, ніж сидячи на одному місці. «Вік живи, вік учись» — чудово сказано, як керівництво до дії.

Віра в себе і свої сили

Віра в себе і свої сили — потужний стимул для самовдосконалення. Фортуна, як відомо, любить сильних і впевнених, тому не варто сумувати і засмучуватися (навіть якщо щось не виходить з першого разу). Багатий відчуває себе таким, так якщо людина відчуває себе на мільйон, то і навколишні сприймають його відповідно. І тут не має значення, який у людини достаток, вся справа в силі духу і енергії, що виходить із нього, тобто в самовідчуття. Це не просто гучні слова, це, дійсно, правда. Навіть найкрасивіша з жінок в похмурому, пригніченому стані програє звичайній поганулі, усміхненою, що випромінює щастя і теплоту.

Оптимізм

Оптимізм — теж ще одна невід’ємна риса успіху. Хіба у багатьох все гладко і безхмарно? Ні в якому разі. «Багаті теж плачуть». Якщо задуматися, то у людини бізнесу (а багаті люди в основному бізнесмени в тій чи іншій мірі) набагато більше проблем і приводів для переживань, ніж у звичайного працівника. Так, бос господар свого часу і роботи, проте середньостатистичний працівник в будь-який момент може надійти безвідповідально і кинути ненависний працю, в той час як бізнесмен такого необачного вчинку зробити ніяк не може. Вся відповідальність за його помилки (і помилки його підлеглих) лягають на його плечі. Цей вантаж він несе всю свою жизнь. Тому, щоб не зламатися і не впасти духом, оптимізм і почуття гумору повинні бути притаманні багатієві з дитинства.

Ризик

І, звичайно, ж Ризик — це один з головних друзів бізнесмена. Адже, по суті, всі нововведення і бізнеспроекти — це величезний ризик, на який піде не кожен. Саме це і відрізняє звичайну людину від багатія, останній не боїться ризикувати, навпаки, свідомо йде на нього. Природно, не бездумно, а з точним розрахунком, зваживши всі за і проти.

Наполегливість

Наполегливість — ось чого часом не вистачає звичайного середньостатистичного біднякові. Іноді люди не в змозі вимагати навіть того, що їм по праву належить. Так, купа прикладів обману робітників, яким затримують заробітну плату (або не платять зовсім), вони терплять, ходять до начальства, благають про пощаду, але безрезультатно. А так можна «проходити» все життя. Багатий знайшов би вихід із ситуації, уникнувши принижень і благання, діючи рішуче і наполегливо.

У своєму житті успішна людина стикається і з іншими перешкодами і перешкодами, але він не сумує і твердою ходою прокладає шлях до мети. Якщо є мета, засоби і шляхи для її досягнення, то ймовірність досягти успіху дуже велика. Головне повірити в себе, свої сили, свій шарм і розум, безперервно вдосконалювати свої вміння та навички, змінити своє уявлення про навколишній світ, про роботу, про взаємини між людьми.

Кожен в житті повинен знайти свою стежку до щастя, головне, правильно вибрати мету і йти до неї, не відступаючи, до кінця.Піднімаємо самооцінку!

Чи вважаєте себе невдахою? Не любите дивитися на себе в дзеркало? Соромитеся вимовити щось в компанії незнайомих людей? Ваш діагноз очевидний — низька самооцінка! Ставлення до самої себе ми складаємо роками, тому різко змінити внутрішнє сприйняття навряд чи вийде. Зазвичай, коріння проблеми йдуть у глибоке дитинство. Коли турботливі батьки в самому ранньому віці свого чада…

Як скласти резюме

Пошук нової роботи — це дуже важливий етап у Вашому житті. Від його результату залежить багато чого: в якій компанії будете працювати, розмір заробітної плати і т. п.В вирішенні цієї нелегкої і непростого завдання Вам допоможе грамотно складене резюме. На самому першому етапі резюме — це Ваше обличчя. Мета складання — зацікавити майбутнього роботодавця у…

Особливості жіночого віку

З якихось невідомих для нас причин прийнято вважати, що після якогось певного жіночого віку щось робити протипоказано, заборонено або викликає почуття сорому. Дуже цікаві вікові стереотипи придумані в нашому суспільстві на адресу тридцятирічних і сорокарічних прекрасних осіб. Існує тисячі заборонених дій, яких не повинні здійснювати жінка за тридцять і за сорок. Популярними з них вважаються…