Головна сторінка Контакти Усі записи

Як стати багатшими

Як стати багатшими

Ви працюєте на двох роботах, світу білого не бачите, а грошей більше не стає? Схоже, проблема не в вашому працьовитість, а в неправильних психологічних установках.

Людство тисячоліттями придумувало різні способи отримання грошей. Середньовічні алхіміки, наприклад, довго билися над чарівною формулою перетворення піску в золото. Але споконвіку єдиним способом розбагатіти (і не посваритися при цьому з Кримінальним кодексом) є світла голова і наполеглива праця. Але іноді й цього буває недостатньо. Вам можуть заважати власні страхи. Які саме?

Гроші

Так, ви не помилилися — часто ми дійсно боїмося грошей. Давайте розберемося, як це працює. Подібний страх зазвичай родом з дитинства. Можливо, ваші батьки все життя сварилися через гроші. Папа робив мамі догани — за безглузді витрати, а мама у відповідь злобно шипіла, що деякі могли б тут і побільше заробляти. Ваше підсвідомість записало: гроші — зло, вони приносять в життя лише сварки і разлад. Ілі інший приклад: ваші батьки самі не добилися в житті успіху, ополчилися на весь світ і постоянно. отпускалі зауваження в дусі: «У нього» мерседес «? Цікаво, де він стільки грошей вкрав? Чесною працею на таку машину не заробиш! »Ось і ви звикли вважати багатство чимось ганебним і недостойним.

Такі установки засвоюються на несвідомому рівні, тому, в першу чергу, вам потрібно побачити і усвідомити, що подібні негативні життєві сценарії закладені в вас батьками і не мають ніякого відношення до реального життя. Після цього дозвольте собі відчути «смак грошей»: заробите (позичте, дістаньте з заначки) енну суму і потратьте її за один день виключно на власні задоволення — сходіть на масаж, зробіть манікюр в дорогому салоні, купіть собі красиву білизну, пообідайте в затишному кафе, купите квитки на концерт улюбленого виконавця. Так ви допоможете переконати свою підсвідомість в тому, що гроші — це радість, задоволення і необмежені можливості. І ще обов’язково купите собі новий, гарний, місткий гаманець — так ви покажете, що поважаєте гроші і ту енергію, яка ними керує.

Відповідальність

Не секрет, що разом з грошима приходить відповідальність, і ми жахливо її боїмося. У кого більше грошей, той і відповідає за сім’ю, за те, щоб всі були ситі і задоволені. І це дуже нелегка ноша, особливо для жінки. Нам би хотілося, щоб це завдання взяв на себе чоловік. Але у нас в країні більше трьох мільйонів матерів одинаків. І це тільки офіційно! А скільки ще мільйонів не можуть вибити з колишніх чоловіків аліменти? Ось і виходить, що ми хоч греблю гати можемо боятися відповідальності, вона все одно нас знайде.

Ви повинні переконати себе, що ця відповідальність вам під силу. Почніть з пошуку надихаючих прикладів: читайте статті та книги про жінок, що досягли успіху і багатства. Так ви позбавитеся від стереотипів про те, що в цьому світі грошовими потоками керують виключно чоловіки. Потім поступово навчитеся брати на себе додаткову відповідальність. Наприклад, станьте активним членом батьківського шкільного комітету, організуйте суботник у дворі біля будинку, розширте коло своїх обов’язків на роботі. Так ви переконаєте себе, що вам все по плечу.

Невдача

Страх невдачі часто заважає нам рухатися вперед. «А що, якщо у мене не вийде? Тільки час витрачу і всіх насмішив! »Щоб позбутися від цього страху, потрібно повернутися до нього обличчям. А саме: починайте свій день, тиждень, новий рік з тих справ, невдачі в яких ви боїтеся найбільше. Має бути дзвінок важливого клієнта, від якого залежить доля цілого проекту? Зателефонуйте йому першим прямо з ранку, поки ви ще не встигли звести себе з розуму нескінченним «а що, якщо…». Спіткала невдача? Що ж, цей досвід теж може стати в нагоді. Зате у вас попереду тепер цілий день, щоб придумати обхідні маневри. Як тільки ви переконаєтеся, що одна локальна невдача не означає, що війна програна, у вас тут же додасться сміливості. І головне — не потрібно метушитися після однієї невдачі. Гроші взагалі не люблять метушливих, вони люблять наполегливих і наполегливих. Постарайтеся позбутися від «психології бідняка» — замість того щоб економити на чому тільки можна, говорите собі: «Так, я хочу (поїхати на море, купити шубу і т. Д.)!» А тільки потім запитайте: «Що потрібно зробити, щоб отримати бажане? »8 способів поліпшити своє життя

Більшості проблем, якими ми стурбовані, не існує в реальності. Як їх позбутися? Є кілька психологічних прийомів, здатні зробити ваше життя якщо не щасливою, то, по крайней мере, значно легше. Ментальні пастки — так психологи називають деякі звички, які змушують нас прокручувати погані думки по колу. З їх допомогою ми самі отруюємо собі життя. Ось найпоширеніші…

Тайм-менеджмент — мистецтво працювати швидше

На годиннику вже шість вечора, а ви все ще не впоралися з роботою на сьогодні? І це не поодинокий випадок, а ваше звичайний стан? Схоже, вам пора взяти кілька уроків тайм-менеджменту. Проведіть експеримент: протягом тижня детально записуйте все, чим ви займаєтеся під час робочого дня. Внесіть туди десятихвилинний розмову з чоловіком, балаканину з колегами, двадцятихвилинний…

Як позбутися від слів паразитів

Ми й самі не помічаємо, як слова паразити злітають з мови, забруднюючи нашу мову і псуючи репутацію. Як же позбутися них, якщо ми їх навіть не чуємо? .. У промові більшості з нас присутні слова паразити — улюблені і досить прилипливі слова і вирази, які ми повторюємо, самі того не бажаючи. Чому ж ми їх…