Головна сторінка Контакти Усі записи

Як стати цікавою для оточуючих людей?

Як стати цікавою для оточуючих людей?

Є такі люди, при спілкуванні з якими, відчуваєш їх особливу енергетику. Вони випромінюють харизму і чарівність. А найголовніше — з ними завжди цікаво. З ними хочеться спілкуватися.

Виникає бажання дізнатися про них якомога більше інформації. Хочете приєднатися до числа таких людей? Тоді для вас наступні поради!

 • Головне — внутрішні стан. Щоб випромінювати світло і залучати людей, потрібно мати гарну душу. Не думайте про погане, не бажайте нікому зла, випробовуйте співпереживання і прагнете допомогти нужденним. Це тільки так здається, що ніхто не прочитає ваші думки, не впізнає ваші життєві установки і принципи. Але все це відмінно помітно з боку. Якщо ви таємно всіх ненавидите, то люди будуть ставитися до вас насторожено і з підозрою, якими б відмінними акторськими якостями ви не володіли. Але якщо ж ви цікавитеся оточуючими людьми, ваші помисли чисті, думки яскраві і іскристі — навколишні це помітять.
 • Не забувайте про зовнішній вигляд. Ні, не обов’язково мати ідеальну зовнішність, струнку фігуру і гардероб, повний брендових речей. Досить бути акуратною, охайною, мати свій стиль в одязі, свою родзинку. А головне — посміхайтеся! Показуйте всім виглядом, як ви хочете спілкування з людьми, як ви хочете їх впізнавати! І це буде взаємно.
 • Ну а тепер безпосередньо до питання про цікавинки. Щоб бути цікавою, намагайтеся бути в курсі чогось нового. Дивіться новини, дізнавайтеся про новинки в світі техніки, моди, політики, економіки. І інших сфер. Або виберете хоча б одну сферу, в якій будете знати все-все-все нюанси.
 • Не забувайте і про минуле. Мало знати тільки новинки, ви повинні бути і в курсі історії. В курсі минулого. Не будьте неосвічені!
 • Заведіть собі незвичайне хобі або інтерес. Щось рідко. Наприклад: інтерес до культури Північної Кореї, інтерес до літератури Африки, інтерес до субкультури емо. Такі хобі, як: приготування страв Азії, подорожі по країнах третього світу, колекціонування флакончиків з під парфумів. Тут список можна продовжувати нескінченно. Знайдіть те, що вам буде цікаво і близько.
 • Дотримуючись цих нескладних порад, досить легко уславитися цікавою особистістю, завести нові знайомства, і поміняти думку про себе оточуючих в набагато кращу сторону.  Вагітність і роботодавець: як зберегти хороші відносини

  Вагітність, як відомо, не хвороба, проте жінки по-різному переносять цей непростий період. Деякі повні сил і готові продовжувати інтенсивно працювати аж до самих пологів, а дехто з задоволенням пішов би в декрет, тільки відчувши перше нездужання. І те, і інше нормально, адже кожен організм по-своєму справляється з підвищеним навантаженням. З огляду на те, що жінка…

  Тайм-менеджмент або як управляти своїм часом

  Все неділю вовтузишся зі справами, а до вечора не можеш зрозуміти, чому майже так нічого і не зробила? Вічно залишаєш все на останній момент? Набридло вже боротися з лінню? Заздриш подругам, які все встигають, виглядають, як з обкладинки журналів, висипаються і все здають в строк? Твій діагноз — невміння працювати зі своїм часом і розділяти…

  Віддалена робота. Правильний підхід

  В останні роки все частіше і частіше роботодавці приходять до того, що деякі співробітники цілком можуть працювати з дому. Їм надається так званий віддалений доступ до необхідних інформаційних ресурсів, а в офіс вони можуть навідуватися в разі потреби або в заздалегідь обумовлені дні. Перевагами віддаленої організації трудового процесу для роботодавця є зниження витрат на утримання…