Головна сторінка Контакти Усі записи

Як стати щасливим

Як стати щасливим

У кожного буває чорна смуга в житті. Але часом невезіння затягується на місяці, а то й роки. Мимоволі замислюєшся: «Ну чому мені не щастить, що я роблю не так?»

Виграш в лотерею або будь-яка інша щаслива несподіванка — це завжди лише випадок, збіг обставин, на яке ми не можемо вплинути. Розраховувати на подібну удачу — прямий шлях до розчарування. Істинне ж везіння, засноване на закономірності, можна залучити в своє життя самостійно. І для цього зовсім не обов’язково відразу приступати до масштабних дій. Починати можна з дрібниць.

Вплив гарного настрою на удачу

В умовах сучасного життя нам не завжди приємно рано прокидатися і йти на роботу. Найчастіше це збиває весь денний ритм: прокинувся незадоволеним — на роботі посварився з колегами — повернувся засмученим. Настрій і везіння знаходяться в прямій залежності один від одного. Наприклад, з більшою ймовірністю бос підвищить усміхненого і життєрадісного співробітника, ніж вічно невдоволеного буркотун.

З вечора відкладіть для себе якусь приємну дрібницю, яка порадує вас з ранку. Покладіть на чільне місце нову блузку, яку надягнете в офіс, залиште шматок смачного пирога. Після пробудження включіть свою улюблену музику і прийміть контрастний душ, який підбадьорить і прожене сон.

Якщо зробити приємні дрібниці своєю звичкою, гарний настрій поступово надихне вас на пошук нових можливостей. Доброго ранку — фундамент успішного дня.

Уважність і везіння

В ході психологічних експериментів доведено, що всі так звані везунчики — вкрай уважні люди. Вони помічають можливості і вміють ними користуватися. Простий приклад: деякі раз по раз знаходять на дорозі гроші, інші — в упор їх не бачать. А все тому, що невдачливий людина вважає, що удача обходить його стороною, тоді як насправді це він обходить стороною удачу. Все, що потрібно було для везіння, — озирнутися і подивитися під ноги. Але він вважав за краще пройти мимо. Це стосується абсолютно до всіх сфер життя. Можливо, десь висить оголошення про вашу нову успішну роботу або ваша майбутня друга половинка сьогодні підморгнула вам через сусіднього столика в кафе. Життя щодня пропонує дрібниці які здатні стати початком великого везіння. Не упускайте цей шанс.

Як ставитися до власних невдач

Труднощі і неприємності трапляються у всіх, інше питання — як ставитися до власних невдач. Люди, які вважають себе свідомо невдачливими, присвячують багато часу обмірковування своїх проблем. Але щасливі і успішні знають: ніяких зайвих думок, тільки по справі. Якщо вам прищемив палець, ви ж не страждаєте і не нарікаєте на двері? Ні, ви висмикуєте палець і опускаєте його під холодну воду. Має сенс також ставитися до будь-якої проблеми: витратити трохи часу на рішення, а потім почати действовать. Портрет невдахи — це образ нескінченно думаючого про своє невезіння людини. Спочатку він збирає незакінчені справи, а потім виявляється похованим під ними. «Мені просто не щастить», — констатує він. Але насправді треба було менше скаржитися і більше робити.

Чому не варто заздрити

Власне невезіння відчувається сильніше, коли ми порівнюємо свої успіхи з чужими Колега дослужилася до заступника директора, а адже починали ви разом… Як прикро! Однак ви не можете знати напевно, який шлях пройшов той чи інший человек. В доступний лише погляд з боку. А з боку завжди все здається простим. Замість того щоб спостерігати за оточуючими і перемивати їм кісточки після кожного їхнього успіху, займіться напрацюванням власних досягнень.

Не думайте про те, як колега піднялася на вершину кар’єрних сходів. Почніть міркувати про те, як вам туди потрапити. Везучі люди менше порівнюють себе з іншими, вони концентруються на власному житті, цінуючи свої маленькі перемоги і не заздрячи великим, але чужим.Як перестати боятися літати

Боязнь польотів — дуже незручна фобія в наш час. Спробуйте сказати шефу, що ні поїдете у відрядження, тому що боїтеся літати. Або поясніть дітям, що морем вони будуть милуватися тільки на фотографіях, тому що мама не любить літаки. Згідно з даними різних досліджень, аерофобією страждають 10-20% населення земної кулі. Навіть такі брутальні чоловіки, як Бен…

Як підвищити свою самооцінку

Залізне правило: оточуючі не будуть вас любити і цінувати, поки ви самі не навчитеся приймати себе і не повірите в те, що гідні любові і поваги. Дехто дивується: «Навіщо мені потрібно вчитися любити себе?» А потім вони дивляться в дзеркало і обзивають себе товстої коровою. І не купують собі нове плаття, тому що: «Яка різниця,…

Як читати по губах

Психологи стверджують, що губи можуть розповісти про людину навіть більше, ніж очі. На них відбивається найменша зміна в настрої. Як правильно трактувати ці знаки? Безліч методик розпізнавання емоцій по губах сьогодні використовується психологами, агентами ФБР і журналістами, яким часто доводиться брати інтерв’ю. Невербальні сигнали можуть розповісти багато про співрозмовника, якщо уважно за ним поспостерігати. Отже,…