Головна сторінка Контакти Усі записи

Як стати впевненіше в собі?

Як стати впевненіше в собі?

Давайте розберемося, що таке впевненість в собі? Чому ж багато хто страждає від нестачі цієї самої впевненості? І як стати впевненіше в собі?

Отже, уявіть: ви знаєте собі ціну, впевнені в тому, що впораєтеся з будь-якими перешкодами і досягнете своєї мети. В результаті отримуємо: життя набагато простіше і веселіше!

Тепер найскладніше — спробувати стати впевненіше в собі. Ні для кого не секрет, що наша власна думка про себе багато в чому визначає ставлення до нас оточують. Значить, найперше, що ми повинні зробити, це змінити уявлення про себе! Адже якщо уявімо себе невдахою, то будь-яка справа, навіть за найсприятливіших умов, ми провалимо! Так як же змінитися?

Крок 1

Ставимо перед собою мету, яку вкрай необхідно здійснити. Ми повинні в уяві, подумки прокручувати чітке уявлення бажаного результату. І тоді сам мозок, на несвідомому рівні, підкаже нам вірний шлях досягнення поставленої мети. Уявні образи допомагають нам міняти відносини з людьми і навіть риси характеру. Адже наша психіка не в змозі відрізнити реальність від живої уяви!

Крок 2

Позитивне мислення! Постарайтеся ігнорувати невдачі. Або, якщо не виходить, спробуйте уявити це уроком, за який ви отримали «незадовільно», але з якого потрібно винести користь для себе! Пам’ятайте, що наші помилки і невдачі — це навчальний процес й годі!

Крок 3

Поміняйте звички. Адже вони взаємопов’язані з вашим «Я». Чи зміниться одне, зміниться і інше!

Крок 4

Якщо ваша проблема полягає в тому, що ви жахається, нервуєте в суспільстві — вам порада — не готуйте заздалегідь свої думки, а просто почніть говорити! Не плануйте дії заздалегідь, не критикуйте себе за будь-якого приводу, говорите голосно. І просто говорите про свої почуття… ті, кому треба вас зрозуміють і підтримають!

Крок 5

Смакуйте ваші перемоги! Запам’ятайте те, що ви відчуваєте в цей момент. Приємно, правда? Ваше внутрішнє «Я» незабаром саме буде шукати привід відчувати це знову і знову!

Тренуйтеся ще і ще! Скоро ви самі відчуєте зміни в собі! Удачі вам і перемоги над собою!

Для будь-якої жінки дуже важлива ця сама впевненість, так як багато в чому вона визначає її поведінку. Важливим є зовнішній вигляд жінки, а точніше її фігура, яка з’являється тільки після виснажливих занять фітнесом. Вартість заняття фітнесом багато в чому не обмежується одними грошима. Більш серйозною проблемою для жінки є не гроші, а невгасаючим бажання бути красивіше.Поганий настрій — боротися або піддатися?

Буває так, що все начебто добре. На роботі все спокійно і премію дали. І вдома все спокійно. Але ось настрою зовсім немає. Немає бажання зустрічатися з друзями, про щось говорити з мамою і навіть шопінг не радує, а це, погодьтеся, вже серйозно. Хочеться дивитися мелодрами. Пити чай з цукерками, бажано шоколадними та жаліти себе. Адже…

Обрив, тупик і яма. Чому ви ще не на вершині?

Люди зазвичай не задоволені своїм життям. Звичайно, є і такі радісні хіпі, у яких все завжди краще за всіх. Але це виняток. Людям хочеться більше грошей, часу, свободи, кращих людей навколо. Вони хочуть займатися більш цікавими речами, мати цікаву роботу, мати насичене і яскраве життя, досягати нових висот і все таке. Багато хто мріє про…

Як провести свій день щасливо?

Часто ми люди задаємося питанням як найкраще провести свій день? Повалятися в ліжку до обіду або з ранку піти погуляти в парк. Випити чашечку кави вдома або ж почати свій день з побачення в кафе. Поїхати на природу або зробити «забіг» на магазини. Як почати свій день? Існує ще сотня способів, крім вищеописаних, але це…