Головна сторінка Контакти Усі записи

Як уникнути передчасного старіння шкіри обличчя

Як уникнути передчасного старіння шкіри обличчя

В наш час кожна жінка прагне якомога довше залишатися молодою, але старіння це природний процес, який уникнути неможливо. Внутрішні зміни відбуваються в організмі позначаються і на стані шкіри. З віком вона стає тонкою, стає сухішою, з’являються зморшки, пігментні плями. І якщо повернути молодість можна, то зберегти шкіру пружною і свіжою, як можна довше (при правильному догляді), цілком можливо.

Вік в якому шкіра піддається віковим змінам індивідуальний і залежить від спадковості, екології та способу життя. Передчасного старіння шкіри сприяють куріння, стреси, неправильне харчування, пил, занадто сухе повітря (особливо взимку), довге перебування на сонці.

Правильно підібраний косметичний догляд і здоровий спосіб життя можуть протистояти раннього в’янення шкіри. Зараз великий вибір антивікової косметики. Виробники вказують на який вік розрахований певний крем або маска для обличчя. Тому важливо підбирати крем який повинен відповідати не тільки вашому типу шкіри, але і віком. Не слід користуватися антивікової доглядає косметикою заздалегідь, тому що клітини починають лінуватися і природні процеси сповільнюються завчасно.

Зволоження

Крему і маски повинні володіти хорошими зволожуючими властивостями, тому що з віком шкіра втрачає свою здатність утримувати вологу і еластичність. Кращим зволожуючим компонентом косметичних засобів є гіалуронова кислота. До складу людської шкіри гіалуронова кислота входить з самого народження і регулює водний баланс в клітинах шкіри, але з віком вироблення цього необхідного речовини зменшується. Гіалуронова кислота сприяє виробленню еластину і колагену, які дозволяють шкірі залишатися пружною і підтягнутою.

Антиоксиданти

До складу антивікової косметики повинні входити речовини володіють антиоксидантними властивостями. Антиоксиданти захищають наш організм від прискорення процесів окислення (старіння). Основними антиоксидантами, здатними омолодити наш організм, є вітаміни А, Е, С і селен. Тому всі продукти містять ці вітаміни (фрукти, овочі, ягоди і т. Д) володіють антиоксидантними властивостями.

Захист від ультрафіолетового випромінювання

Сонячні промені є основною причиною пігментації шкіри, порушення її еластичності і як наслідок передчасного старіння. Тому крем повинен містити УФ — фільтри, які перешкоджають проникненню ультрафіолетових променів в шкіру. Захищайте шкіру не тільки при прогулянках під сонцем, будинки також потрібен захист — повісьте щільні штори, які врятують від палючого сонця влітку.

Пілінг

Для того щоб шкіра обличчя оновлювалася, необхідно періодично видаляти старі клітини за допомогою отшелушивающих засобів. Шкіра маючи здатність до регенерації після таких процедур відновлюється і стає більш гладкою.

Здоровий спосіб життя

На стан шкіри впливає і збалансоване харчування (організм повинен отримувати всі необхідні вітаміни, білки, жири, вуглеводи), повноцінний здоровий сон, вміння протистояти стресам.

Якщо дотримуватися перерахованих вище правил, то можна уникнути не тільки передчасного старіння шкіри, але і продовжити молодість.Дієта для чистої і красивої шкіри

Всі знають, що краса людини йде зсередини. Це можна розуміти як у прямому, так і в буквальному сенсі. І в правду, дуже часто перед очима миготять фрази типу: «Ми є те, що ми їмо». До речі сказав це ще Гіппократ, і дуже точно і справедливо. Всі знають, що чиста, красива, сяюча шкіра прикрашає будь-яку людину….

Целюліт у підлітків. Як позбутися?

В наші дні для багатьох дівчат і жінок актуальна така проблема як целюліт. Зараз на вулицях можна побачити зовсім юних дівчаток 12-14 років, у яких вже є апельсинова кірка, і часто далеко не в першій стадії. З чим же це пов’язано? Як виявилося, вся справа в споживаних продуктах. У наші дні можна харчуватися натурально, тільки…

Березовий сік для шкіри

Сьогодні серед жінок стало модно доглядати за своєю зовнішністю не за допомогою сучасних дорогих косметичних засобів і процедур, а за допомогою природних компонентів, які оточують нас кожен день в звичайному житті. Це не тільки дешевше, але і корисно! Наприклад, мало хто знає, що береза ​​- це дерево, яке вважається у нас символом грації, яке не…