Головна сторінка Контакти Усі записи

Як вибрати іграшку дитині

Як вибрати іграшку дитині

Найбільш затребуваний товар в магазинах — іграшки. Пропозиція в маркетах дуже велике. Але виникає і проблема вибору іграшки. Як придбати не тільки потрібну дитині іграшку, але і корисну? Адже без гри неможливо формування духовного світу дитини.

Помилки при виборі іграшок

Зазвичай придбання відбувається стихійно. Або дитина що — то сам попросив купити, тому що йому сподобалася іграшка, або дорослі купують подарунок на свій смак, розмір і вартість іграшки. Про педагогічної користь і розвиваючому потенціал не замислюються, покладаючись на анотацію виробника.

Але враховувати бажано не тільки її красивий вид і гігієнічні якості, але треба подумати і про значення подарунка в розвитку малюка.

Як вибрати іграшку

Для малюка, який ще не пересувається самостійно, має значення яскравий колір іграшки та звук. Для немовляти найкращою іграшкою вчені вважають брязкальце. Тут першорядну роль відіграє її якість. Малюк, починаючи знайомство з навколишнім світом, пробує все на дотик і смак. Тому завжди слід знайомитися з сертифікатами якості від виробників.

Іграшка для немовляти не повинна бути маленькою. Він її зможе проковтнути. Відокремлюваних від корпусу деталей бути також не повинно. Великий теж не повинна бути, це може зіпсувати дитині зір. М’які іграшки повинні бути тільки з коротким ворсом. Інакше малюк його буде змочувати слиною.

Якщо малюкові виповнилося два рочки, то він почне осягати світ, розкривати свій творчий хист. Зарадити цьому можуть іграшки. Вони повинні розвивати:

 • Сприйняття. Купіть йому пірамідки, іграшки і формочки для піску. Пізніше замініть їх на пазли;
 • Образне мислення. Конструктор, ліплення, мозаїка, іграшки — лабіринти, пазли;
 • Фізичний розвиток. Обруч, м’яч, різного кольору кеглі відмінно розвивають рухову активність малюка.
 • Поспостерігайте за малюком. Ви побачите, до чого він прагне, чим хоче займатися, що його найбільше захоплює. Якщо любить ліпити — купіть пластилін, малювати — альбом з олівцями. Якщо його залучають радіокеровані машинки — нехай займеться улюбленою справою.

  Купуючи іграшки для дитини, орієнтуватися потрібно не тільки на вік його. Іграшки повинні розвивати здібності малюка.

  Полиці сучасних магазинів заповнені монстрами, динозаврами, трансформерами, кривавими масками, віртуальними вихованцями, стрелялками. Чому вона можуть навчити дитину? Психологи всього світу стурбовані змінами в головах дітей, яким доступні ці іграшки. Вони приковують увагу до насильства, руйнування, розвитку в дитині цинізму.

  Купуйте дітям книжки. Нехай слухають добрі казки, де йдеться про допомогу людей один одному. Діти повинні знати, що в житті повинна панувати любов і перемагати завжди добро. Дозвольте своїй дитині стати гідним в життя людиною. А починати треба з правильного підходу до вибору іграшок.  Як правильно вибирати дитячі іграшки?

  Важко уявити маленьку дитину, у якого не було б іграшок. Ще до своєї появи на світло, карапуза чекають перші брязкальця і ​​пищалки. І з кожним днем ​​їх стає все більше і більше. Та й сучасний ринок не встигає за новинками в «іграшкової» індустрії. Ось тільки як грамотно вибрати своєму малюку або малюкові, до якого йдете…

  Чим зайняти дитину поки мама зайнята

  Як правило, кожна мама стикається з такою проблемою, що дитина плутається під ногами саме в той момент, коли потрібно приготувати обід або зайнятися прибиранням. Що ж робити в такому випадку? Як зайняти малюка, поки мама дійсно дуже зайнята і не може приділити йому увагу? Про це і поговоримо в нашій статті. Зацікавленість І адже дійсно,…

  Користь і шкода інтерактивних іграшок: поради та рекомендації

  Користь чи шкода інтерактивних іграшок? Інтерактивні іграшки з’явилися у нас порівняно недавно і здобули велику популярність. Що це за нововведення таке? Карапуз розмовляє з іграшкою, грає як з живою. Чи добре це? Сьогодні можна зустріти в продажу говорять букварі, які вчать букви з дітьми, планшети, хом’яки і багато іншого. Батькам простіше, так як їх крихітка…