Головна сторінка Контакти Усі записи

Як вибрати правильного чоловіка?

Як вибрати правильного чоловіка?

Як вибрати чоловіка? Здійснюйте правильні дії з правильними чоловіками.

Щастя жінки в її власних руках і міцність її відносин з чоловіками в повній мірі залежить тільки від неї самої. У ранній молодості кожної здається, що в сімейному житті найважливіше і необхідне — це любов. Але насправді це не зовсім так. Жінка повинна знайти свого чоловіка, який їй добре підходить за своїми цінностями, життєвим цілям і інших помітних критеріям. Звичайно, без любові теж не можна виходити заміж, але, знайомлячись з чоловіком, в першу чергу, потрібно звернути увагу на те, як він себе веде і що говорить.

Як же розпізнати свого чоловіка? Як не зробити найбільшу помилку в своєму житті і не шкодувати про це до кінця своїх днів? Для цього потрібно спостерігати за представниками сильної половини людства і робити відповідні висновки. Вирішальну роль у виборі супутника життя грають такі три критерії.

Перше, на що варто звернути увагу, перед тим, як почати серйозні відносини — це слова, які виходять з вуст вашого обранця. Від того, як і що говорить чоловік, залежить те, як будуть розвиватися ваші відносини, скільки вони триватимуть і до яких труднощів вам потрібно бути готовими — погодьтеся, без них неможливі ніякі відносини, який би неземної було кохання і, яка гармонія між чоловіком і жінкою не панувала. Якщо чоловік говорить, що не хоче серйозних стосунків, то чекати від нього більшого і не варто. Але що зазвичай відбувається в реальному житті? Закохана дівчина або жінка починає щосили намагатися змінити рішення свого об’єкта обожнювання. Ну і даремно, адже якщо чоловік вирішив, то він ніколи не передумає, звичайно, якщо сам цього не захоче.

Грошове питання теж стоїть не на останньому місці. Якщо ви ще з дитинства мріяли вийти заміж за мільйонера, то висловлювання «З милим і в курені рай» для вас не підходить. Тому, коли будете вибирати собі чоловіка для серйозних стосунків, постарайтеся з’ясувати те, наскільки він амбітний. На допомогу прийдуть його слова. Він може непомітно для себе самого себе ляпнути про те, що не здатний самостійно вести бізнес або його лякає майбутня відповідальність високій посаді. Це вже означає лише одне, любі мої: якщо ви зв’яжете з цим чоловіком свою долю, то, швидше за все, рівень вашого життя не зможе піднятися вище середнього. Слова — це краще, ніж нічого. За ним можна дізнатися, які у нього цілі в житті. Нехай це всього лише слова, але якщо чоловік каже, значить, у нього є бажання і він буде намагатися чогось досягти. Уважно слухайте свого чоловіка, і ви багато чого зможете про нього дізнатися. Для волелюбних жінок ідеальним варіантом буде чоловік, який говорить, що не хоче одружуватися. Це ж не означає, що він все життя бажає залишитися в неодружених. Пройде 5-6 років, і він запропонує руку і серце який-небудь жінці, можливо і тієї, яка в минулому боялася сімейного життя, як смерть. За той час як чоловік дозріє для одруження, його жінка зможе побудувати кар’єру і вдосталь нагулятися.

Існує ще таке поняття, як чоловік сказав — чоловік зробив. Але це словосполучення підходить для опису лише справжніх чоловіків, які завжди стримують свої обіцянки. А є такі представники сильної половини людства, слова яких нічого не значать. Вони, як талановиті казкарі, наговорять всім жінкам поспіль красивих розповідей про себе, наобіцяють золотих гір, а результатів нуль. Ці чоловіки-казкарі мають такий чарівністю і понад упевненістю в собі, що здатні в правдоподібності своїх слів переконати будь-яку, не вірити їх словами просто неможливо і, будучи обдуреними раз, її слухачки вірять його казкам ще багато-багато разів. Це дуже дивно, але незаперечний факт.

Друге, що вимагає уваги жінок у представників сильної половини людства — це не просто слова, а дії. «Які?», — запитають цікаві особи. Так будь-які. Все одно вони будуть говорити про чоловіка, а на його користь або на шкоду, залежить тільки від нього самого.

Як повинен себе вести закоханий чоловік? Напевно, багато представниць прекрасної половини людства скажуть, що він повинен дарувати подарунки, квіти, сипати свою обраницю красивими компліментами, водити свою музу в кафе ресторани. Але, на жаль, це не дуже вдалий поведінку для закоханого чоловіка, а, швидше за все, результат багаторічного спілкування з великою кількістю жінок, вивчення їх потреб і бажань. Якщо ваш новий знайомий поводиться саме таким чином, то не поспішайте йому повністю довіритися, адже за його милими на перший погляд вчинками можуть ховатися лише фізіологічні наміри.

Якщо чоловік закоханий по-справжньому і всерйоз, то про його почуттях розкажуть його постійні дзвінки, його завзяття вам допомогу і його інші активні дії по відношенню до вас. Наприклад, він познайомить вас зі своїми друзями, родичами і батьками, буде намагатися глибше провести вас в своє життя: розповідати про свою роботу, інтереси, запрошувати до себе в гості і сам теж, швидше за все, буде напрошуватися до вас додому на чашечку чаю.

Але варто повторитися про те, що однією любов’ю ситий не будеш і, вибираючи собі супутника на все життя, варто придивитися до його здібностям із заробляння грошей. Як він працює? Якщо чоловік любить погуляти з друзями і це не дуже позитивно позначається на його кар’єрі, а вам потрібен чоловік забезпечений і надійний в матеріальному плані, то такого претендента доведеться виключити зі списку ваших потенційних чоловіків.

Але не варто забувати і про те, що справжні кар’єристи майже завжди зайняті своєю улюбленою роботою і у них не завжди залишається часу на любов і відносини. Якщо ви не відносите себе до категорії терплячих жінок, то такий тип чоловіків вам явно не підійде. До того ж, багаті представники сильної половини людства не відрізняються особливою щедрістю, а, навпаки, люблять економити і від своїх обраниць вимагають того ж. Не все так просто, як здається, на жаль. Часом доводиться робити вибір: або живеш багато, але у результаті нестачі уваги, або будуєш щастя з бідним, але турботливим чоловіком. Для кожної жінки існує свій ідеал щасливого життя, потрібно тільки визначитися, що для вас важливо, а що другорядне.

Третій критерій, за яким потрібно вибирати чоловіка всього свого життя — це життєві цінності і погляди. Тут мова не йде про характер, адже вони, безсумнівно, повинні підійти, коли справа стосується сімейних відносин. Кому-то потрібен спокійний і поступливий чоловік, а кого-то, навпаки, такий тип сильної статі дратує до неможливості, і такі жінки шукають собі сміливого і рішучого партнера. Але це вже інша історія. Повернемося до життєвих поглядів та цінностей, які відіграють вирішальну роль в сімейних відносинах.

Кожна людина виховується в сім’ї і йому прищеплюють там певні погляди, у нього формуються цінності. Подорослішавши, людина зустрічає свою любов і одружується. Але в шлюбі його починають переслідувати неприємності і дратівливі чинники. А все відбувається через розбіжність поглядів. Наприклад, дружина хоче виховувати свого маленького синочка в любові і ніжності, а його чоловік не проти шльопнути хлопчика по м’якому місцю за його погану поведінку. Здавалося б, звичайна життєва ситуація, але через те, що принципи обох сторін є вже вкоріненими сімейними цінностями, які їм прищепили в дитинстві, вона перетворюється в сімейну трагедію, яка може привести до дуже плачевних результатів, наприклад, до розлучення.

Розв’язати ситуацію можна лише за допомогою знаходження компромісу, а інакше ніяк. Якщо вже знайти компроміс ніяк не виходить, то існує два способи вирішення ситуації, неприємної ситуації. У першому випадку жінка повинна підлаштуватися під погляди і цінності свого коханого чоловіка. Адже прекрасна стать, коли закохані, здатні на будь-які вчинки, часом навіть на найбожевільніші. Але цей не повинен стати божевіллям, а повинен стати усвідомленим вибором для досягнення сімейного щастя і взаємній гармонії в домівку. У житті існують такі цікаві історії про те, що жінки вийшли заміж за іноземців і там знайшли своє щастя. Адже це не тільки подолання відмінностей у поглядах, але і в традиціях і звичаях, що є набагато складніше. Жіночої ніжності і мудрості вистачає на все, так чому б і вам не спробувати змінити свої погляди заради блага своєї сім’ї?!

Другий спосіб вирішення проблеми в руках чоловіка. Це означає, що чоловік повинен переглянути свої погляди, якісь з них підкоригувати, а якісь зовсім змінити. Чоловікам у цьому плані доводиться нелегко, адже вони звикли завжди вважати себе правими. Але, на щастя, не всі такі і над ними можна попрацювати.

Відносини — це результат не тільки взаємних почуттів, це ще і копітка робота над собою, над своїми недоліками і звичками. Адже для того, щоб зустріти і закохати в себе гідного чоловіка, в першу чергу, самій потрібно бути хоч трохи ідеальною. Інакше доведеться задовольнятися тим, хто дістався, а дістаються не завжди найкращі.

Правильний чоловік точно знає що труборіз для б / у сталевих труб купити можна в інтернет-магазині, він вже точно не розгубиться в виборі серед великої кількості пропозицій і точно знає який товар якісніше і практичніше.Як вибрати вірного чоловіка?

Всі жінки різні: кар’єристки і домогосподарки, красуні і поганулі, Сексапилка і сірі мишки, гордовиті і підкоряються… І ніхто з них не застрахований від такої напасті, як чоловіча зрада. Змінюють як перебував у занедбаному стані домашнім «клушкам», так і оттюнінговать світським левам, недалеким дурненька і дотепним інтелектуалка, хорошим дівчаткам і пропаленим стерво. Дуже важко зрозуміти, що…

Заміж за іноземця? Вивчи його менталітет!

Менталітет народу — це його культурний код, пам’ять історії та загальна психологія. Таке явище, як менталітет заховано в глибинах несвідомого. Багато в чому наші вчинки продиктовані ментальністю. У кожного народу є найбільш яскраві риси характеру. До чого потрібно бути готовою, якщо ваш обранець іноземець? Скрізь є свої особливості. Розглянемо на прикладах: ІТАЛІЯ Чи знайомий вам…

Що чоловікам не подобається в жінках

Дуже часто в житті виходить так, що красива і вже прагне створити сім’ю жінка, не може вийти заміж. Шанувальників багато, але руку і серце ніхто з них не пропонує. А подружка-поганенька вже давно щаслива в сімейному житті, виховує дітей. Як же так виходить? Можливо, справа в долі або в чомусь іншому? Справа в чоловіках. Вони…