Головна сторінка Контакти Усі записи

Як вибрати вірного чоловіка?

Як вибрати вірного чоловіка?

Всі жінки різні: кар’єристки і домогосподарки, красуні і поганулі, Сексапилка і сірі мишки, гордовиті і підкоряються… І ніхто з них не застрахований від такої напасті, як чоловіча зрада. Змінюють як перебував у занедбаному стані домашнім «клушкам», так і оттюнінговать світським левам, недалеким дурненька і дотепним інтелектуалка, хорошим дівчаткам і пропаленим стерво.

Дуже важко зрозуміти, що ж потрібно конкретному чоловікові, щоб він ніколи не подивився наліво. Так про що і говорити, якщо самі чоловіки часом не знають, чого хочуть. Найчастіше вони пояснюють це так: хочеться різноманітності. Ніби як навіть найулюбленіша страва не можна їсти кожен день — набридне, рано чи пізно. Однаково остогидлої і обезвкусевшей може виявитися і вівсяна каша на воді, і «дефлопе з крутонами». І захочеться чогось іншого. Замість ранкової яєчні — устриці і шампанське, замість ікри ложками — бутерброд з вареною ковбаскою.

Що ж робити? Ставати супер-жінкою, яка виконує всі забаганки чоловіка? Кожен день бути різною, підносячи сюрпризи? А як же своє власне «Я»? Це хіба гармонійні відносини, коли доводиться постійно грати якісь чужі ролі? Невже жінка не може бути просто самою собою?

Є і протилежні думки. Займатися виключно собою, жити своїми інтересами і не цікавитися, як і чим дихає твій чоловік. Можна першої почати змінювати, адже кращий захист — напад. Ще «краще» взагалі стати лесбіянкою і знайти собі разом непостійного чоловіка красиву і вірну партнерку.

Ні ні та ні! У відносинах намагатися повинні обидва і обом повинно бути в них комфортно! Якщо вам заради чоловіка доводиться щодня себе «ламати» — це не любов, і це точно не ваш чоловік. Яка людина «ваш» можете знати тільки ви, і ніякі поради тут не допоможуть. Зате припустити, наскільки ваш чоловік схильний до зрад, можна, вивчивши його звички і оточення.

Отже, кілька порад з пошуку вірного чоловіка

 • Якщо ваш чоловік почав зустрічатися з вами, будучи невільним, тут навіть і говорити нема про що. Якщо він так легко «відвів» з сім’ї це не означає, що ви — жінка всього його життя, це означає тільки те, що він з легкістю йде на зраду, і наступного разу його хто-небудь також допоможе відійти від вас. Будьте готові. Винятки бувають, але дуже, дуже рідко.
 • Подивіться на сім’ю вашого бойфренда. В якій обстановці він ріс: у щасливій люблячій сім’ї або бачив постійні сварки батьків, материнські сльози з приводу чоловіка-пса? А може взагалі виріс в неповній сім’ї, де ім’я батька покрито вічною ганьбою і клеймом «проклятого зрадника». Якщо у відносинах батьків не все було гладко, не завадить з’ясувати, як це вплинуло на вашого чоловіка і як він сам ставиться до всієї цієї ситуації.
 • Подивіться дуже уважно на друзів вашого хлопця. Якщо в їхньому колі в порядку речей ходити наліво і тим більше приходити на дружні посиденьки з коханкою, дуже сумнівно, що ваш чоловік кардинально відрізняється від свого оточення. Не можна, звичайно, всіх чесати під одну гребінку, але взяти на замітку не завадить.
 • Вивчіть звички вашого чоловіка. Вони, як ніщо інше, можуть розповісти про його схильності до непостійності. Неважливо, скільки коштує його машина і якого вона року випуску, якщо він за нею трепетно ​​доглядає і ласкаво називає старенькою, це може говорити про те, що людина вміє цінувати те, що у нього є. Якщо він, як рукавички, змінює автомобілі, кидається купувати новий гаджет, як тільки вийшла нова модель, з легкістю відмовляється від речей, звичних, милих серцю, на користь нових і більш красивих, значить, у нього рідко з’являються прихильності. Повною мірою, звичайно, не можна проводити паралель між речами і відносинами, але зазвичай звичка до стабільності у людей поширюється на всі сфери життя. «Живчик» так само часто може переходити з однієї роботи на іншу без видимих ​​причин і так у всьому.
 • Поспостерігайте, наскільки ваш чоловік обдумано підходить до виконання своїх «хотелок». Домагається він того, що йому потрібно насправді або схильний до спонтанним рішенням, покупкам під впливом реклами, моди, громадської думки. Як часто, отримавши чергову «іграшку», неважливо, гаджет або дорогий спортивний тренажер, він байдужіє до нового заняття? Якщо це відбувається з завидною постійністю: купив, погрався, кинув — нічого хорошого в цьому немає. Прагнення отримувати щось під впливом миттєвого бажання, просто тому що захотілося, а не тому що це дійсно потрібно так само поширюється і на любовні відносини. Прийшов, побачив, захотів, взяв. Не думаючи про наслідки.
 • І ось Ви знайшли єдиного і неповторного! Не забуваємо обдаровувати його подарунками з приводу і без. Відмінним і практичним подарунком стане чоловіча брендовий одяг, яка ніколи не виходить з моди.

  Звичайно ж, з будь-якого правила є винятки. Це всього лише спостереження, які можуть допомогти жінці краще розібратися в своєму чоловікові, його характер, особливості поведінки, мотивації. Кажуть, що не змінюють тільки ледачі й ті, хто самі нікому не потрібен. Це не правда. Є й порядні, чесні чоловіки. Якщо в це не вірити, навіщо тоді взагалі шукати свою любов, створювати сім’ю, народжувати дітей… Головне, знайти свого єдиного, коханого і вірного чоловіка.  Заміж за іноземця? Вивчи його менталітет!

  Менталітет народу — це його культурний код, пам’ять історії та загальна психологія. Таке явище, як менталітет заховано в глибинах несвідомого. Багато в чому наші вчинки продиктовані ментальністю. У кожного народу є найбільш яскраві риси характеру. До чого потрібно бути готовою, якщо ваш обранець іноземець? Скрізь є свої особливості. Розглянемо на прикладах: ІТАЛІЯ Чи знайомий вам…

  Що чоловікам не подобається в жінках

  Дуже часто в житті виходить так, що красива і вже прагне створити сім’ю жінка, не може вийти заміж. Шанувальників багато, але руку і серце ніхто з них не пропонує. А подружка-поганенька вже давно щаслива в сімейному житті, виховує дітей. Як же так виходить? Можливо, справа в долі або в чомусь іншому? Справа в чоловіках. Вони…

  Як розпізнати альфонса

  Літо. Море. Спека. На пляжі величезна кількість красивих, струнких і засмаглих людей. Але особливо виділяються з усієї маси молоді чоловіки в супроводі жінок бальзаківського віку. Так розважаються багаті дами третього віку. Але багато жінок думають не про розвазі під час відпустки, а про сильному і самодостатньому чоловікові, з яким можна довіритися, не побоюючись потрапити в…