Головна сторінка Контакти Усі записи

Як виглядати ідеально в очах чоловіків

Як виглядати ідеально в очах чоловіків

У нашому житті дуже часто відбуваються такі ситуації, коли після першого побачення чоловік зникає з нашого життя назавжди. Після такої ситуації жінка зазвичай ламає собі голову питаннями, адже перед побаченням вона сходила в салон краси, виглядала ідеально, зі шкіри геть лізла, щоб сподобатися об’єкту обожнювання, а він не оцінив її старань і зник. Чому?

В даному випадку справа не в зовнішності, а в характері вашого першого спілкування і повірте мені, якщо воно не пройшло на ура, то шукайте інший об’єкт, так як відбиток від першого побачення залишається надовго.

Але давайте подумаємо як вести себе на першому побаченні так, щоб чоловікові захотілося побачити вас знову і знову. Якщо у Вас намерзає лід в холодильнику, то з цим легко можна впоратися, викликавши майстра додому. А ось як зробити так, щоб Ваше перше побачення стало ідеальним.

Отже, ви зібрані, у вас ідеальна зачіска, манікюр, педикюр, ви наділи своє найкрасивіше плаття і ось вже через п’ятнадцять хвилин ви повинні побачитися зі своїм кавалером.

 • По-перше, Не запізнюйтесь ні в якому разі. Це саме помилкова думка жінок, що чоловіка потрібно змусити почекати. Тим, що ви, з’явитеся, вчасно ви покажете, не тільки свою пунктуальність, але і індивідуальність. І якщо чоловік здивуватися вашої пунктуальності, то в цьому випадку з легкою посмішкою відповідайте, що ви просто не така як всі. Цими словами ви додасте собі загадковість і тим самим викличете ще більший інтерес в очах чоловіка.
 • По-друге, * не забувайте балувати чоловіка на першому побаченні, а саме: не втрачайте найменшої моменту зробити комплімент, даруєте посмішку і щиро смійтеся над його жартами. Чи не стримуйте себе, інакше чоловік буде відчувати себе ніяково, а це на першому побаченні не є добре.
 • По-третє, не забудьте розповісти чоловікові кілька пунктиків, за якими ви відрізняєтеся від усіх. Розкажіть про свої найбільших достоїнства, наприклад, що для того щоб зібратися на побачення вам потрібно всього тридцять хвилин (хоча це і не так), але уточніть при цьому, що на підготовку до побачення з ним у вас пішло на багато більше часу — ця маленька хитрість чоловікові сподобається.
 • Ось невелика інструкція поведінки жінки на побаченні з чоловіком. І головне пам’ятайте, що потрібно залишити тільки позитивне враження, щоб, навіть згадуючи про вас, чоловік посміхався і бажав зустрічі з вами знову і знову. Вас чекає успіх. Вірте в себе і все вийде.  Як вибрати правильного чоловіка?

  Як вибрати чоловіка? Здійснюйте правильні дії з правильними чоловіками. Щастя жінки в її власних руках і міцність її відносин з чоловіками в повній мірі залежить тільки від неї самої. У ранній молодості кожної здається, що в сімейному житті найважливіше і необхідне — це любов. Але насправді це не зовсім так. Жінка повинна знайти свого чоловіка,…

  Як вибрати вірного чоловіка?

  Всі жінки різні: кар’єристки і домогосподарки, красуні і поганулі, Сексапилка і сірі мишки, гордовиті і підкоряються… І ніхто з них не застрахований від такої напасті, як чоловіча зрада. Змінюють як перебував у занедбаному стані домашнім «клушкам», так і оттюнінговать світським левам, недалеким дурненька і дотепним інтелектуалка, хорошим дівчаткам і пропаленим стерво. Дуже важко зрозуміти, що…

  Заміж за іноземця? Вивчи його менталітет!

  Менталітет народу — це його культурний код, пам’ять історії та загальна психологія. Таке явище, як менталітет заховано в глибинах несвідомого. Багато в чому наші вчинки продиктовані ментальністю. У кожного народу є найбільш яскраві риси характеру. До чого потрібно бути готовою, якщо ваш обранець іноземець? Скрізь є свої особливості. Розглянемо на прикладах: ІТАЛІЯ Чи знайомий вам…