Головна сторінка Контакти Усі записи

Як виглядати стильно без особливих витрат

Як виглядати стильно без особливих витрат

Сьогодні важливо знайти свій власний, неповторний стиль, який буде не просто повністю відображати внутрішній світ людини, а також грамотно акцентувати увагу оточуючих на всіх його достоїнствах. Саме тому провідні світові стилісти одноголосно запевняють нас, що перш ніж шукати свій власний і неповторний стиль потрібно знайти себе. Варто також пам’ятати, що стильний образ складається не тільки з уміння добре одягатися, але також і вміння тримати і вести себе відповідно до вибраного стилю.

Більшість модниць вважають, що слідувати мінливим модним тенденціям без особливих фінансових затрат неможливо. Однак провідні модні фахівці запевняють нас сьогодні, що це далеко не так.

Для того щоб добре виглядати не обов’язково мати не багато речей, досить мати тільки найкращі.

Тут головне грамотно підійти до підбору базових елементів гардеробу, оскільки більшість модних тенденцій домінують як правило кілька сезонів. Так, наприклад, завужені брюки, спідниця — олівець або відверте міні, не поступаються своїх лідируючих позицій вже кілька років.

Маючи правильно підібрані, якісні речі в своєму базовому гардеробі, будь-яка дівчина без особливих зусиль зможе завжди, в будь-якій ситуації, виглядати стильно і модно.

Основне правило, яким слід керуватися при виборі нової речі, цей золоте правило моди, річ повинна добре на вас сидіти. Уважно розгляньте всі деталі, не робіть спонтанних і необдуманих покупок. Ще однією особливістю стильних речей є їх універсальність і простота, відсутність складних деталей.

Для того щоб виглядати стильно в будь-якій ситуації, потрібно навчитися доповнювати базовий гардероб за допомогою взуття та аксесуарів. Нові туфлі, сумочка, стильний яскравий шарф здатні до невпізнання перетворити звичайний щоденний образ.

При виборі взуття також не слід приймати поспішних рішень. Хороша якісна взуття прослужить вам довго, тому базові, класичні моделі краще придбати в виробах зі шкіри. Хороші туфлі завжди підкреслять вашу індивідуальність і прослужать вам багато років. Це не означає, що всі туфлі вашого гардеробу обов’язково повинні бути дорогими, досить мати хоча б одні, які можна одягнути в будь-якій ситуації, будь то світський прийом або похід в ресторан з коханою людиною.

Це ж правило поширюється і на інші аксесуари, шарфи, сумочки. Вважається що основна сумка в жіночому гардеробі повинна бути неодмінно шкіряної, досить місткою і добре поєднуватися з усіма речами в базовому гардеробі.

Ще одна порада, для тих, хто не має можливості оновлювати свій гардероб кожен сезон. До вибору кожної нової речі варто підходити дуже обдумано. І обов’язково враховувати вже наявні в гардеробі речі, наскільки вони будуть вдало поєднуватися з новим елементом.

Велику увагу варто приділити вибору сережок і кольє, оскільки такі модні аксесуари можуть не тільки значно освіжити образ, але і створити принципово нові його бачення.Як скласти базовий гардероб

Базовий гардероб жінки — це набір таких предметів, які легко можна комбінувати один з одним і створювати різноманітні вбрання, кожен з яких в очах сторонніх буде здаватися новим. Створення базового жіночого гардеробу дуже важливий момент, тому що більшість жінок бувають вельми обмежені в своїх витратах на одяг. Але в той же час надягати всього кілька…

Як підібрати стильний образ на корпоративний захід?

Якщо ви працюєте в одній із сучасних компаній, тоді вам знайома така форма проведення урочистих заходів, як корпоратив. Оскільки ця подія припускає наявність відповідного наряду, варто розібратися в тому, який же дрес — код необхідно дотримуватися. Вирушаючи на корпоративний захід, пам’ятайте, що ви серед колег, начальства і підлеглих, тому яка б дружня і невимушена обстановка…

Як візуально збільшити маленький бюст

Немає такої дівчини зі «скромною» бюстом, яка не переймається з цього приводу. Багато з них навіть пов’язують розмір з проблемами в особистому житті. Потім, звичайно, вони починають розуміти, що проблема не в цьому і для багатьох чоловіків розмір грудей не має значення. Але якщо з — за того, що у вас невеликий розмір, ви відчуваєте…