Головна сторінка Контакти Усі записи

Як вивести нову пляму на одязі?

Як вивести нову пляму на одязі?

Якою б не була природа плями на вашому одязі кращий засіб боротьби з ним — хімчистка. Однак бувають ситуації, коли хімчистки поблизу немає, а цятка навпаки, є, таке близьке і свіженьке.

Будьте обережні при виборі засобу. Не можна забувати, що раді працювали роками можуть не принести результату, оскільки склади тканин постійно змінюються. Він невідповідного кошти пляма може не зникнути, а тканину розповзеться. Раніше одним з найвірніших засобів був ацетон, сьогодні ж на більшості сучасних тканин його використовувати не можна, так як він розчиняє триацетатні, ацетатні, хлоринові і поліхлоріновие волокна. Якщо ваш одяг був пошитий на фабриці, це в значній мірі полегшує завдання. Оскільки на одязі є бирка, яка вказує нам як потрібно прати, прасувати і чистити даний матеріал.

Будь пятновиводящих препарат необхідно спочатку пробувати на лівій стороні в куточку, і тільки після цього, переконавшись в тому, що тканина не пошкоджена і фарби не потьмяніли можна очищати одяг від плями.

Жирні плями видаляються за допомогою праски нагрітого до 100 градусів. Для цього необхідно покласти на тканину в декілька шарів промакательную папір або паперову серветку з обох сторін плями. З білого одягу масну пляму можна прибрати, використовуючи крейда. Необхідно посипати порошком крейди пляма і залишити так на 3 години.

Плями, що містять білок, до них відносять плями від морозива, молока та інших продуктів необхідно видаляти в теплій воді, ні в якому разі не гарячою водою. Після «купання» забрудненого одягу в теплій воді її слід замочити на пару годин з господарським милом.

Позбутися від свіжого плями шоколаду можна за допомогою нашатирного спирту або сильносолених води. Аналогічним способом слід вчинити з плямами кави і години. Так само для більшого ефекту можна замочити одяг з плямою в розчині, що містить 1 ч. Л. нашатирного спирту на літр води і 1ч. л. господарського мила.

Плями від крові не люблять теплої води. Часом досить просто занурити річ на півгодинки в воду, для того що б кров’яний пляма. Якщо кров не свіжа, то в воду варто додати ложку нашатирного спирту або ж протерти саму пляму перекисом водню.

Можна вивести будь-яку пляму, але для цього треба знати чим, і скористатися цим засобом якомога швидше.

Ці поради будуть дуже актуальні молодим мамам, так як діти постійно щось бруднять. Це просто неминуче. Будь-який одяг для малюків в Хабаровську легко продається як в інтернет-магазинах, так і в звичайних. Але купувати новий одяг кожен раз як дитина забруднився — це не під силу навіть дуже забезпеченим людям.Гардероб для стрункості фігури

Виглядати стрункою і підтягнутою мріє кожна жінка. Для цього багато хто з них сидять на всіляких дієтах, звертаються до допомоги пластичної хірургії або намагаються схуднути іншими способами. Навіщо всі ці складності, якщо можна просто підібрати такі предмети гардероба, які візуально наблизять вас до ідеалу? Якщо ваша фігура далека від ідеалу, то обтягуючі або занадто об’ємні…

Як вибрати джинси в залежності від фігури

Джинси надзвичайно популярні серед людей різного віку і соціального стану. Їх носять як чоловіки, так і жінки. Різні моделі джинсів дають можливість підібрати вам саме ті, які найбільш підходять вашій фігурі. Джинси слід вибирати, враховуючи три основних параметри: силует, фасон і висота верхньої частини. За силуетом джинси можуть бути облягаючими або вільними, за фасоном —…

Як вибрати зимову шапку?

Зимова шапка — це незамінна частина зимового одягу, від якого не слід відмовлятися. По-перше, прогулянки на холоді без шапки можуть стати причиною деяких захворювань, а, по-друге, шапка — стильний аксесуар, який допомагає створити незвичайні образи. У шапки є тільки один серйозний недолік — вона пошкоджує зачіску, а через це у нас погіршується настрій. Після шапки…