Головна сторінка Контакти Усі записи

Як замінити сучасні ліки народними засобами?

Як замінити сучасні ліки народними засобами?

Чи можливо замінити сучасні ліки народними засобами? Спробуємо розібратися!

Існують люди, які йдуть в аптеку частіше, ніж в магазини, при цьому їх витрати на ліки настільки великі, що їх важко порахувати, і вони навіть не замислюються про наслідки. Але ж зробити треба всього нічого, просто знайти гідну заміну даними ліків.

Старі «бабусині» методи лікування, які перевірялися і допомагали століттями, з якої — то причини недооцінюються сучасними людьми. І треба б помітити, що це дуже даремно. Наприклад моно взяти застуду, при перших же її ознаках можна накласти на зону легких гірчичники.

Крім цього моно пити чай з малиновим варенням або ж медом, вони здатні прогрівати ваш організм зсередини і допоможе вашому організму якщо в ньому недостатньо відсутніх вітамінів. Якщо ж у вас нежить, дуже хорошим засобом є інгаляції, найкраще з трав’яними відварами або з ефірними маслами. Якщо Ви ще не знаєте чим корисний корінь імбиру, швидше за йдіть в магазин і купуйте цей чудо-корінець. Він допоможе організму впоратися з застудою, а також зміцнити імунітет.

Якщо у вас сильно болять зуби і поруч немає ніяких ліків або ви хочете прискорити їх знеболювання, ви можете скористатися наступним рецептом. Ідеально допомагає полоскання відваром з шавлії, дуже дієвим є насичений сольовий розчин з невеликою, чайної, ложкою соди. Якщо у вас мігрені, вам повинен допомогти настій материнки, їм ви повинні помити голову. Рецепт: ви повинні заварити в трьох літрах води 150 грам вищевказаної трави.

Якщо у вас різкий біль в шлунку, швидше за все вона викликана порушенням травлення або стресами. Щоб уникнути цих проблем ви можете зайнятися йогою, тут вона буде як ніяк речі. Вправи по системі йоги: ви повинні лягти на спину і повністю розслабиться, для цього ви повинні викинути всі негативні думки з голови. Після ви повинні зробити спокійний і глибокий вдих, затримуємо дихання на 15 секунд, після робите повільний спокійний видих. У момент вдиху ви повинні уявити собі, що у вас в легенях невелика біла хмара, при видиху, так само, в сенсі мислення, перемістити його в шлунок. Дана вправа рекомендується робити виконувати не менше 6-7 хвилин, якщо буде потрібно його можна повторити через 2-3 години.

Ви коли небудь чули про те, що власники домашніх тварин живуть приблизно на 5 років довше, рідше хворіють на грип ніж ті, у яких немає домашніх улюбленців. У прихильників зоотерапии є думка, що клітини організму тварини, звичайно якщо воно здорово, випромінюють ультразвукові та електромагнітні коливання, вони і налаштовують організм простої людини на таку хвилю. Крім цього, ласкаві погладжування по шерсті собачок або кішечок може зняти навіть тривалий стрес і нормалізувати тиск.

І ще раз нам допоможе спорт. Від багатьох хвороб неможливо позбутися, але можна просто втекти від них, в прямому і переносному сенсі. Сучасні вчені довели, близько 30 хвилин активних фізичних вправ сприяють до вироблення гормону щастя — серотоніну. Серотонін допоможе вам зміцнити імунітет, зняти втому і стрес. Якщо ви не можете бігати, то біг можна замінити звичайною ходьбою, найкраще на свіжому повітрі. Найпростіші прогулянки, краще звичайно на свіжому повітрі, нормалізують тиск і дихання, стимулюють нормальну роботу серця і позбавлять вас болів в суглобах.Причини виникнення поліпів в організмі, способи їх лікування

Поліпи — це аномальні розростання тканин, доброякісні утворення. Вони можуть утворюватися в різних органах: носі, шлунку, матці, сечовому міхурі. Спосіб лікування безпосередньо залежить від місця їх локалізації. Завдяки розвитку науки і появі на ринку інноваційного медичного обладнання, такі розростання тканин швидко і ефективно лікуються. В основному їх видаляють хірургічним способом. Найчастіше розростання тканин зустрічаються у…

Про профілактику карієсу і його лікуванні

Карієс — це ніщо інше, як руйнування зубів внаслідок впливу особливих кислот. На жаль, повністю позбутися від впливу даних кислот не можна, оскільки не можна перестати вживати їжу. Однак вплинути на цей процес можна, це доводять лікарі гігієністи, коли показують як правильно чистити зуби і якими додатковими засобами особистої гігієни порожнини рота необхідно користуватися. Лікування…

Як здобути перемогу над гастритом

Не секрет, що наш організм відчуває великий стрес кожен день. Труднощі на роботі, неправильне харчування, нестача сну — все це в сукупності збиває збалансовану роботу всього організму і в більшості випадків веде до найрізноманітніших захворювань. У цій статті хотілося б приділити особливу увагу однієї з найпопулярніших хвороб сучасного людства — гастриті, що перетікає в хронічну…